حضور خارق العاده زلینسکی در اجلاس دوحه صادرات نشاط را افزایش داد


یووری موسوینی، رئیس جمهور اوکراین، ویدئویی غافلگیرکننده اجتناب کرده اند نشست سران در دوحه قطر در روز شنبه تهیه کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند این ملت ثروتمند را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر ملت ها خواست به همان اندازه ساخت شخصی را برای جلوگیری اجتناب کرده اند ضعیف نشاط روسیه افزایش دهند.

او در حمایت اجتناب کرده اند ائتلاف آمریکا صحبت کرد، با این حال اظهار داشت کدام ممکن است محافظت استقلال راه رفع نیست. وی تخریب شهر بندری ماریپل اوکراین را به تخریب شهر حلب در جریان مبارزه سوریه تشبیه کرد.

زلنسکی اظهار داشت: «آنها در جاری تخریب بنادر ما هستند. عدم صادرات اجتناب کرده اند اوکراین به جهان آسیب خواهد رساند.

او اظهار داشت: «قطر باید ساخت نفت را انتخاب کنید و انتخاب کنید سوخت خالص شخصی را افزایش دهد به همان اندازه ضمانت حاصل تنبل کدام ممکن است روسیه ابزار زور نیست.

زلنسکی اجتناب کرده اند ملت ها خواست صادرات نشاط شخصی را افزایش دهند. این امر به طور قابل توجهی اجتناب کرده اند آنجایی کدام ممکن است قطر اصلی جهانی در صادرات سوخت خالص است، اهمیت دارد. تحریم های غرب از نزدیک بر صادرات روسیه کدام ممکن است برای کشورهای اتحادیه اروپا مهم است، تأثیر گذاشته است.

زلینسکی علاوه بر این خاطرنشان کرد کدام ممکن است اوکراین یکی اجتناب کرده اند بهترین صادرکنندگان داروها غذایی روی زمین است را انتخاب کنید و انتخاب کنید روسیه همراه خود بمباران بنادر را انتخاب کنید و انتخاب کنید زیرساخت های کشاورزی شخصی ایمنی غذایی جهان را به خطر می اندازد.

{در این} دیدار شاهزاده فیصل بن فرحان، وزیر امور خارجه عربستان سعودی، دیپلمات ارشد صادرکنندگان نفت نیز حضور داشت. عربستان سعودی می گوید کدام ممکن است همچنان در جستجوی ساخت اوپک پلاس همراه خود روسیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر تولیدکنندگان است. ریاض آموزش داده شده است است کدام ممکن است همراه خود از دوام در مخالفت با حمله ها حوثی ها در یمن به فرماندهی تورم اصولاً نخواهد بود.

زلنسکی اجتناب کرده اند روسیه {به دلیل} “شبح انتقادی” برای سلاح های هسته ای انتقاد کرد این امر چشم انداز استفاده اجتناب کرده اند سلاح های هسته ای تاکتیکی را در میدان مبارزه افزایش داد.

زلینسکی اظهار داشت: “من می خواهم معتقدم روسیه ممکن است ۹ تنها خوب ملت، اما علاوه بر این کل کره پایین را همراه خود سلاح های هسته ای نابود تنبل.”

وی علاوه بر این اجتناب کرده اند مسلمانان اوکراین خواست در ماه مبارک رمضان نمایندگی کنند.

وی اظهار داشت: ما باید ضمانت حاصل کنیم کدام ممکن است این ماه مبارک رمضان تحمل الشعاع مصیبت افراد اوکراین قرار نگیرد.

لینسی گراهام، سناتور جمهوری‌خواه کارولینای جنوبی، دیپلمات‌های سعودی را انتخاب کنید و انتخاب کنید قطری را به خاطر فرصتی مراقبت از «بالا تحریم» گفتن کرد.

همراه خود این جاری، عربستان سعودی را انتخاب کنید و انتخاب کنید امارات متحده عربی مخالفت شخصی را همراه خود استفاده اجتناب کرده اند زور هر دو اعمال تحریم ها علیه اوکراین گفتن کرده اند.

اشتراک گذاری