جو شاون غول پیکر: “تو هرگز پشیمان نمی شوی”


جو شاون هر کاری که از او خواسته شد انجام داد و کارهای خوب زیادی انجام داد. از سوی دیگر، غول‌ها نباید از مدیرکل جدیدشان، شان، بخواهند که نقاشی بکشد.

روز مادر سال ۲۰۱۷ بود که اسکوین و رئیس جدیدش، براندون بین، در بیلز شروع به کار کردند، در دفتر بنی نشستند و فهرستی از مشاغل پیشخوان را فهرست کردند. ماموریت شاون ترسیم نقشه کشور با جزئیات مکان پیشاهنگان بود.

او جمعه گفت: “جو شبیه یک گاو است، واقعا شبیه نقشه نیست و من به آن خندیدم.” گفتم: «اگر این را درست کنیم، یک روز او را مسخره می کنیم. ”

بین و شوئن این کار را درست در بوفالو انجام دادند و این بار ریاضیات هنوز در بازی زنده بود و شاون به دنبال کارهای بزرگ رفت. بین روز جمعه به‌عنوان مدیرکل جدید جاینتز به همراه شریکی که به او اعتماد کرد و به او تکیه کرد، استخدام شد.

جو شوئن
براندون بن جو شان بوفالو را دست راست خود می داند.
A.P.

بین می گوید: «شخصاً خیلی تلخ است. او دوست خوبی است، خانواده اش بهترین دوست خانواده من هستند، او سخت ترین قسمت است. شما در آرزوی فرصت هستید، فرصتی برای اثبات آن. به همین دلیل کارولینا را ترک کردم، روی این صندلی نشستم و می‌خواستم مطمئن شوم که می‌توانم با تمام چالش‌ها کنار بیایم و موفق باشم. او بخش بزرگی از چیزی است که در اینجا وجود دارد، اما می‌خواهد روی آن مهر بگذارد.”

بین و شاون ۴۵ ساله قرار است در سن ۴۲ سالگی بازنشسته شوند. آگهی. بین در سال ۲۰۰۰ زمانی که اسکو برای اولین بار در NFL با کارولینا تمرین کرد، با پانترز کار کرد. برای شاون چیز کمی نبود. ساعت ۵ تا ۳۰ صبح به هماهنگ کننده گروه ویژه قهوه داد. او اهداف کشتی را که وارد جنگل شده بود تعقیب کرد.

بین گفت: «او نمی‌خواست هر کاری را که شما می‌خواهید انجام دهد و تا زمانی که این شغل را پیدا کرد، هیچ تفاوتی نداشت.

شان به مدت ۹ سال برای دلفین ها کار کرد، اما زمانی که بین یک شغل بزرگ در بوفالو پیدا کرد، شاون با شین تماس گرفت و در نهایت دستیار مدیر کل شد.

بین گفت: “به جو اجازه دادم در همه چیز شرکت کند و اگر در جلسه نبود، در میان جمعیت بود، اما اگر نباشد، دلیلش را پشت سر او شریک می‌کنم.” . “جو با نمایندگان ملاقات کرده است، او بازیکنانی را در اینجا به خدمت گرفته است. او همه اینها را درک می کند. او رابطه خوبی با سایر GMS، دستیار GMS، مدیران کارکنان، مربیان در سراسر لیگ دارد.

جو شاون با پایتون منینگ که برای دلفین ها کار می کند.
جو شاون با پایتون منینگ که برای دلفین ها کار می کند.
ZUMAPRESS.com

بین در پاسخ به سوالی درباره توصیف شاون گفت: «جو فردی بسیار باهوش، شنونده بسیار خوبی است. او به آن دفاتر رفت و همه جواب‌ها را گرفت.

شاون با کیفیت بالا؟

بن: «قابل اعتماد. او هرگز شما را ناامید نخواهد کرد. شما نمی توانید همه جا در این کار باشید. من نمی توانستم با پیشاهنگ باشم و نمی توانستم با مربیان یا در اتاق تمرین بیفتم و این یک سری چشم و گوش دیگر بود و او درست می گفت، می دانم که به روش درست انجام خواهد شد. من مجبور نیستم به عقب برگردم، و این به زمانی برمی گردد که در کارولینای کار می کردم. “جان، صفت های زیادی وجود دارد که می توانم توصیف کنم، مقدمه همان است، هرگز تو را ترک نخواهد کرد.”

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر