حمایت از صنایع کوچک تحقق شعار امسال بدون موانع صادرات برای تولیدکنندگان است


مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان ۳۰ مرداد را فرصتی مغتنم برای به تصویر کشیدن جایگاه واقعی صنایع کوچک و متوسط ​​دانست.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، مهدی محبوبی حسن کیاده مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی گیلان با گرامیداشت ایام شهادت حضرت اباعبدالله الحسین (ع) آغاز هفته حمایت از مشاغل کوچک را گرامی داشت. و گفت: ۳۰ مرداد فرصتی است برای به تصویر کشیدن جایگاه واقعی صنایع کوچک و متوسط، دست اندرکاران این بخش اقتصادی بار دیگر در راستای ترویج و تشویق با به کارگیری ارزش های معنوی و اجتماعی متحد شوند. در سالی که «مولد، دانش بنیان و اشتغالزایی» نامگذاری شده است، صنایع کوچک و متوسط ​​را احیا کنیم و گامی استوار در جهت بهبود وضعیت این صنایع برداریم.

محبوبی گفت: توسعه صنایع کوچک و متوسط ​​رمز توسعه اقتصادی در دهه آینده است.

وی در ادامه گفت: کارآفرینی، نوآوری و پویایی صنعت و در نهایت ایجاد اشتغال، سرمایه گذاری اندک و بهره وری سریع از مزایای صنایع کوچک و متوسط ​​است.

رئیس هیئت مدیره شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان گفت: ۳۱ مرداد ماه متعلق به صنعتگران صاحبان واقعی این صنعت است و به لطف خداوند و تلاش بی دریغ مسئولان ارشد استان. شاهد رشد و توسعه روزافزون صنایع کوچک در گیلان خواهیم بود.

محبوبی همچنین یکی از اهداف اصلی صنایع کوچک را اشتغال زایی عنوان و بیان کرد: امروزه بزرگترین دغدغه جوانان اشتغال است و صنایع کوچک به واسطه ابزار می توانند سهم بسزایی در کارآفرینی و ایجاد اشتغال در جامعه داشته باشند. و مهارت هایی برای آن.

با توجه به اهمیت و جایگاه واحدهای دانش بنیان در سال تولید; دانشبانیان، اشتغال زایی نیز با بیان اینکه امسال سال بسیار مهمی برای ارتقا و حمایت از شرکت های دانش بنیان است، خاطرنشان کرد: شهرهای صنعتی تنها برای ایجاد زیرساخت های صنعتی نیستند، بلکه حمایت از تولید و ایجاد مشوق های صنعتی برای سرمایه گذاران و کارآفرینان هستند. اهداف و برنامه های مهم سازمان صنایع کوچک و شهرهای صنعتی ایران.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان ورود تولیدکنندگان به این بخش را ناشی از عشق به تولید، کار و تلاش دانست و خاطرنشان کرد: همه باید با قدرت و شجاعت برای رفع مشکلات تولیدکنندگان تلاش کنیم.

وی افزود: تولیدکنندگان به بهانه های مختلف نباید موانع صادرات داشته باشند.

محبوبی همچنین با بیان اینکه تولیدکنندگان می دانند اگر محصولاتشان استانداردها را نداشته باشد قطعا بازار را از دست خواهند داد گفت: امروز بازارهای هدف صادراتی استانداردهای جهانی دارند و باید این استانداردها را رعایت کنیم.

رئیس هیئت مدیره شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان بر لزوم نگاه صادراتی تولیدکنندگان تاکید کرد و افزود: تمام تلاش ما بر این است که شرایط لازم را برای صادرات هر چه بیشتر تولیدکنندگان به وجود آوریم.

وی افزود: می خواهیم مشکلات واحدهای تولیدی را حل کنیم و از واحدهای فعال و پویا قدردانی کنیم.

مهدی محبوبی حسن کیاده مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان در پایان هفته حمایت از کسب و کارهای کوچک از زحمات صاحبان مشاغل تقدیر و تشکر کرد و از مسئولان خواستار توجه بیشتر به این صنعت شد. صنایع در مقیاس کوچک.

به اشتراک بگذارید