جنگ WAG بین کولین رونی و ربکا واردی در حال داغ شدن است


کولین رونی با همسرش وین رونی در فوریه.  9، 2022
کولین رونی با همسرش وین رونی در فوریه. ۹، ۲۰۲۲
دیو بنت / WireImage

بیش از دو سال پس از آنکه کولین رونی، همسر وین رونی، فوتبالیست انگلیسی که تبدیل به مدیر شد، ربکا واردی، همسر جیمی واردی از لسترسیتی را متهم به افشای داستان‌ها به سان کرد، جنگ WAGs همچنان ادامه دارد.

ربکا که اتهامات را رد کرد اولین بار در سال ۲۰۱۹ علیه او پرتاب شد و از کولین به دلیل افترا شکایت کرد. و این هفته نبرد بین این دو در دادگاه عالی شنیده شد.

روزنامه گاردین روز سه شنبه گزارش داد که ربکا که از سال ۲۰۱۶ با مهاجم جیمی ازدواج کرده است، طبق پیام های افشا شده در دادگاه، گفته می شود “دوست دارد” داستان های رونی را در اختیار مطبوعات قرار دهد. علاوه بر این، ربکا و نماینده سابق او، کارولین وات، با خبرنگاران سان رابطه داشته اند، پرونده های دادگاه نیز نشان می دهد.

کولین و وین رونی با خانواده خود در دسامبر 2021
کولین و وین رونی با خانواده خود در دسامبر ۲۰۲۱
اینستاگرام / کولین رونی

در پاییز ۲۰۱۹، کولین یک پیام طولانی در حساب اینستاگرام خود منتشر کرد که در آن پیشنهاد کرد: “چند سال است که شخصی که به او اعتماد دارم تا من را در حساب شخصی من در اینستاگرام دنبال کند، به طور مداوم به روزنامه SUN از پست ها و استوری های خصوصی من اطلاع می دهد.”

کولین، که در سال ۲۰۰۸ با وین، مدیر فعلی باشگاه دربی کانتی ازدواج کرد، گفت: “پس از مدت ها تلاش برای کشف اینکه چه کسی می تواند باشد، به دلایل مختلف” او مشکوک شد و برنامه ای را تدوین کرد.

کولین گفت: «من همه را از دیدن استوری های اینستاگرامم بجز یک حساب کاربری مسدود کردم. «در طول پنج ماه گذشته من یک سری داستان های نادرست پست کرده ام تا ببینم آیا آنها به روزنامه سان راه یافته اند یا خیر. و می دانید چه کاری انجام دادند!»

کولین خاطرنشان کرد که او “همه داستان های اصلی را که به وضوح نشان می دهد فقط یک نفر آنها را مشاهده کرده است، ذخیره و اسکرین شات گرفت” و ادعا کرد که “حساب ربکا واردی” بوده است.

سپس ربکا در توییتر به این اتهامات پرداخت و دسته کولین را تگ کرد.

همانطور که تلفنی به شما گفتم، ای کاش اگر این فکر را می کردید با من تماس می گرفتید. او در سال ۲۰۱۹ توییت کرد. من هرگز با کسی در مورد شما صحبت نمی کنم، همانطور که روزنامه نگاران مختلفی که در طول سال ها از من خواسته اند می توانند آن را تضمین کنند. اگر فکر می‌کردید این اتفاق می‌افتد، می‌توانستید به من بگویید و من می‌توانستم رمز عبورم را تغییر دهم تا ببینم آیا این اتفاق نمی‌افتد یا خیر.»

جیمی و ربکا واردی در دسامبر 2018
جیمی و ربکا واردی در دسامبر ۲۰۱۸
LightRocket از طریق Getty Images

ربکا ادامه داد که «افراد مختلفی طی سال‌ها به حساب اینستاگرام او دسترسی داشته‌اند» و افزود: «همین هفته متوجه شدم افرادی را دنبال می‌کنم که نمی‌شناختم و هرگز خودم را فالو نکرده‌ام».

“من خنده دار نیستم، اما به پول نیاز ندارم، از فروش داستان برای شما چه چیزی به دست می‌آورم؟” ربکا بیان کرد. “من خیلی ازت خوشم اومد کولین و خیلی ناراحتم که این کار رو انتخاب کردی، مخصوصا وقتی که به شدت باردارم.”

ربکا اضافه کرد که از اینکه “حتی مجبور است این را انکار کند” منزجر است.

ربکا واردی در می 2019
ربکا واردی در می ۲۰۱۹
گتی ایماژ

به گزارش گاردین، این هفته همچنین گزارش شد که تلفن وات در دریای شمال گم شده است، زیرا وکلای رونی در مورد این دستگاه پرس و جو کردند.

وکلای رونی می‌گویند: «تصادفً در همان زمان، تمام فایل‌های رسانه‌ای از مکالمه واتس‌اپ خانم واردی با خانم وات نیز به‌طور عجیبی ناپدید شدند (و از همه نسخه‌های پشتیبان)، در حالی که ظاهراً در حال صدور آن به وکلای او بود.

یکی از کارشناسان Rebekah نیز وضعیت مربوط به بازیابی اطلاعات را “غیر معمول” تشبیه کرد.

طبق گزارش بی بی سی، دادگاه قرار است در اوایل ماه مه آغاز شود، اما به طور بالقوه ممکن است به تعویق بیفتد.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر