جف زوکر و آلیسون گولست سال‌ها در مورد ماجرای «راز آشکار» دروغ گفتند.


منابع به پست گفتند که رابطه جف زاکر، رئیس برکنار شده سی‌ان‌ان با همکارش آلیسون گولست، “بدترین راز مخفی شده در تلویزیون” بود، اما آنها توطئه کردند تا سال‌ها با شبکه‌ای از دروغ، آن را از رسانه‌ها دور نگه دارند.

سال‌ها شایعاتی منتشر شد مبنی بر اینکه دو مدیر ارشد CNN که تصمیم به اخراج مجری کریس کومو گرفتند، رابطه نامشروع داشتند که در پایان دادن به ازدواج آنها نقش داشت.

منابع متعدد ادعا می‌کنند که زاکر رئیس CNN و گولست، معاون اجرایی و مدیر بازاریابی شبکه، بیش از ۱۰ سال است که درگیر یک رابطه عاشقانه پنهانی بوده‌اند، حتی زمانی که آنها در همان ساختمان منهتن در طبقات متوالی با همسران سابق خود زندگی می‌کردند.

و در حالی که این جفت با هم به تعطیلات می‌رفتند، به شکار آپارتمان می‌رفتند و به اتاق‌های هتل همدیگر می‌رفتند تا «جلسات» ادعایی داشته باشند، گلوست سال‌ها در مورد رابطه‌شان دروغ می‌گفت و در موارد متعدد خبرنگاران را به دلیل «جنس‌گرایی» متهم می‌کرد و پیشنهاد می‌کرد که با او می‌خوابد. رئیس

به گفته منابع متعدد، رابطه بین زوکر و گولست – که ۲۵ سال با هم کار کرده اند – به زمانی بازمی گردد که هر دو در NBC کار می کردند. خودی های تلویزیون آنها را “زوج عجیب” می نامند زیرا گولست بر فراز زوکر است.

جف زاکر و آلیسون گولست
بسیاری از همکاران زوکر و گولست رابطه خود را یک راز آشکار خواندند.
جرد سیسکین / PMC

زوکر از سال ۱۹۸۶ تا ۲۰۱۰ در NBC بود و به عنوان تهیه‌کننده اجرایی «Today» در آن زمان رئیس NBC Entertainment شد و به ریاست و مدیر عامل NBC یونیورسال رسید. گولست در سال ۱۹۹۶ در NBC کار خود را آغاز کرد، تبلیغاتی برای “Today” بود و سپس معاون اجرایی ارتباطات شرکتی در NBC یونیورسال در کنار زوکر شد.

او توسط فرماندار سابق نیویورک انتخاب شد. اندرو کومو در سال ۲۰۱۲ به عنوان مدیر ارتباطات او خدمت کرد. سپس زوکر او را برای کار با او در CNN آورد.

یکی از منابع داخلی NBC گفت: «به خوبی شناخته شده بود که آنها با هم می‌خوابیدند به زمان حضورشان در NBC. بعد از افشاگری که پاپ کاتولیک است، این ماجرا کمترین تکان دهنده ترین وحی در جهان است.

جف زوکر
زوکر و گولست در ۲۵ سال گذشته با هم کار کرده اند.
رویترز

این خودی اضافه کرد که همه در صنعت تلویزیون از ادعای گولست در بیانیه ای مبنی بر اینکه رابطه آنها “در طول کووید تغییر کرده است” “متحیر” شده اند.

این منبع افزود: «و این واقعیت که آنها همچنان در مورد آن دروغ می گویند برای همه توهین آمیز است. وقتی می‌خواهی روی ماجرایی را سرپوش بگذاری، دروغ می‌گویی و به آن اعتراف نمی‌کنی، احمق.»

سولداد اوبراین مجری سابق CNN در پاسخ توییت کرد به ادعای گولوست، «من شما را تشویق می‌کنم که دو طرف را در گوگل جستجو کنید و جزئیات مربوط به رابطه آنها را که به سال‌ها قبل برمی‌گردد، بخوانید.

“با این حال، من مطمئن هستم که ایمیل های شرکت به راحتی می توانند تشخیص دهند که آیا او در این بیانیه دروغ می گوید یا خیر. باز هم – این یک راز آشکار بود و من حتی ۸ سال است که در آنجا کار نکرده ام.”

رولاند مارتین خبرنگار سابق CNN نیز به صراحت اعلام کرد معلوم بود که گولست با رئیس رابطه دارد.

«این یک راز آشکار بود @CNN او در توییتی نوشت که جف زاکر و آلیسون گولست که او به عنوان رئیس ارتباطات استخدام کرده بود، با هم رابطه دارند.

من فقط چهار ماه در سال ۲۰۱۳ با آنها بودم و می دانستم. اهالی NBC می دانستند چه زمانی در آنجا با هم کار می کردند. @katiecouric این را در کتابش بیان کرد!»

کوریک در کتاب خود “Going There” می نویسد: “من باید تعجب می کردم که چرا جف برای آوردن آلیسون به کشتی آنقدر تلاش می کند. [at CNN]. او و شوهر و بچه‌هایش به آپارتمان درست بالای جف و کرین نقل مکان کرده بودند – همه کسانی که در مورد چیدمان دنج آنها شنیده بودند فکر می‌کردند که بسیار عجیب است.»

جف زوکر و کارین زاکر
جف و کرین زوکر در سال ۲۰۱۹ از هم جدا شدند.
MediaPunch / BACKGRID

کوریک در کتاب خود ادامه داد: تا آن زمان، کارین (همسر سابق زاکر) به یک دوست صمیمی تبدیل شده بود و من را واقعاً ناراحت می کرد.

کوریک در ادامه توضیح داد که چگونه بعداً با وجود حمایت از زاکر برای تبدیل شدن به رئیس این شبکه، برای شغلی در CNN نادیده گرفته شد. او افزود: «اولین استخدام او؟ آلیسون گولست.”

شایعات مربوط به رابطه نامتعارف آنها هنگامی که گولست در همان ساختمان آپارتمانی Upper East Side زندگی می کرد – در آپارتمانی که دقیقاً بالای آپارتمانی بود که زوکر با همسر ۲۱ ساله اش کرین و چهار فرزندشان در آن زندگی می کرد، منفجر شد.

گولست در آن زمان با ویلیام هالت ازدواج کرد و دو دختر دارند. تشکیل پرونده دادند برای طلاق در سال ۲۰۱۵، و در سال ۲۰۱۷ نهایی شد.

«این ادعا که رابطه عاشقانه زوکر با آلیسون گولست در طول همه‌گیری کووید «تکامل» یافته است پوچ است. یک منبع جداگانه گفت، آنها این رابطه را برای سالها ادامه دادند در حالی که این دو آپارتمان جداگانه در خیابان ۳۲ E. 64 اشغال کردند.

زاکر سوار آسانسور می‌شد و وقتی ساحل صاف بود از گولست دیدن می‌کرد. آنها حتی مجبور نبودند ساختمان خود را ترک کنند. این یک پوشش عالی بود.»

ساختمان آپارتمان زوکر و گولست
زوکر و گولست در یک آپارتمان زندگی می کردند که برخی از همکاران آن را عجیب می دانستند.
نقشه های گوگل

یکی دیگر از افراد خودی گفت: «زوکر ساعت‌ها ناپدید می‌شد، اما کارین در ابتدا نمی‌دانست که زنی که در آسانسور با او مودب بود با شوهرش خوابیده است.

«همه در ساختمان از این موضوع می‌دانستند – حتی دربان‌ها سعی می‌کردند مطمئن شوند که کرین همزمان با آلیسون در آسانسور نباشد.

زاکر و کارین تهیه کننده تلویزیونی زمانی که هر دو در NBC کار می کردند، ملاقات کردند، زمانی که او تهیه کننده اجرایی “The Today Show” بود و او در “Saturday Night Live” کار می کرد. آنها در یک مراسم مجلل در هتل پیر در سال ۱۹۹۶ ازدواج کردند.

کارین زوکر
کرین زوکر هرگز در مورد رابطه همسر سابقش با آلیسون گولست اظهار نظر نکرده است.
گتی ایماژ

کارین زیبا در محیط اجتماعی نیویورک و در میان خانم‌های Upper East Side که ناهار می‌خورند محبوب است.

این خودی گفت که زوکر به طرز ظالمانه ای رابطه خود را با همسرش که ۲۱ سال بود در شام روش هاشانه فاش کرد. داستان از این قرار است که جف به همسرش گفت من عاشق تو نیستم، من عاشق آلیسون هستم.

سپس در بیانیه‌ای مشترک به Page Six در ژانویه ۲۰۱۸، جف و کرین تأیید کردند که طلاق گرفته‌اند و گفتند: «ما با هم تصمیم سختی برای جدایی گرفتیم، اما این کار را به عنوان دوستانی که به فرزندانمان متعهد هستند، انجام دهیم. آنها تنها تمرکز ما هستند.»

کارین – که پس از طلاق خانه ای در پالم بیچ خرید – هرگز در مورد رابطه زوکر با گولست اظهار نظر نکرده و روز سه شنبه به تماس ها پاسخ نداد.

در حالی که آنها با وقاحت رابطه خود را ادامه دادند، گولست در سفری به اسرائیل در ۵ مارس ۲۰۱۷ به او پیوست، جایی که با اندرو کومو و دستیارش ملیسا دروزا در اورشلیم در هتل کینگ دیوید شام خوردند.

آلیسون گولست
آلیسون گولست وقتی از خبرنگاران درباره رابطه او با جف زاکر پرسیده شد، آنها را “توهین آمیز” و “جنس گرا” خواند.
AP

و زوکر و گولست به طور مشهور در یک مهمانی رسانه ای شیک در چهار فصل در سال ۲۰۱۷ با عشاق عمومی روبرو شدند.

یکی از مدیران رقیب مبهوت صرافی خندید: «به نظر می‌رسید که شوهرش یا چیزی را سرزنش می‌کند.

آنها در سال ۲۰۱۹ با هم در حال شکار آپارتمان در نیویورک دیده شدند. اما او به صفحه سیکس توضیح داد که فقط به رئیسش کمک می کند تا مکانی جدید پیدا کند.

پس از صرف یک شام صمیمی با ساندرا لی در سال ۲۰۱۸، گولست دوباره به پیج سیکس دروغ گفت و از طریق ایمیل گفت: «من با جف آنجا نبودم… من به تنهایی دعوت شدم، مثل او. فکر می‌کنم شما چیز دیگری را پیشنهاد نمی‌کنید؟»

گولست همچنین در جشن تولد ۵۴ سالگی زوکر در سال ۲۰۱۹ در هتل مک کیتریک در مرکز صحنه بود.

در ژانویه امسال، رادار آنلاین داستانی در مورد رابطه مخفیانه آنها منتشر کرد. گولست به دروغ گفتن ادامه داد و مجری اخراجی کریس کومو را به خاطر ایجاد داستان سرزنش کرد. این رابطه احتمالاً قبل از مقاله رادار برای CNN Brass ناشناخته بود.

پس از داستان رادار آنلاین، گلوست ادامه داد که آنها در یک رابطه عاشقانه بودند.

او به خبرنگاران گفت که ادعاهای خلاف آن “توهین آمیز” و “جنسی” است.

یکی از وکیل کومو انکار کرد که آنها این داستان را منتشر کرده اند و اینکه مجری اخراج شده به روسای CNN در مورد این ماجرای مخفیانه هشدار داده است.

جف زوکر
خروج کریس کومو از سی‌ان‌ان تأثیر دومینویی بر رئیس شبکه جف زاکر گذاشت.
PIP / Polaris

اما آگاهان تلویزیون می گویند که رابطه زوکر و گولست پس از اخراج کریس کومو در شبکه CNN آشکار شد.

یکی گفت: “کومو از CNN برای توافق شکایت کرده است و وکلای او ممکن است استدلال کرده باشند که رابطه زوکر و گولست نامناسب است و آنها نباید می توانستند در مورد سرنوشت حرفه ای او تصمیم بگیرند.

زمانی که به وکلای CNN در مورد این موضوع گفته شد، سرنوشت زاکر مهر و موم شد.

یک منبع دوم گفت که زوکر هفته گذشته با یک شرکت حقوقی خارجی که روی تحقیق در مورد کومو کار می‌کرده مصاحبه کرده بود و او به خاطر رابطه‌اش با گولست، که تماس‌های متعددی از پست را پاسخ نداد، عصبانی بود.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر