جو روگان به دلیل استفاده مکرر از کلمه N در کلیپ ویروسی عذرخواهی می کند


جو روگان به یک بازنمایی پاسخ داده است کلیپی از او با استفاده از کلمه N تقریباً دوجین بار در حالی که میزبان پادکست بسیار محبوب خود، “تجربه جو روگان” بود.

روگان، ۵۴ ساله، با خواندن این کلیپ “تاسف بارترین و شرم آورترین چیزی که تا به حال مجبور به صحبت در مورد آن علنی شده ام”، اصرار داشت که این ویدئو شامل گزیده هایی “خارج از متن” از “۱۲ سال گفتگو” در برنامه او است.

“به نظر می رسد اف – پادشاه وحشتناک است. حتی برای من.»

او ادامه داد: «من می‌دانم که برای اکثر مردم، هیچ زمینه‌ای وجود ندارد که یک سفیدپوست اجازه داشته باشد آن کلمه را بگوید، اصلاً در یک پادکست به طور عمومی اهمیتی نمی‌دهد، و من اکنون با آن موافقم. سالهاست که نگفته ام.”

او سپس اعتراف می کند که از این کلمه در گذشته خود استفاده کرده است، اما ادعا می کند که این فقط در چارچوب گفتگو خواهد بود.

“به جای گفتن “کلمه N”، فقط کلمه را می گویم. فکر می‌کردم تا زمانی که در متن باشد، مردم متوجه می‌شوند که من چه کار می‌کنم.»

خواننده برنده گرمی India.Arie کلیپ ویروسی روگان را به اشتراک گذاشت پنجشنبه در اینستاگرام در حالی که دلایل خود را برای حذف موسیقی خود از Spotify توضیح می دهد، با استناد به “زبان پیرامون مسابقه” و قرارداد ۱۰۰ میلیون دلاری روگان که معتقد است بر پشت نوازندگان ساخته شده است.

هند.آری
خواننده India.Arie جو روگان را به خاطر استفاده او از کلمه N به فرش فراخواند.
Getty Images برای BET

آری، ۴۶ ساله، در حالی که اذعان داشت که فیلم های رسانه های اجتماعی «را می توان بررسی کرد» و/یا «خارج از زمینه» آن تحت هر زمینه ای آن را نگو. همان جایی است که من ایستاده ام. من همیشه آنجا ایستاده ام.»

با این حال، روگان ادعا می‌کند که او اغلب درباره کمیک‌های سال گذشته که از این کلمه استفاده می‌کردند صحبت می‌کرد، یا قطعاتی از کارهایی مانند لنی بروس و پل مونی را نقل می‌کرد.

او در ادامه به تشریح شیفتگی خود به این کلمه پرداخت و این واقعیت که یک نژاد مجاز به استفاده از آن نیست در حالی که نژاد دیگر می تواند به روش های بی شماری از آن استفاده کند.

جو روگان.
روگان در ویدیوی عذرخواهی خود به دلیل استفاده از n-word گفت: «این یک کلمه بسیار غیرعادی است، اما این حرف من نیست که از آن استفاده کنم.
گتی ایماژ

او ادامه داد: «این یک کلمه بسیار غیرعادی است، اما این کلمه من نیست که از آن استفاده کنم. “من هرگز از آن برای نژادپرست استفاده نکردم، زیرا من نژادپرست نیستم، اما هر زمان که در موقعیتی قرار گرفتید که باید بگویید “من نژادپرست نیستم”، این کار را انجام داده اید، و من به وضوح دارم f-تکمیل شد.»

پادکستر پس از اینکه برای دیدن فیلم با دوستانش در فیلادلفیا رها شده بود، به کلیپی از او اشاره کرد که از محله سیاه‌پوستان به عنوان «سیاره میمون‌ها» نام می‌برد.

روگان ادعا کرد: “من سعی می کردم داستان را سرگرم کننده کنم.” من نگفتم و هرگز نگفتم که سیاه پوستان میمون هستند، اما مطمئناً صدای اف کینگ اینطور بود.

“این یک داستان نژادپرستانه نبود، اما وحشتناک به نظر می رسید.”

روگان پس از تصمیم نیل یانگ برای حذف موسیقی خود از Spotify به دلیل “اطلاعات نادرست” کووید و اظهارات ضد واکسن روگان در کانون توجه قرار گرفت.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر