خلاصه داستان “همه ما مرده‌ایم” قسمت ۴: سیستمی از خشونت


بسیار خوب، اکنون ما داریم صحبت می کنیم!

مملو از اکشن، طنز، رقت‌انگیز، بدبینی تاریک، خوش‌بینی با چشم‌های روشن، تفسیرهای اجتماعی بی‌نظیر، و تحولات شخصیتی اصلی در کل گروه بازیگران، قسمت چهارم همه ما مرده ایم به نظر می رسد جایی است که سریال واقعاً گام برداشته است. اگر این رویکرد همه چیز به جز سینک آشپزخانه را حفظ کند، مقایسه های فراوان با بازی ماهی مرکب ممکن است به خوبی کسب شود

ALL OF US ARE DEAD EP 4 KILL YOU

ما با ناقل اولیه بیماری و منطق تلخ اجتماعی سیاسی پشت آن شروع می کنیم، آقای. لی لی هنوز توسط کارآگاه سونگ جائیک بازجویی می‌شود، که تا به حال به خوبی از شیوع این عفونت مانند آتش‌سوزی در سراسر شهر آگاه است، تمام راه‌هایی را که سیستم از پسرش که به شدت قلدری شده بود شکست می‌خورد، که تا قبل از آن حتی از وضعیت اسفناکش آگاه نبود، بازجویی می‌کند. بچه بیچاره سعی کرد خودشو بکشه تلاش های مدرسه برای اصلاح این وضعیت یک شوخی است، مدیر افتضاح به معنای واقعی کلمه به لی به خاطر تماس با پلیس می خندد، و البته درمان بیوشیمیایی که لی به دست آورده بدتر از بیماری اصلی است.

اما این برای لی مناسب است، که به این باور رسیده است که ویروسی که او ساخته است، حقیقت را در مورد طبیعت انسان آشکار می کند. او می گوید که معمولاً ما مانند سگ های بینا هستیم که برای مهار طبیعت خشن خود آموزش دیده ایم. او می گوید: «ما در یک سیستم خشونت زندگی می کنیم. من بارها به شما هشدار دادم که نادیده گرفتن خشونت جزئی منجر به تسخیر خشونت در جهان خواهد شد.» این یک پیشگویی خود تحقق است.

با این حال، زمانی که زامبی ها به ایستگاه پلیس حمله می کنند، حتی لی، که در ابتدا به حمله لبخند می زند، نمی تواند از تلاش برای محافظت از همنوع خود جلوگیری کند. او کارآگاه را از حمله نجات می‌دهد و به او می‌گوید که درمان عفونت در لپ‌تاپ او در آزمایشگاه علوم دبیرستان نگهداری می‌شود، سپس توسط زامبی‌هایی که ناخواسته آزاد کرده، بلعیده می‌شود. این یک نوع یادداشت عجیب و ضد اقلیم برای این شخصیت است که ادامه دهد – تا زمانی که او زامبی کند و معلوم شود که مرده آرام تر و به ظاهر منطقی تر از بقیه است. آیا ما به یک پادشاه زامبی نگاه می کنیم؟ همه ما مرده ایمپاسخ به پادشاه شب؟

در دوران دبیرستان، گروه اصلی بچه ها – بدون خانم. پارک و نا یون، که آنها معتقدند در جای دیگری در مدرسه امن هستند – در ابتدا نگران نیاز به دستشویی رفتن هستند، و ترکیبی از شوخ طبعی و واقعی “جیز، همه اینها چه کابوس است. برای این بچه های بیچاره» اتفاق می افتد. آنها در حال ساختن یک توالت موقت هستند، صحنه ای که با وضعیت اسفبار مردمی که در دفتر کار مجلس با پدر اون جو، سو جو، در یکی از خنده دارترین استفاده عمدی از صفحه نمایش های تقسیم شده به سبک DePalma که در آن دیده ام، موازی می شود. یک دقیقه.

ALL OF US ARE DEAD EP 4 SPLIT SCREEN

هنگامی که این موضوع حل شد، و هنگامی که آشکار شد که هیچ کس برای نجات آنها نمی آید، سوال بزرگ این است که در مرحله بعد چه باید کرد. “پرز” مدرسه، نام را، پیشنهاد می کند که آنها نمی توانند هیچ حرکتی انجام دهند، مگر اینکه و تا زمانی که درک کنند که وضعیت خارج از چهار دیوار اتاقشان و به طور کلی دبیرستان چگونه است. بنابراین قهرمانان ما چئونگ سان و سو هیئوک (ملقب به “باره سو” به دلیل عادت او به بی جوراب رفتن در ستاره های کانورس خود) سفری خطرناک و پر از دیوار را به دفتر معلمان می روند، جایی که تلفن های همراه دانش آموزان در آن قرار دارند. همه در طول روز مدرسه نگهداری می شود. هنگامی که آنها یک تلفن دریافت می کنند، می توانند اینترنت را بررسی کنند و بفهمند چیست.

