خبرنگار NYT می گوید چپ نسبت به ژانویه بیش از حد واکنش نشان داد. ۶


یک خبرنگار برنده جایزه پولیتزر برای نیویورک تایمز در ویدئویی ضبط شد که با همکارانش به عنوان “ف – شاه عوضی” در حالی که “واکنش افراطی چپ ها” را به ژانویه سرزنش می کند، مورد ضرب و شتم قرار می گیرد. ۶ شورش کاپیتول

پروژه Veritas روز سه شنبه فیلمی را منتشر کرد که نشان می دهد متیو روزنبرگ، که امنیت ملی بانوی خاکستری را پوشش می دهد، در حال تمسخر همکارانی است که می گویند از شورش سال گذشته “آسیب دیده” شده اند.

“اما مثل همه این همکارانی که در ساختمان بودند و جوان هستند و می گویند: “اوه خدای من، خیلی ترسناک بود.” روزنبرگ ۴۷ ساله که در آن زمان نمی‌دانست از او فیلم گرفته می‌شود، به یک روزنامه‌نگار مخفی می‌گوید: «اف-خاموش».

“این جایی نیست که بتوانم به کسی بگویم که مرد، اما من می خواهم اینگونه باشم، “رفیق، بیا. تو هیچ خطری نداشتی.»

در فیلم‌هایی که به شدت ویرایش شده‌اند، او سپس همکارانی را که «در مورد آسیب‌های روحی خود ادامه می‌دهند» انتقاد کرد.

متیو روزنبرگ
Project Veritas ویدئویی از متیو روزنبرگ، خبرنگار نیویورک تایمز منتشر کرد که گفت همکارانش نسبت به ژانویه بیش از حد واکنش نشان دادند. ۶ شورش کاپیتول
AP

به نظر می‌رسد روزنبرگ دو همکار خود، امیلی کوکرین و نیکلاس فاندوس را «ف – عوضی‌ها» خطاب می‌کند و سایر همکاران را به‌عنوان «ف – ing duweebs کوچک» می‌خواند.

او همچنین در روزنامه تایمز «جنگ طناب کشی» را «بین افراد منطقی و برخی از دیوانه ترین چپ گرایان» توصیف کرد.

روزنبرگ افزود که او در ژانویه “خیلی تمام شد”. ۶ پوشش.

او گفت: «واکنش بیش از حد چپ – واکنش چپ به آن در برخی جاها بسیار زیاد بود. «آنها آن را به یک معامله بزرگ تبدیل می‌کردند… این باعث می‌شد که دیوانه‌ها اینطور بگویند: «اوه، خوب، اینجا هیچ اتفاقی نیفتاد. این فقط یک دسته از گردشگران آرام بود، “می دانید، و اینطور است، اما هیچ کس نمی خواهد این را بشنود.”

6 ژانویه
روزنبرگ گفت که همکارانش هرگز در خطر واقعی نبودند.
AP

تایمز، روزنبرگ و کاکرین به درخواست ها برای اظهار نظر پاسخ ندادند. فاندوس از اظهار نظر خودداری کرد.

در ویدیوی دیگری که در روز چهارشنبه منتشر شد، جیمز اوکیف، که پروژه Veritas را اداره می‌کند، در یک رستوران با روزنبرگ روبرو می‌شود و از او می‌خواهد در مورد گفته‌هایش نظر بدهد.

“این من هستم که در یک بار صحبت می کنم. روزنبرگ به او می‌گوید: اگر فکر می‌کنید این یک خبر است، همان چیزی است که هست.

روزنبرگ می‌افزاید: «نمی‌خواهم نظری به شما بدهم.

شورش 6 ژانویه
روزنبرگ گفت که در تایمز “طناب کشی” وجود دارد.
AP

روزنامه نگار بانوی خاکستری سپس می گوید: «و بله. آیا من، آیا من بر این نظرات می ایستم؟ کاملاً، «اگرچه او همچنین تصدیق می کند که کاملاً مطمئن نیست که O’Keefe به کدام نظرات اشاره می کند.

روزنبرگ در اظهارنظرهایی که توسط این رسانه محافظه‌کار معروف به عملیات‌های رسانه‌ای اش گرفته شده، درباره شایعه “پیچ نوار” رئیس جمهور سابق دونالد ترامپ، آن را “مضحک” خواند و گفت “البته وجود ندارد.”

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر