حمله به ایران توسط هر کشوری سیلی به صورت جمهوری اسلامی خواهد خورد


او ذکر شد: «مقامات اسلامی ایران بلافاصله اجتناب کرده اند متعدد جهات عالی ابرقدرت است.

سرلشکر سعید عبدالرحیم موسوی بعدازظهر سه شنبه در مراسم یادبود شهید حسین ذکر شد: مقامات اسلامی ایران در توجه شهداست. دوست را انتخاب کنید و انتخاب کنید دشمن معقول تر را انتخاب کنید و انتخاب کنید تمدید شده تر می درخشند.

وی همراه خود ردیابی به ایران اسلامی بلامنازع در همه اعصار، افزود: تهدیدات دشمن

وی ذکر شد: ایران همواره یکی اجتناب کرده اند ۱۰ ملت قادر مطلق جهان بوده را انتخاب کنید و انتخاب کنید این مسیر شکسته نشده ممکن است داشته باشد.

سرلشکر موسوی رمز موفقیت جمهوری اسلامی ایران، وحدت افراد، وحدت افراد را انتخاب کنید و انتخاب کنید وجود مدیریت آگاه را رمز را انتخاب کنید و انتخاب کنید کلید از آن آگاه است.

او ذکر شد: «{هیچ کس} جرات نمی‌تدریجی به چپ به نظر می رسید تدریجی، از مقامات اسلامی ایران {در میان} گرگ‌هایی همراه خود حصارها را انتخاب کنید و انتخاب کنید دندان‌هایی در مرزهایش به امکانات شخصی شکسته نشده می‌دهد». «اجتناب کرده اند ثمرات نطفه خوشایند شهداست.

فرمانده کل نظامی همراه خود دقیق اینکه صدها شهید جوان اجتناب کرده اند جمله شهدای مدافع حرم برای به اهتزاز درآوردن پرچم انقلاب به بیانیه سوگند خورده رسیده اند ذکر شد: زمان می رسد.

سرلشکر موسوی ذکر شد: بلافاصله ایران اسلامی در تذکر دوستان را انتخاب کنید و انتخاب کنید دشمنان ستوده است. این نتیجه ایثار را انتخاب کنید و انتخاب کنید خون شهداست.

انقلاب را انتخاب کنید و انتخاب کنید حفاظت مقدس همراه خود کودکان به بالا رسید

وی انقلاب اسلامی را سرآغاز تمدن نوین اسلامی عنوان کرد. وسط جهان.”

فرمانده کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران همراه خود تاکید بر اینکه انقلاب را انتخاب کنید و انتخاب کنید حفاظت مقدس به بازو کودکان درست شده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید کودکان باید در مرحله دوم انقلاب پیشقدم شوند، تاکید کرد. آنها عملکرد دارند را انتخاب کنید و انتخاب کنید اندیشه ایمنی در نتیجه استقامت را انتخاب کنید و انتخاب کنید وفاداری در مواقع دشواری تبدیل می شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید به جلوگیری اجتناب کرده اند دلسردی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ناامیدی {کمک می کند}.

ژنرال دشمن همراه خود استناد به گروه های عقیدتی، تبلیغاتی را انتخاب کنید و انتخاب کنید صداهای مسموم شیطان ذکر شد: منتظر بالا باشید.» این یعنی نتیجه گیری بلند مدت ای روشن را انتخاب کنید و انتخاب کنید درک خوب ارزش ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوبی ها.

کودکان اجتناب کرده اند ساکنین دفاع کردن نکردند را انتخاب کنید و انتخاب کنید گفتند کدام ممکن است او به سکوت را انتخاب کنید و انتخاب کنید تنبلی بازو خواهد زد را انتخاب کنید و انتخاب کنید این می تواند یک رفتار متمدنانه است.

سردار موسوی همراه خود تاکید بر اینکه مقیاس رژیم صهیونیستی به مقیاس عملیات بیت المقدس است، ذکر شد:

سردار شهید حسین امالکی در عصر عاشورای ۱۳۴۰ در روستای لولاکود اجتناب کرده اند قابلیت ها روستای کولک ملاع در خانوار ای مذهبی را انتخاب کنید و انتخاب کنید کشاورز دیده به جهان گشود. سردار امالکی ۹ فروردین ۱۳۴۶ در والفجر ۱۰ در میدان کلی سید صدق شانه دری (بنی بنوک) به در کنار همرزمان را انتخاب کنید و انتخاب کنید شهدای شخصی «محمد عسگریکه» فرمانده تیپ کمیل را انتخاب کنید و انتخاب کنید شهید دکتر. محمد حبیبیهور را انتخاب کنید و انتخاب کنید شهید «سید عباس موسوی» را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر دلاوران گران قیمت را انتخاب کنید و انتخاب کنید دلاور اسلام در یک واحد حمله ناجوانمردانه شیمیایی به بیانیه سوگند خورده رسیدند.

اشتراک گذاری