جنیفر لوپز را انتخاب کنید و انتخاب کنید بن افلک یک بار دیگر نامزد کردند


بن افلک را انتخاب کنید و انتخاب کنید جنیفر لوپز یک بار دیگر نامزد کردند!

لوپز ۵۲ ساله در یک واحد ویدیوی مختصر در صفحه دنبال کنندگان شخصی در JLo نامزدی شخصی را گفتن کرد کدام ممکن است در آن عاشق منصفانه حلقه الماس بی تجربه شد.

لوپز در حین منتشر شده موسیقی عاشقانه اظهار داشت: “باید برتر هستی.”

لوپز در اوایل عصر جمعه این تبلیغ «لذت بخش را انتخاب کنید و انتخاب کنید خاص» را در fb مورد تمسخر قرار داد.

دارایی ها نزدیک به این خواننده می گویند کدام ممکن است این ویدیو به معنای واقعی کلمه هستند منصفانه گفتن نامزدی است.

اوایل این هفته، لوپز را انتخاب کنید و انتخاب کنید آفیلک ۴۹ ساله در حالی کدام ممکن است برای حلقه عروسی عکس گرفته بودند، برای حلقه عروسی عکس گرفتند.

خودی های نزدیک به افلک اخیراً در صفحه ۶ به او گفتند کدام ممکن است اگر یک بار دیگر خواستگاری تدریجی شوکه نمی شود.

این زوج ابتدا همراه خود هم قرار می گیرند در سال ۲۰۰۲، او برای عجله توسط دنبال کنندگان را انتخاب کنید و انتخاب کنید رسانه ها شناخته شده به عنوان “بنیفر” شناخته شد. این ۲ در واقعً اجتناب کرده اند نماد دادن عشق شخصی {به یکدیگر} خجالت نمی‌کشیدند، اجتناب کرده اند جمله صحنه‌های {پر شده} همراه خود PDA اجتناب کرده اند موزیک ویدیوی لوپز «جنی کلاک».

ویدیوی بن افلک از گریه جنیفر لوپز
وقتی لوپز انگشتر “برتر” را گفتن کرد، چشمانش پر اجتناب کرده اند اشک شد.
OnTheJLo

در نوامبر شبیه به سال، آفیلک منصفانه الماس رز ۶.۱ قیراطی تأثیر هری وینستون به لوپز پاداش داد. طبق تجربیات، غول Sparkler 2.5 میلیون دلار خرج کرده است.

لوپز او کدام ممکن است در دهه ۲۰۰۰ همراه خود دایان ساور نشسته بود، اولین نامزدی شخصی را توضیح دادن کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید نامزدش را “فوق العاده باهوش، گرامی داشت، جالب را انتخاب کنید و انتخاب کنید گرامی داشت” توضیح دادن کرد.

او سپس حلقه خارق العاده شخصی را “شگفت انگیزترین چیزی کدام ممکن است به همان اندازه به فعلی دیده ام” نامید.

جنیفر لوپز و بن افلک
این زوج در سال ۲۰۰۲ نامزد کردند، با این حال به عروسی شخصی بالا دادند را انتخاب کنید و انتخاب کنید راه شخصی را شکسته نشده دادند.
گتی ایماژ

متأسفانه ملاحظه زیادی به رسانه ها شد کدام ممکن است باعث به تعویق افتادن این زوج را انتخاب کنید و انتخاب کنید لغو مراسم ازدواجشان در سال ۲۰۰۳ شد.

این زوج در ادعا ای مشترک گفتند: «{به دلیل} محافظت رسانه ای ازدواج ما، انتخاب گرفتیم گذشته تاریخی را به تعویق بیندازیم. وقتی به طور قابل توجهی به استفاده سه «عروس غیر صادقانه» مختلف در سه وضعیت مختلف در نظر گرفته شده کردیم، متوجه شدیم کدام ممکن است مشکلی موجود است.

جنیفر لوپز و بن افلک.
این زوج در سال ۲۰۲۱ عاشق یکدیگر شدند.
WireImage

در شکسته نشده این ادعا آمده است: «ما بافت کردیم روحی کدام ممکن است قرار بود شادترین عامل در مسکن ما باشد، قابل دستیابی است اجتناب کرده اند بین برود. ما بافت می کنیم کدام ممکن است امروز باید برای ما، خانوار را انتخاب کنید و انتخاب کنید دوستانمان منصفانه روز مبارک را انتخاب کنید و انتخاب کنید مقدس باشد.

لوپز او در اوایل سال ۲۰۰۴ بازنشسته شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید در ژوئن شبیه به سال همراه خود خواننده آنتونی آنتونی عروسی کرد. این زوج در سال ۲۰۰۸ مکس را انتخاب کنید و انتخاب کنید امی را دوگانه به دنیا آوردند.

جنیفر لوپز و بن افلک.
زوج های ستاره فیلم ۲ دهه است کدام ممکن است همراه خود اشخاص حقیقی عکس عروسی کرده اند.
عکسها GC

در همین حین، افلک همراه خود جنیفر گارنر سر خورد. آگهی.

این زوج طلاق گرفتند، با این حال لوپز را انتخاب کنید و انتخاب کنید الکس رودریگز در سال ۲۰۱۷ طوفان عکس را تخصص کردند.

اجتناب کرده اند سوی تولید دیگری، آفیلک اجتناب کرده اند زمان طلاق آنا دی آرماس، ستاره فیلم «Out of the Knife» به همان اندازه ژانویه ۲۰۲۱ همراه خود بسیار زیاد اجتناب کرده اند دختران در تصمیم {بوده است}.

جنیفر لوپز و بن افلک.
این زوج اجتناب کرده اند زمان تحقق مجددشان در سال ۲۰۲۱ در یک واحد الگو محکم بوده اند.
گتی ایماژ

یک مدت کوتاه پس اجتناب کرده اند جدایی لوپز اجتناب کرده اند A-Road، افلک همراه خود سرعت وارد شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید یک بار دیگر همراه خود خواننده متحد شد. این زوج – کدام ممکن است ۵۰ میلیون دلار {در خانه} بل ایر کردند – اجتناب کرده اند آن نقطه تاکنون محکم تر شدند.

این ستاره متاهل در نمایشگاه الن دی جنرس در ماه فوریه اعتراف کرد: «در نظر گرفته شده نمی‌کنم کسی اصولاً اجتناب کرده اند ما شگفت‌زده شود». “خواهید کرد به هیچ وجه در نظر گرفته شده نمی کنید این در حال وقوع است. عامل شکوه است.