“حضور جادوگران” فصل ۳ قسمت ۴ ساعت برتر چیست؟


کشف جادوگران فصل ۳ به نیمه نزدیک می شود. در حالی که متیو گودی و مارکوس (ادوارد بلومل) سخت تلاش می کنند تا برنده شوند و به فرزندان خون آشام خود کمک کنند، دایانا (ترزا پالمر) صفحه گمشده کتاب زندگی را پیدا می کند. اما همه چیز عالی نیست. بنجامین (جیمز ایفان)، ساتو (مالین بوسکا) و ناکس (اوون تیل) همگی برای قهرمانان ما کار می کنند.

ساندنس الان کشف جادوگران دبورا هارکنز دنیا را به ارمغان می آورد سه گانه All Souls به زندگی. کتاب های هارکنز داستان دیانا بیشاپ، مورخ قرون وسطایی و دانشمند عشق واقعی او، خون آشام قدیمی متیو کلمونت را روایت می کند. این دو پس از کشف آشمول ۷۸۲ با هم آشنا شدند و به زودی با هم کنار آمدند. دایانا و متیو در مأموریتی هستند که تمام صفحات کتاب زندگی را بازیابی کنند و راهی برای حفظ اسرار مقدس آن بیابند.

پس چه اتفاقی می افتد کشف جادوگران؟ باید اسکن کنیکشف جادوگران قسمت ۳ برای پیدا کردن. در اینجا تمام چیزی است که شما باید بدانید چگونه به نظر برسید کشف جادوگران فصل ۳ قسمت ۴

ترزا پالمر در حین کشف جادوگری 3 قسمت 3
عکس Dead Sundance در حال حاضر

چه ساعتی کار می کند کشف جادوگران فصل ۳ قسمت ۴ قبلی؟

بوفالو زیبا! کشف جادوگران قسمت ۳ قسمت ۴ قرار است شنبه ۲۹ ژانویه در ساعت ۶ صبح به وقت شرقی از شبکه های ساندنس، شودر و AMC + پخش شود.

چند قسمت هست؟ کشف جادوگران فصل ۳؟

افسوس که فقط هفت قسمت وجود دارد. کشف جادوگران فصل ۳ (اتفاقا فصل آخر سریال). این بدان معناست که دستمزد این هفته نشان دهنده نیم فصل است. می ترسید هر یک از قسمت های آخر را از دست بدهد کشف جادوگران? نگران نباش! ما شما را با این پوشش داده ایم کشف جادوگران راهنمای قسمت ۳ فصل ۳

  • قسمت ۴ شنبه ۲۹ ژانویه
  • قسمت ۵ شنبه ۵ فوریه
  • بخش ۶ شنبه ۱۲ فوریه
  • قسمت ۷ شنبه ۱۹ فوریه

چگونه نگاه کنیم کشف جادوگران فصل ۳

کشف جادوگران برای انتشار در ساندنس نو، شودر، یا AMC + در ایالات متحده موجود است.

آیا چیز جدیدی برای ساندنس حالا، شادر و AMC + وجود دارد؟ هر سه سرویس پخش جریانی به عنوان کانال آمازون یا Apple TV + افزونه ها در دسترس هستند. از طرف دیگر، می توانید برای هر یک از پلتفرم هایی مانند Roku و Xfinity ثبت نام کنید. هزینه هر سرویس پخش متفاوت است. AMC + از ۸.۹۹ دلار در ماه شروع می شود، اما آزمایشی رایگان هفت روزه برای برخی از مصرف کنندگان جدید در دسترس است. اگر کاهش یابد، مشترکان AMC + با انتخاب هزینه سالانه تخفیف دریافت می کنند. هزینه اشتراک سالانه AMC + 83.88 دلار تا ۶.۹۹ دلار در ماه است.

اگر AMC + فنجان چای شما نیست، می توانید برای Sundance Now با ۶.۹۹ دلار در ماه یا ۵۹.۹۹ دلار در سال ثبت نام کنید که ۴.۹۹ دلار در ماه است. بهترین معامله تیم باید تیراندازی باشد. اشتراک های Shudder از ۴.۷۵ دلار در ماه شروع می شود. مانند AMC +، Sundance Nu و Shudder هر دو نسخه آزمایشی رایگان هفت روزه را ارائه می دهند.

اجازه کشف جادوگران آیا فصل ۳ در AMC است؟

بله، اما نه برای مدتی! فصل های جدید از کشف جادوگران این فصل بالاخره از AMC پخش شد، چند ماه پس از پایان آن در سرویس های پخش Sundance Nu، Shudder و AMC +.

پس اگر از هر چیزی و همه چیز خلاص شوید کشف جادوگران ناوشکنان، بهتر است در ساندنس حالا، شادر یا AMC + ثبت نام کنید.

جایی که جریان دارد کشف جادوگران

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر