جسیکا هیوز – FitnessBank را پیدا کنید


مادر در حال حرکت

زمینه روزول، GA

زندگی خانگی؛ هادسون و مادر هنلی

زندگی کاری؛ مربی شخصی، وبلاگ نویس

سن مرگ – ۳۲

جسیکا هیوز زنی متحرک است. مربی شخصی دارای گواهینامه ACE. اینفلوئنسر دیجیتال و مهمتر از همه، مادری پرمشغله برای هادسون ۶ ساله و هنلی ۳ ساله. او از سال ۲۰۱۵ به مشتریان آموزش می دهد و علاقه واقعی به کمک به زنان برای تغییر سلامتی خود دارد.

تولد نوزادش چشمان او را به اهمیت سلامتی باز کرد و جسیکا نه تنها به خودش کمک کرد تا خوب به نظر برسد بلکه به دیگران نیز کمک کرد تا همین کار را انجام دهند.

جسیکا، یک مادر مجرد در Rosewell، GA، می گوید: “من همیشه ورزشکار بوده ام، اما تولد هادسون مرا به سطح کاملاً جدیدی از آمادگی جسمانی رساند.” برای من مهم بود که به دخترم – و بعدها به دخترم – یک سبک زندگی سالم بیاموزم.

مادر بودن همچنین آغاز فصل جدیدی در حرفه جسیکا بود. او نیروی محرکه برند Happily Hughes است که شامل آموزش های شخصی، حامیان مالی متعدد و جامعه رسانه های اجتماعی با بیش از ۱۰۰۰۰۰ نفر است.

سطح آمادگی جسمانی شما چقدر است؟

من عاشق وزنه برداری و تمرینات دایره ای هستم. من می خواستم بعد از به دنیا آمدن بچه ام قوی باشم – همانطور که او بزرگ شد می خواستم او را بلند کنم، با او بازی کنم و برای او قوی باشم. من با ۱۰ دقیقه گرم کردن HIIT شروع می کنم و کاهش وزن ۵۰ دقیقه ای مناطق خاصی از بدن را هدف قرار می دهد. من همچنین عاشق یوگا و رقصیدن با پسرم هستم. او یک بازیگر کوچک است و در حال حاضر یک “سلبریتی اینستاگرام” است.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر