خلاصه داستان “همه ما مرده‌ایم” قسمت ۵: یک نژاد جدید


«امید و خرد. برای کدام بیشتر ارزش قائلیم؟»

حتی اگر تمام دنیا به زامبی تبدیل شده است، بیایید ناامید نشویم.

ما بیشتر از منطق به امید نیاز داریم.»

بچه های به دام افتاده در هسته همه ما مرده ایمروایت او درک می کند که چقدر مهم است که به نوری در انتهای تونل اعتقاد داشته باشیم، از ناامیدی چشم پوشی کنیم و به نفع این باور باشیم که به نحوی همه چیز خوب پیش خواهد رفت. متأسفانه برای آنها، شواهد کمی برای حمایت از امیدهای آنها در حال حاضر وجود دارد. و اگر پایان غافلگیرکننده اپیزود نشانه ای باشد، ممکن است اوضاع قبل از بهتر شدن بدتر شود، اگر اصلاً بهتر شود.

ALL OF US DEAD EP 5 VERTIGO

ما بررسی این قسمت بسیار پر حادثه را با نگاهی به آن گروه اصلی از بچه ها شروع می کنیم. آنها با درک دوباره اینکه روزی بدون هیچ نشانه ای از نجات طلوع کرده است، طرحی را طراحی کردند تا از یک پهپاد که تا حدی توسط باشگاه علمی مونتاژ شده است برای نظارت بر ساختمان مدرسه و اطراف آن استفاده کنند – تا حدی برای اطمینان از اینکه چئونگ سان مفقود شده هنوز است. زنده در جایی، و تا حدی برای رساندن یادداشت به هر بازماندگان یا مقامات خارجی، و درخواست کمک.

پس از یک ماموریت خطرناک به اتاق تدارکات علم – یک جعلی فوق‌العاده شامل همسترهای آلوده وجود دارد که کل آشفتگی را آغاز کرد – اون جو و هیاهو علمی عینکی جون یونگ پهپاد و هر آنچه را که برای عملیاتی کردن آن نیاز دارند بازیابی می‌کنند.

با این حال، آنچه آنها با استفاده از آن کشف می کنند، عمدتاً یک نمایش ترسناک است. بله، آن‌ها می‌توانند چئونگ سان را پیدا کنند، کسی که بیشتر قسمت را برای زندگی‌اش در حال دویدن گذرانده و در یک محور لوله گیر کرده است. (در ادامه در این مورد بیشتر توضیح خواهیم داد.) اما آنها فقط دلتنگ دیدن بچه های حمام می شوند، کسانی که راه خود را در میان زامبی ها کمان و تیر می اندازند، شاید راهی برای از بین بردن ارواح پیشگام باشند. (یادداشت جانبی: هنوز کسی سعی نکرده به آنها شلیک کند، حتی پلیس یا ارتش، حداقل چیزی که ما دیده ایم.)

و دانش آموزی را پیدا کردند که به جای تسلیم شدن در برابر زامبی ها، خود را از پنجره حلق آویز کرد. آنها یکی از اعضای گروه والدین را پیدا می کنند که در یک کامیون تصادف کرده زامبی شده است. سپس زامبی‌ها به هواپیمای بدون سرنشین حمله می‌کنند و یادداشتی که پیوست کرده بودند و درخواست کمک کرده بودند، در نسیم دور می‌شود. خیلی برای امید.

خارج از مدرسه، اوضاع خیلی بهتر پیش نمی رود. شوخی ها، معترضان و متعصبان مذهبی بحران را بدتر می کنند. (در یکی از صحنه‌های مجروح شدن، یک پیرمرد و یک دختر بچه توسط معترضانی که سعی می‌کنند پناهندگان را از آن دور نگه دارند، با زباله پرتاب می‌شوند.) دولت برای اولین بار در ۴۱ سال گذشته حکومت نظامی اعلام کرده است – با توجه به تاریخ اقتدارگرایی کره جنوبی، یک اشاره بسیار واضح است. دولت. ارتش که ظاهراً بدون تأیید دولت غیرنظامی عمل می‌کند، تمام ارتباطات داخل و خارج شهر را قطع می‌کند تا از انتشار «اخبار جعلی» بالقوه بی‌ثبات‌کننده جلوگیری کند، البته این امر همچنین مانع از آن می‌شود که بچه‌ها و سایر بازماندگان متوجه شوند چه خبر است. یا تماس با هر کسی در خارج برای کمک. حتی پدر آتش نشان On-jo و زن مجلسی که او به محل امن اسکورت کرد اساساً توسط افسران نظامی که فقط دستورات را دنبال می کنند در یک مرکز قرنطینه زندانی می شوند. چه چیزی می تواند اشتباه باشد؟

ALL OF US DEAD EP 5 OLD MAN EGGED

در جاهای دیگر، برخی از رشته های داستانی متفاوت سریال شروع به جمع شدن می کنند. چئونگ سان ناخواسته از حمله زامبی‌ها توسط گروه تیراندازی با کمان بچه‌ها نجات می‌یابد، که تیری را از میان غولی که می‌خواست چئونگ سان را از طریق مخفیگاه مجرای لوله‌اش فرود آورد. همچنین متوجه می‌شویم که برادر گم‌شده کماندار هاری بخشی از گروه اصلی بچه‌ها است. در نهایت، کارآگاه سونگ جائیک و همکار پلیس باهوش اما ترسو به نوزادی برخورد می کنند که بچه باردار قبل از تسلیم شدن به عفونت به دنیا آورده است.

اکشن ترین سکانس های این قسمت شامل چئونگ سان و فرار او از دست زامبی ها و قلدر روان پریش گوینام است که قصد کشتن او را دارد. نبردی سرگرم‌کننده و مبتکرانه در کتابخانه مدرسه وجود دارد که شامل تصویری کلاسیک کارتونی از یک ردیف کامل از قفسه‌های کتاب است که مانند دومینو در یکدیگر فرو می‌روند. در پایان، چئونگ سان با یک تلفن چشم گوینام را بیرون می‌آورد. قلدر متعاقباً توسط زامبی ها هجوم آورده و چئونگ سان فرار می کند

ALL OF US DEAD EP 5 LIBRARY CHASE

اما اینجاست که همه چیز عجیب می شود. قبلاً دیده‌ایم که یون جی، یکی از قربانیان گوینام، از گاز گرفتن جان سالم به در می‌برد و به امید جلوگیری از پخش فیلم‌های برهنه‌ای که قلدرها گرفته‌اند، با خوشحالی به شکستن تلفن‌های همراه ادامه می‌دهد. اکنون نوبت Gwi-nam است که به طور معجزه آسایی در برابر عفونت مقاومت کند. زامبی‌ها دیگر به دنبال او نیستند و او آزاد است تا در راهروهای مدرسه در جستجوی انتقام از Cheong-san پرسه بزند.

در اینجا آن فیلم از آقای. لی، مبتکر ویروس زامبی – به نام ویروس جوناس – وارد بازی می شود. او این نظریه را مطرح می‌کند که اگر ویروس به تکامل خود ادامه دهد، می‌تواند نسل جدیدی از انسان ایجاد کند – مانند یون جی و گوینام که کینه‌های خود را فراتر از مرگ و زندگی حمل می‌کنند. شاید بزرگترین تهدیدی که این ویروس برای جامعه ایجاد می کند هنوز خود را نشان نداده است. و شاید همه ما مرده ایم حتی کارت های مخفی بیشتری برای بازی دارد.

شان تی کالینز (@theseantcollins) درباره تلویزیون برای رولینگ استون، کرکس، مجله نیویورک تایمز، و هر جایی که او را داشته باشد، واقعا او و خانواده اش در لانگ آیلند زندگی می کنند.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر