جنگنده های سوری کنار هم قرار دادن عضو شدن در به مبارزه بعدی در اوکراین هستند.آگهی. ولادیمیر پوتین در جریان بازدید شخصی به سوریه در سال ۲۰۱۷ اجتناب کرده اند ژنرال سوری کدام ممکن است عملکرد کلیدی در شکست شورشیان در کل مبارزه خانه تمدید شده مدت این ملت داشت، توصیه کرد. ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه مشاوره است کدام ممکن است همکاری همراه خود نظامی روسیه “موفقیت بزرگی در بلند مدت به در کنار می تواند داشته باشد.”

اکنون اعضای برگ یک دسته کامل جنگجوی تحصیل کرده توسط روسیه اجتناب کرده اند واحد ژنرال سهیل الحسن برای مبارزه در امتداد طرف نیروهای روسی در اوکراین گزارش شناسایی کرده اند، اجتناب کرده اند جمله سربازان سوری، شورشیان سابق را انتخاب کنید و انتخاب کنید کهنه سربازان گروه مقامات اسلامی کدام ممکن است سال ها در صحرای سوریه جنگیده اند. .

به نظر می رسد مانند است به همان اندازه کنون روسیه انواع به سختی آموزش نیروی دریایی دیده است. اگرچه افسران کرملین در ابتدا به بیش اجتناب کرده اند ۱۶۰۰۰ تقاضا اجتناب کرده اند خاورمیانه خوشحال از می کردند، افسران آمریکایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید فعالان طرفدار سوریه می گویند انواع جنگجویان جهان کدام ممکن است به مبارزه اوکراین پیوسته اند ادامه دارد اندک است. فروش

تحلیلگران می گویند کدام ممکن است همراه خود کنار هم قرار دادن شدن روسیه برای عالی حمله تمام عیار در شرق اوکراین، این ممکن است گاهی اوقات اصلاح تنبل. به طور قابل توجهی پوتین معتقد است کدام ممکن است نظامی سوریه احتمالا در هفته های بلند مدت پس اجتناب کرده اند انتصاب ژنرال الکساندر دیورنیکوف شناخته شده به عنوان فرمانده جدید نظامی روسیه در سوریه مستقر می تواند.

اگرچه برخی اجتناب کرده اند ستیزه جویان سوری نسبت به اثربخشی اوکراین بدبین هستند، با این حال بالقوه است نیروهای بیشتری برای محاصره هر دو جبران خسارت فزاینده بیایند. دورنیکوف به خوبی همراه خود نیروهای شبه نیروی دریایی سوری تحصیل کرده توسط روسیه شناخته شده بود، از او محاصره بی رحم را انتخاب کنید و انتخاب کنید بمباران شهرهای خرس مدیریت مخالفان در سوریه را طراحی می کرد.

احمد حماده، تحلیلگر نیروی دریایی سوریه کدام ممکن است اکنون اجتناب کرده اند ترکیه ناپایدار کرده است، می گوید: «روسیه برای عالی مبارزه غول پیکر کنار هم قرار دادن تبدیل می شود.

ناظران را انتخاب کنید و انتخاب کنید فعالان سوری می گویند روس ها به طور سرزنده در سوریه به طور قابل توجهی {در میان} جنگجویان تحصیل کرده توسط روسیه استفاده می کنند.

رامی عبدالرحمن، عالی دیده بان حقوق بشر سوریه مستقر در بریتانیا، ذکر شد کدام ممکن است تاکنون حدود ۴۰۰۰۰ نفر گزارش شناسایی کرده اند کدام ممکن است ۲۲۰۰۰ نفر در نظامی روسیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۱۸۰۰۰ نفر در پیمانکار شخصی روسی واگنر گروپ گزارش شناسایی کرده اند.

شبه نظامیان تکیه کن به القاعده پاسخگویی عالی سری بمب گذاری در سوریه را بر عهده گرفته اند کدام ممکن است بیش اجتناب کرده اند ۷۰۰ کشته برجای گذاشت. نمی توان اعداد را شخصاً تأیید کرد.

فعالان طرفدار مقامات در ۲ هفته قبلی ویدئوهایی را در رسانه های اجتماعی چاپ شده کرده اند کدام ممکن است نماد می دهد اعضای نظامی ببر تمرینات نیروی دریایی اجتناب کرده اند جمله هلیکوپترهای چتر نجات را ورزش می کنند. در یکی اجتناب کرده اند این ویدئوها، افسران روسی در جاری {ضرب و شتم} بالا الحسن در ویدئویی اجتناب کرده اند مراجعه به وی همراه خود شبه نظامیان در هلیکوپتر دیده می شوند. ادامه دارد خاص نیست کدام ممکن است ویدیوها جدید هستند هر دو خیر.

به مشاوره عبدالرحمن، داوطلبان گروه پنجم تحصیل کرده توسط روسیه نیز وجود دارند. تیپ باس اسد، شاخه مسلح رژیم اسد؛ را انتخاب کنید و انتخاب کنید تیپ مقدس فلسطین، اجتناب کرده اند پناهندگان فلسطینی در سوریه. همه آنها در مبارزه سوریه علیه نظامی روسیه نمایندگی کردند.

روس ها در جستجوی جنگنده های همراه خود تخصص هستند. عبدالرحمن ذکر شد روس ها عالی شخص بی سواد نمی خواهند.

نظامی ببر به خاطر پیروزی های عظیم نبرد ۱۱ ساله سپاسگزار است. او در یک واحد کارزار عالی ماهه در حمایت اجتناب کرده اند روسیه در استان ادلب در شمال غربی، در فینال پایگاه شورشیان شورشیان نمایندگی کرد کدام ممکن است همراه خود تصرف بخش اعظم آزادراه شمال به جنوب توسط نیروهای دولتی در مارس ۲۰۲۰ به نوک رسید – اگرچه شورشیان مدیریت جهان را به کف دست گرفته اند.

عمر ابولایلا، عالی سرزنده ecu کدام ممکن است رصدخانه ۲۴ سوریه را مدیریت می تنبل، ذکر شد: «او یکی اجتناب کرده اند افراد روسیه است را انتخاب کنید و انتخاب کنید روسیه به او تکیه کن {خواهد بود}.

یک دسته کامل رزمنده اجتناب کرده اند گردان پنجم را انتخاب کنید و انتخاب کنید تیپ مقدس گفتند کدام ممکن است در اردوگاهی در اردوگاه حمیم روسیه در غرب سوریه گزارش شناسایی کرده اند.

در طولانی مدت ماه مارس، گروه موسوم به «شکارچیان داعش» کدام ممکن است سال‌ها همراه خود داعش کشتی می‌کردند، همراه خود صدور اطلاعیه‌ای نیازمند تجزیه و تحلیل با اشاره به پسران ۲۳ به همان اندازه ۴۹ ساله شدند.

به مشاوره رایان معروف، سرزنده سوئدی ۲۴ کدام ممکن است جنبش داعش در صحرای سوریه را محافظت می دهد، به همان اندازه کنون حدود ۱۰۰ شخص در ایالت جنوبی سوئد گزارش شناسایی کرده اند. وی افزود: درآمد ماهانه آنها حداقل ۶۰۰ میلیون دلار {خواهد بود} کدام ممکن است در نتیجه بیکاری بالا را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند بین جابجایی کیلو سوریه تبدیل می شود.

در اوایل ماه جاری، جان کربی، سخنگوی پنتاگون ذکر شد سیگنال هایی موجود است کدام ممکن است نماد می دهد آمریکا در امتحان شده است جنگنده هایی را اجتناب کرده اند خاورمیانه برای گروه واگنر استفاده تنبل.

با این حال او با اشاره به انواع استفاده شدگان ذکر شد: “داده ها خاصی {وجود ندارد}.” وی در خصوص آسانسور ها نیز افزود: ادامه دارد عامل مشخصی ندیده ایم.

در اوایل ماه مارس، فرانک مک‌کنزی، رئیس فرماندهی مرکزی آمریکا، به کمیته نیروهای مسلح سنا ذکر شد کدام ممکن است تنها «گروه‌های فوق العاده کوچکی» وجود دارند کدام ممکن است امتحان شده می‌کنند اجتناب کرده اند سوریه به اوکراین بروند.

ناجی مالک، ژنرال بازنشسته نظامی لبنان کدام ممکن است اجتناب کرده اند نزدیک مبارزه در سوریه را زیر تذکر دارد، ذکر شد کدام ممکن است هیچ گزارش بلافاصله مبنی بر حرکت نیروهای سوری به روسیه {وجود ندارد}، با این حال این مورد بالقوه است همراه خود پیشرفت مبارزه اصلاح تنبل.

ملاب ذکر شد: «این مطابق همراه خود این سیستم‌ای است کدام ممکن است همه روس‌ها در بلند مدت نزدیک انجام دهند.

افسران سوری را انتخاب کنید و انتخاب کنید فلسطینی در سوریه گزارش های درمورد به جابجایی جنگجویان به اوکراین را رد کردند. مقامات سوریه شبح کرده است کدام ممکن است همراه خود سرازیر کردن جنگنده‌های سوری به اوکراین، سویه ها مقدم را باز خواهد کرد کدام ممکن است می‌تواند توسط متنوع اجتناب کرده اند مخالفانش استفاده شود.

روسیه اجتناب کرده اند زمان تحریک کردن مبارزه اوکراین حضور شخصی در سوریه را به میزان قابل توجهی کاهش داده است کدام ممکن است سیگنال ای اجتناب کرده اند اولویت مقامات سوریه است.

در گزارش ISW آمده است: «هر گونه اصلاح در نیروهای روسیه هر دو شبه‌نظامیان طرفدار رژیم سوراخ‌های امنیتی تحمیل می‌تنبل کدام ممکن است می‌تواند توسط بازیگران ضد دولتی اجتناب کرده اند جمله ترکیه، داعش، القاعده را انتخاب کنید و انتخاب کنید گروه‌های جایگزین سوری مورد سوء استفاده قرار گیرد».

مهند حاج علی، فرمانده حزب تحت سلطه بعث سوریه، ذکر شد کدام ممکن است هیچ سوری برای مبارزه به اوکراین نرفته است را انتخاب کنید و انتخاب کنید آنها پیش بینی ندارند کسی آنجا را انصراف تنبل.

وی ذکر شد: مثبت هستم کدام ممکن است روسیه با بیرون کمک سوری ها در اوکراین پیروز می تواند.

او ذکر شد: «روشی کدام ممکن است عملیات پیش می‌رود، سیگنال روشنی است کدام ممکن است اوکراین عالی افغانستان تولید دیگری نخواهد بود».