متأسفانه، آنها اندکی پس از یون جی، قربانی قلدری که در تمام این مدت با هدف همکارش در پشت بام مدرسه امن بود، می‌رسند. بچه دیگر به او می گوید که گوینام (یو این سو)، قلدری که در طول اپیزود و نسخه قبلی اش چاقویی را در دست داشت، برنامه ریزی کرده است که یک ویدیوی پورنو انتقام جویانه در ساعت ۹ صبح پخش شود. واکنش او در ابتدا دوباره قصد خودکشی یا کشته شدن دارد، اما بعد با درد دلخراشی در صدایش می‌گوید: «حتی اگر بمیرم، همه بدنم را خواهند دید». بنابراین او مأموریتی را آغاز می کند تا تلفن او را جستجو کرده و از بین ببرد. (فکر نمی‌کنم توقف یک پست برنامه‌ریزی‌شده این‌طور باشد، اما فکر نمی‌کنم که او به‌طور خاص به وضوح فکر می‌کند، با توجه به اینکه شیوع زامبی‌ها تلاش خودکشی او را چند ساعت قبل متوقف کرد.) قدرت او

سو هیوک و چئونگ سان پس از کشمکش برای یکی از معدود گوشی های زنده مانده با یون جی که کاملا گاز گرفته شده بود، از هم جدا شدند. چئونگ سان در دفتر مدیر با گوینام قرار می گیرد که مدیر را می کشد و سعی می کند چئونگ سان را نیز بکشد. صخره‌نگار پایانی می‌بیند که گوینام چاقوی خود را در حین فرار به پشت چئونگ سان پرتاب می‌کند.

اینجاست که به این نکته اشاره می‌کنم که یون‌جی زمان زیادی طول می‌کشد تا زامبی کند، اگر واقعاً این اتفاق بیفتد. آیا این فقط مجوز نمایشی است یا او (حداقل تا حدی) مصون است؟

در جاهای دیگر، گروه چهارجانبه ای که من به عنوان «بچه های دستشویی» فکر می کنم، از یک درگیری فیزیکی جان سالم به در می برند و تصمیم می گیرند که در جای دیگری نجات پیدا کنند. پدر On-jo پس از نبرد شدید با زامبی ها در راهروها و پله های منتهی به سکوی هلی کوپتر بالای ساختمان، با موفقیت خانم مونتاژ و کارکنانش را به پشت بام هدایت می کند. برخی از ولاگرهای احمق وارد شهر می شوند که مصمم هستند از شیوع زامبی ها برای لایک استفاده کنند و توسط ارتشی از کودکان نوپا قاتل مستقیماً از خانه دیوید کراننبرگ در گوشه و کنار قرار می گیرند. برود.

ALL OF US A DEAD EP 4 ZOMBIE TODDLERS

و مادر چئونگ سان بیچاره در حالی که سعی می کند او را در مدرسه پیدا کند توسط دوست زامبی شده اش گیونگ سو و یک دسته کلی از غول ها خورده می شود.

ALL OF US ARE DEAD EP 4 FACE

صادقانه؟ احتمالا چیزهای بیشتری هست که فراموش می کنم. چیزی که فراموش نمی‌کنم این است که این قسمت شیوع زامبی‌ها را به ظلم و گاه نجابت انسان‌های عادی مرتبط می‌کند. این به روشی است که آقای لی کم کم از مردی که نگران پسر قلدری اش است به دانشمندی دیوانه تبدیل می شود که معتقد است خشونت در کل سیستم تمدن ریخته شده است. این در تمایل یون جی است که تا زمانی که بتواند از پخش ویدئوهای جسد بدون لباس خود در اینترنت جلوگیری کند، خطر تبدیل شدن به یکی از مردگان زنده را دارد. در بحثی است که پدر On-jo و خانم مجلس در مورد مسئولیت خود به عنوان کارمندان دولتی، نجات بیشترین تعداد ممکن از مردم به جای افرادی که برای آنها اهمیت بیشتری دارند، دارند. این به این صورت است که قربانیان قلدر به طور اتفاقی آرزو می کنند که آتشی همه را بکشد، درد آنها بسیار بزرگ است، حتی اگر در هنگام فشار دادن از این آرزو عقب نشینی کنند.

حتی اگر ژانر زامبی پس از پر شدن، از قدرت هولناکی که در آن وجود دارد، تهی شده باشد، همه ما مرده ایم به نظر می رسد مصمم است ثابت کند که هنوز می توانید کارهای زیادی با مردگان انجام دهید. در اینجا امیدواریم که بهترین کار را ادامه دهد.

شان تی کالینز (@theseantcollins) درباره تلویزیون برای رولینگ استون، کرکس، مجله نیویورک تایمز، و هر جایی که او را داشته باشد، واقعا او و خانواده اش در لانگ آیلند زندگی می کنند.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر