جولیان شامپاینی خیابان. جان


مایک اندرسون آن را فصل جدید نامید.

St. جان تیم متفاوتی به نظر می رسید.

پس از بیرون آوردن پروانه ها، با دیپل مانند یک شریک جنگی مجهز رفتار کرد که لیاقت نداشتن در دادگاه مشابه باشد.

جونیز که رتبه هفتم را در کارنامه دارد مانند تیمی عمل کرد که در این فصل فقط در مواقعی به میدان رفته است، در سطحی عالی دفاع می‌کند، توپ را به اشتراک می‌گذارد و یک بازی تقریباً بی‌عیب را در یک شکست ۹۲-۷۳ انجام می‌دهد. ۱۰ شیطان آبی برای افتتاح چیزی که امیدوارند اقامت طولانی در مسابقات شرق بزرگ باشد. آنها ۵۰ درصد از زمین شوت زدند، ۲۲ پاس گل در ۳۷ گل زدند و فقط دو بار برگرداندند.

St. جانز (۱۷-۱۴) با No. 2 ویلانوا در مسابقات یک چهارم نهایی پنجشنبه ساعت ۷ بعد از ظهر در باغ.

بعد از اینکه دیپل را با اختلاف ۱۰ امتیازی، تنها ۳:۱۷ اینچ دیدیم که منجر به تایم اوت اندرسون شد، سنت. جان روشنش کرد هیچ وقت پایش را از روی گاز برنداشت. یک بازی ۲۵-۴ باعث شد تا طوفان سرخ برای همیشه پیش بیفتد. و یک جهش ۲۳-۵، که شامل ۵ سبد مستقیم از جولیان شامپانی بود، باعث شد آنها در وقت استراحت، ۲۰ امتیاز برآمدگی داشته باشند.

استف اسمیت که 13 امتیاز از روی نیمکت به دست آورد، در جریان بازی St.  برد جان
استف اسمیت که ۱۳ امتیاز از روی نیمکت به دست آورد، در جریان بازی St. برد جان
رابرت سابو
اساحیا نیوه که 10 امتیاز به دست آورد، در جریان ورزشگاه سن پترزبورگ با یک دانک به خانه ضربه زد.  برد جان
اساحیا نیوه که ۱۰ امتیاز به دست آورد، در جریان ورزشگاه سن پترزبورگ با یک دانک به خانه ضربه زد. برد جان
رابرت سابو

دیپل هرگز در نیمه دوم به ۱۷ نزدیکتر نشد و قادر به انجام هر گونه حرکتی برای رسیدن به St. عرق جان

Champagnie، منتخب تیم اصلی All-Big East، در نیمه اول ۲۲ امتیاز به دست آورد و با ۲۶ به پایان رسید. او کمک های زیادی داشت. اساحیا نیوه، مرکز پشتیبان، رکورد ۱۰ امتیاز و ۹ ریباند را به ثبت رساند و پس از شروع آهسته در خط دفاعی حضور مهمی داشت. استف اسمیت در یکی از بهترین تلاش های خود در این فصل، ۱۳ امتیاز از روی نیمکت و امتیاز مثبت ۳۰ در ۲۴ دقیقه به دست آورد. الکساندر با وجود چرخاندن مچ پای خود در پایان نیمه اول، کنترل کامل را در اختیار داشت و ۸ امتیاز، ۷ پاس گل و دو توپ ربایی به دست آورد.

هیچ شباهتی به فوریه نداشت. ۲۷ بازی بین این تیم ها، زمانی که DePaul 99 امتیاز کسب کرد و در یک برد پنج امتیازی ۵۵ درصد تاول زد. جاون لیبرتی فریمن، گلزن برتر شرق بزرگ، ۳۹ امتیاز در آن بازی به دست آورد، اما روز چهارشنبه در امتیاز ۱۷ باقی ماند.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر