حتی دلایل بیشتری برای “پیاده روی” به سمت نرخ های بهره بهتر


آیا قبلاً یک حساب در Fitness Bank ایجاد کرده اید؟ اگر چنین است، خوش آمدید. ما مشتاقانه منتظر آینده ای روشن با شما هستیم! برای کسانی که هنوز در حصار هستند، ما با دلایل بیشتری برای اینکه چرا پیاده روی و نرخ های بهره بیشتر برای شما مثبت است، بازگشته ایم.

آخرین بار، ما در مورد اینکه چگونه بانک تناسب اندام به اعضای خود با ردیابی مراحل آنها، نرخ های بهره بهتری را در حساب خود پاداش می دهد، بحث کردیم. هرچه مراحل بیشتر باشد، نرخ بهتر است. امروز ما در مورد برخی از آن دلایل خاص بحث خواهیم کرد که چرا ما آنقدر مصمم هستیم که اقدامات خود را انجام دهید.

نرخ بهره بهتر و خواب بهتر؟!

همانطور که احتمالاً شنیده اید، خواب برای کسانی که به دنبال تضمین سلامت بهتر خود هستند بسیار مهم است. دیدن ۱۰۰۰۰ قدم در روز کاملاً یک کار فیزیکی است. در پایان روز، احتمالاً خسته می شوید و بنابراین مستعد استراحت کامل شبانه خواهید بود.

به همین ترتیب، محروم کردن خود از یک برنامه خواب معقول فقط درخواست مشکلات است. در پایان خفیف، شما به بی حالی، مه مغزی، ضعف ایمنی، افزایش احتمال افزایش وزن و موارد دیگر نگاه می کنید. این کار را درازمدت انجام دهید و ممکن است به مشکلات سلامتی جدی تری که برخی غیرقابل برگشت هستند نگاه کنید.

مقابله با اضطراب و افسردگی

آیا افسردگی فصلی احساس ضعف دارید؟ اضطراب از پشت بام تا حد خرابی نزدیک است؟ ما همه آنجا بوده ایم. گاهی اوقات استرس های ما می توانند ما را تحت تاثیر قرار دهند، به خصوص زمانی که برای رفع و اصلاح آنها وقت نمی گذاریم.

آیا باور می کنید که فقط پیاده روی تأثیر باورنکردنی بر اضطراب و افسردگی دارد؟ همانطور که قبلاً اشاره کردیم، پیاده روی این فرصت را فراهم می کند تا افکار خود را پاک کنید و بدون مزاحمت فرآیند را انجام دهید. این می تواند به هر چیزی که بر ذهن ما سنگینی می کند کمک کند تا استراحت کند، یا حداقل به ما فضایی بدهد تا چیزها را در چشم انداز مناسب خود قرار دهیم.

پیوستن مجدد به جمعیت

وقتی برای فعالیت بدنی منظم تلاش نکنیم، هر یک از موارد فوق به یک امکان تبدیل می شود. اما جدا از هر گونه نگرانی بهداشتی، پیامدهای اجتماعی نیز وجود دارد. چه احساس اضطراب یا افسردگی، خستگی یا بیماری داشته باشید، این می‌تواند شما را به ترک بیرون رفتن از گردش‌های اجتماعی سوق دهد.

البته، با توجه به وضعیت فعلی همه‌گیری، این چیز چندان بدی نیست. اما هنوز هم می توان در یک گردهمایی اجتماعی شرکت کرد بدون اینکه دیگران یا خودتان را در معرض خطر قرار دهید. نشان ندادن به عنوان بهترین و منضبط ترین نسخه خود در پیش از رویداد باعث می شود که اصلاً در مورد حضور خود تجدید نظر کنید. به خاطر چیزی که در کنترل شماست از دست ندهید!

قدم برداشتن با بانک تناسب اندام

بیش از هر چیز، تلاش برای ۱۰۰۰۰ قدم در روز گامی عالی برای تقویت عادات خوب شماست. این نوع نظم و انضباط می تواند مسری شود و احتمالاً خواهید دید که همه چیز به جنبه های دیگر زندگی شما منتقل می شود. اولین مثال در اینجا برنامه پاداش ما برای اعضا است!

سوالات بیشتری از ما دارید؟ تیم اینجا در Fitness Bank از شنیدن نظر شما خوشحال است! به صفحه تماس ما سر بزنید تا برای مشاوره با ما برای کسب اطلاعات بیشتر برنامه ریزی کنید. ما امیدواریم که از تو خبری بشنویم!

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر