جنیفر لوپز در مورد عاشقانه بن افلک: “احساس می کنم خیلی خوش شانس هستم”


جنیفر لوپز احساس می کند “خیلی خوش شانس و مفتخر” است که شانس دوباره ای با دوست پسرش بن افلک دارد.

ستاره «Hustlers» در مورد پیوستن مجدد با نامزد سابقش در یک داستان کاور جدید برای People صحبت کرد و انجام آنها را یک برکت خواند.

او به مجله گفت: “من احساس خوشبختی، خوشحالی و افتخار می کنم که در کنار او هستم.”

“این یک داستان عاشقانه زیبا است که ما یک فرصت دوباره به دست آوردیم.”

لوپز، ۵۲ ساله، اعتراف کرد که گذر از سیرک رسانه ای که اولین رابطه آنها بود – و متعاقب آن جدایی – آنها را برای نحوه مدیریت زندگی در چشمان عمومی این بار آماده تر کرد.

هر دوی ما می‌گفتیم، وای، ما خیلی خوشحالیم و هیچ کدام را نمی‌خواهیم که دوباره وارد بازی شویم. ما اکنون بزرگتر شده ایم، باهوش تر هستیم، تجربه بیشتری داریم. «ما در مکان‌های مختلفی در زندگی‌مان هستیم، اکنون بچه‌هایی داریم، و باید نسبت به آن چیزها بسیار آگاه باشیم. ما بسیار محافظ هستیم زیرا زمان بسیار زیبایی برای همه ما است.”

ستاره «با من ازدواج کن» گفت که می‌خواهد «هر کاری از دستم بر می‌آید برای محافظت از او انجام دهم» «رابطه شاد و عاشقانه با افلک ۴۹ ساله، زیرا هر دو آن را مقدس می‌دانند».

او به اشتراک گذاشت: «این لیاقت را دارد، واقعاً چنین است.

اگرچه ممکن است شروع دوباره یک عاشقانه قدیمی به نظر آشنا باشد، اما خواننده “Play” گفت که Bennifer 2.0 فصل کاملاً متفاوتی است.

جنیفر لوپز و بن افلک در حال ژست گرفتن روی فرش قرمز.
او به اشتراک گذاشت: “من فقط احساس خوشحالی و خوش شانسی می کنم که در رابطه ای شاد و دوست داشتنی هستم و می خواهم هر کاری که می توانم برای محافظت از آن و ایمن نگه داشتن آن انجام دهم.”
گتی ایماژ

این بسیار زیباست که حس بسیار متفاوتی نسبت به سال‌های پیش دارد. … قدردانی و جشن بیشتری برای آن وجود دارد، که خوب است، “او به اشتراک گذاشت. «وقتی کسی را پیدا می‌کنید و واقعاً او را دوست دارید و فرصتی دوباره برای آن پیدا می‌کنید؟ این یک چیز واقعاً کمیاب، ارزشمند و زیبا است و ما آن را بدیهی نمی دانیم.”

لوپز که سال گذشته پس از جدایی از نامزد سابقش، الکس رودریگز، دوباره با افلک متحد شد، اذعان کرد که ترکیب خانواده ها – او با همسر سابق مارک آنتونی دوقلو دارد و افلک سه فرزند با همسر سابقش جنیفر گارنر دارد – می تواند دشوار باشد، اگرچه او. گفت: “عشق” آنها کار را آسان کرده است.

من صادقانه معتقدم که عشق بر همه چیز حاکم است. عشق همیشه همه چیز را تسخیر می کند – روابط، بچه ها، کار، روابط کاری. همه چیز به این بستگی دارد که چقدر می توانید دوست داشتنی، باز و پذیرنده باشید. نداشتن نفس در مورد چیزها و فقط در آغوش گرفتن همه خوبی ها، همیشه به نکات مثبت نگاه می کند.

بن افلک و جنیفر لوپز با هم قدم می زنند.
این جفت پس از جدایی لوپز از الکس رودریگز دوباره به هم نزدیک شدند.
تصاویر GC

وقتی در یک رابطه خوب و سالم هستید، همه از آن سود می برند. همه.»

ستاره «سلنا» همچنین افلک را به خاطر متانت و تبدیل شدن به مردی که همیشه می دانست می تواند باشد تحسین کرد.

او گفت: “برای دیدن آن شخص، انسان، مردی که امروز هست، پدری که امروز هست، شریکی که هست – او همان چیزی است که همیشه می دانستم او بوده و می خواستم باشد.”

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر