جلال حسینی: این همه عشق مرا متحیر می کند نمی دانم مردم به چه زبانی باید تشکر کنند


کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به واکنش افکار عمومی و هواداران به جدایی اش از فوتبال گفت: این همه عشق مرا متحیر می کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا در روزهای اخیر بحث خداحافظی سیدجلال حسینی کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس مطرح شده است. در حالی که کاپیتان پرسپولیس در نشست خبری قصد خداحافظی از فوتبال را داشت، با انتشار پستی در اینستاگرام تصمیم گرفت وارد دنیای مربیگری شود و از فوتبال خداحافظی کند.

سیدجلال حسینی در خصوص واکنش اهالی فوتبال و مردم به صحبت خداحافظی خود به فارس گفت: واقعا خوشحالم، نمی دانم با چه زبانی از مردم تشکر کنم. نمی توانم باور کنم که هواداران فوتبال فارغ از رنگ آمیزی اینقدر با من مهربان بوده و از من حمایت می کنند. بعد از سال‌ها فوتبال، افرادی مثل من مرا دوست دارند و این که نمی‌توانم از آنها تشکر کنم شگفت‌زده‌ام.

وی افزود: می خواهم از همه اهالی فوتبال به ویژه پرسپولیسی ها، فوتبالدوستان، بازیکنان، مربیان، رسانه ها و همه کسانی که سنگ تمام گذاشتند و مرا دوست داشتند تشکر کنم. باورم نمی شد اینطوری عاشق شوم و نمی دانم در پاسخ به این تشویق و معرفت چه بگویم.

کاپیتان تیم پرسپولیس ادامه داد: خوشحالم علیرغم سال ها فوتبال بازی و دوری از همه چیز در ذهن مردم ماندگار هستم. این درس بزرگی برای همه فوتبالیست ها و ورزشکاران است که بدانند کار بدون حاشیه و برای شادی مردم برای همیشه در ذهن هواداران خواهد ماند. مردم و طرفداران واقعاً به دانش ما اهمیت می دهند و در این چند بار عشق باورنکردنی نسبت به خود دیده ام. باز هم از همه فوتبالدوستان و مردم تشکر می کنم و امیدوارم بتوانم پاسخگوی این لطف باشم.

سیدجلال حسینی در خصوص خداحافظی از فوتبال تصریح کرد: در آینده نزدیک در مورد خداحافظی از فوتبال صحبت خواهم کرد و همه چیز را با جزئیات پاسخ خواهم داد.

اشتراک گذاری