جیلیان اندرسون می خواست بعد اجتناب کرده اند جلب رضایت سال ۱۹۹۲ همراه خود بیل کلینتون تصمیم بگیرد


جیلیان اندرسون قابل انجام است النور روزولت را در سریال بلند مدت شوتایم “بانوی اول” توضیح دادن تنبل – با این حال او چه روزی همراه خود رئیس جمهور جلب رضایت کرد.

این شخص ۵۳ ساله از ذهن خود بیرون کنید کدام ممکن است او در سال ۱۹۹۲ همراه خود بیل کلینتون، رئیس جمهور سابق آمریکا در جریان مبارزات انتخاباتی جلب رضایت کرد: “جیمی کیمل خشمگین!” او در گفتگو بود. سه شنبه ساعت شب.

او فارغ التحصیلان “تاج” را اکنون در یک واحد ناهار ۷۵ به همان اندازه ۳۰ سال پیش پیدا کرد. اندرسون به خاطر می آورد کدام ممکن است اجتناب کرده اند کلینتون شوکه شده بود را انتخاب کنید و انتخاب کنید می خواست بعداً همراه خود او تصمیم بگیرد.

کیمل ۵۴ ساله ذکر شد: «او شگفت‌انگیزترین کار دنیا را انجام داد، کف دست ممکن است را گرفت، سپس آرنج‌هایتان را گرفت را انتخاب کنید و انتخاب کنید بازوهایتان را هم‌زمان بالا برد».

بازیگر «پرونده های ایکس» یکپارچه می دهد.[It was a] یه عامل کوچولو شایسته [He] توجه ارتباط برقرار می تنبل. را انتخاب کنید و انتخاب کنید سپس به سراغ نفر بعدی {می رود}. سپس او ارائه می دهیم ظاهر شد می تنبل.

اندرسون ذکر شد کدام ممکن است این دیدار منصفانه اقدام سیاسی بود. همراه خود این جاری، او پیش بینی دارد کدام ممکن است او جستجو در او تصمیم بگیرد.

او افزود: “ممکن است برای اسکان رفتم، در نظر گرفته شده کردم – این در حین منشی تلفنی بود – به معنای واقعی کلمه هستند در نظر گرفته شده کردم همراه خود پیام او برای اسکان بروم.” “ممکن است انجام دادم. مناسب بود.”

او به شوخی ذکر شد کدام ممکن است اندرسون را انتخاب کنید و انتخاب کنید کلینتون بر مقدمه موفقیت او شناخته شده به عنوان رئیس جمهور بوده اند.

“پس ممکن است او را بعد اجتناب کرده اند آن انواع کردید؟” کیملس سوال کردن کرد.

اندرسون ذکر شد: مطمئنا، این کار را کردم.

تعهد جدید اندرسون، “بانوی اول”، سه به همان اندازه اجتناب کرده اند سه بانوی اول معروف کاخ سفید – النور روزولت (اندرسون)، میشل اوباما (همراه خود ورزشی ویولالا دیویس) را انتخاب کنید و انتخاب کنید بتی فورد (میشل پیفر) را دنبال می تنبل.

این سریال سه دهه منحصر به فرد اجتناب کرده اند باراک اوباما، فرانکلین دی.

انسان شناس رمز و راز را اجتناب کرده اند ظاهر شد خانمها می برد واقعا صحنه را پایین پرده اجرا کنید.

بیل و هیلاری کلینتون  در طول مبارزات انتخاباتی سنت لوئیس در سال 1992
بیل کلینتون را انتخاب کنید و انتخاب کنید همسرش هیلاری کلینتون. در جریان مبارزات انتخاباتی سال ۹۲.
گروه عکسها جهانی اجتناب کرده اند طریق گتی

داکوتا فانینگ برای ورزشی همراه خود سوزان خانم فورد سفر قایق است، در حالی کدام ممکن است کفر سزرلند در کل درگیری جهانی دوم موقعیت FDR را ورزشی می‌تنبل، آرون اخارت موقعیت فورد را در دهه هفتاد ورزشی می‌تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید اوتی فاگبنله مشابه با اوباما در سال ۲۰۰۸ در کشتی است.

«بانوی اول» ادعا به یکشنبه ۲۷ فروردین روی آنتن برود.