خشم بی سابقه کاپیتان؛ ما از ابتدا در ایران دشمنمان بازی کردیم تا تجربه کسب کنیم


میلاد عبادی پور پس از پیروزی مقابل صربستان و صعود تیم ملی والیبال ایران به مرحله نهایی لیگ ملت ها اظهارات جنجالی کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از “ورش سه”، میلاد عبادی پور کاپیتانی بود که همه در لیگ ملت ها انتظار داشتند. بازیکنی قوی و استثنایی که حالا سرآمد تیم ملی شده است، جدای از توانایی فنی استثنایی، یک سرمایه انکارناپذیر در تیم بهروز عطایی نیز محسوب می شود. عبادی پور امروز مقابل صربستان عملکرد خوبی داشت تا یکی از ارکان موفقیت و صعود ایران به مراحل پایانی لیگ ملت ها لقب بگیرد.

من دست این مردم را می بوسم

میلاد عبادی پور پس از پیروزی دلچسب تیم ملی مقابل صربستان گفت: از همه بازیکنان و کادر فنی تشکر می کنم و مهمتر از آن از مردم عزیز ایران تشکر می کنم که هرگز در پیروزی ها و شکست ها پشت تیم ایران را ترک نمی کنند. . او در تمام این مسابقات با تیم ملی بود. دست همه کسانی که در بدترین شرایط و باخت ها تیم را تنها نگذاشتند می بوسم و امیدوارم بخشی از محبت آنها را جبران کرده باشیم.

*دشمن ما در ایران بود

وی افزود: ما از ابتدا با منتقدان حزبی والیبال کاری نداشتیم، دشمن را در خارج از ایران می دیدیم. وقتی دشمن در ایران است. حتی اگر الان قهرمان المپیک بودیم، همان منتقدان می‌گفتند که این یک اتفاق است. ما با این افراد کاری نداریم. مانند قبل، ما با این بررسی ها کاری نداریم. باید از آنها تشکر کرد زیرا اگر آنها نبودند والیبال این اتفاقات را در سال های اخیر نداشت. به ویژه از بازیکنان تشکر می کنم که این انگیزه را به بازیکنان دادند تا در بیشتر مسابقات پیروز شوند و با تلاش ۱۰۰ درصد عملکرد خوبی داشته باشند.

*از ابتدا برای کسب تجربه بازی می کردیم

عبادی پور با تاکید بر اینکه بازیکنان علیرغم صحبت ها بهترین کار را انجام دادند، گفت: از ابتدا می دانستیم تیم جوانی داریم و برای کسب تجربه بازی می کنیم. خدا را شکر که این تجربه باعث خوشحالی مردم شد و جوانان تیم ایران توانستند نسبت به روزهای قبل پیشرفت کنند و بهترین باشند.

امیدوارم این پیشرفت ادامه داشته باشد

وی در مورد تجربه گرفتن بازیکنان به دلیل مسابقات سختی که پشت سر گذاشته اند، گفت: هر چقدر هم که تجربه کسب کنید، باز هم تجربه ندارید. نه در ورزش؛ در زندگی شخصی هم همینطور است. شاید اتفاقاتی بیفتد که تا به حال برای کسی اتفاق نیفتاده باشد. چه ببازیم و چه در مرحله پایانی بیرون بیاییم، می‌خواهم از تک‌تک بازیکنان خونگرمی تشکر کنم که تا کنون در هر بازی ۱۰۰ درصد خود را به کار گرفته‌اند. اگرچه آنها آسیب های جزئی داشتند، اما همه آنها گرم بودند و هرگز تیم را ناامید نکردند. من آنها را تحسین می کنم زیرا آنها نشان داده اند که روز به روز در حال پیشرفت هستند. امیدوارم پیشرفتشون ادامه داشته باشه

*از ما توقع زیادی نداشته باشید

کاپیتان تیم ملی والیبال فارغ از اینکه در مرحله نهایی چه اتفاقی می افتد، تاکید کرد: البته برای پیروزی به مرحله نهایی می رویم اما هنوز پیشرفتی نداشته ایم و برای من به شخصه صعود امروز بهترین اتفاق ممکن بود. چون از ابتدا می دانستیم که برای کسب تجربه وارد این مسابقات شده ایم. در بردهای اخیر از تیم انتظار زیادی نداشته باشید. تا اینجای کار پیشرفت خوبی داشته ایم و امیدوارم این برنامه های خوب برای تیم و مردم ایران ادامه داشته باشد.

به اشتراک بگذارید