خوان آنجل گارسیا، مظنون کالیفرنیایی، رسماً متهم به قتل جین رانسوم، ستاره سابق کال بیرز شد.


به گفته مقامات، مظنونی که روز شنبه در ارتباط با تیراندازی به قتل ستاره سابق بسکتبال کالج خرس طلایی کالیفرنیا، جین رانسوم، در کالیفرنیا دستگیر شد، به‌طور رسمی به قتل متهم شد.

خوان آنجل گارسیا، ۲۵ ساله، دوشنبه متهم شد و با اتهامات دیگری به دلیل تیراندازی به یک وسیله نقلیه اشغالی پس از اینکه او با شلیک گلوله به رنسوم، ۶۵ ساله، در ساعت شلوغی روز جمعه، در حالی که هر دو در حال رانندگی در امتداد بین ایالتی ۸۸۰ در Oakland، FOX 2 of the Bay بودند، با شلیک گلوله مواجه شد. منطقه گزارش شده است.

به گفته پلیس، مظنون سپس از صحنه متواری شد اما صبح روز شنبه توسط گشت بزرگراه کالیفرنیا دستگیر شد.

به گزارش KGO-TV سانفرانسیسکو، افسران CHP گفتند که رانسوم قبل از برخورد با ماشینش به گاردریل از ناحیه سر مورد اصابت گلوله قرار گرفته است.

دادستان های شهرستان آلامدا که گارسیا را متهم کردند، انگیزه احتمالی جنایت را فاش نکردند، اما بازرسان گشت بزرگراه گفتند که تیراندازی مرگبار ممکن است ناشی از خشم جاده باشد.

مقامات گفتند که مسیرهای شمال برای I-880 به مدت پنج ساعت پس از تیراندازی بسته شدند.

Gene “The Dream” Ransom یک ورزشکار ستاره در دوران حضورش در کال بود، جایی که بیش از ۱۱۰۰ امتیاز از ۱۹۷۵-۱۹۷۸ به دست آورد. او متعاقباً به تالار مشاهیر دو و میدانی کالیفرنیا راه یافت و به NBA فراخوانده شد، اگرچه او هرگز در یک بازی فصل عادی بازی نکرد.

جین رانسوم یک ستاره بسکتبال در دانشگاه کالیفرنیا، برکلی، در دهه 1970 و عضو تالار مشاهیر دو و میدانی کال بود.  باج زمانی که در بزرگراهی در منطقه خلیج سانفرانسیسکو در حال حرکت بود با شلیک گلوله کشته شد.
جین رانسوم یک ستاره بسکتبال در دانشگاه کالیفرنیا، برکلی، در دهه ۱۹۷۰ و عضو تالار مشاهیر دو و میدانی کال بود. باج زمانی که در بزرگراهی در منطقه خلیج سانفرانسیسکو در حال حرکت بود با شلیک گلوله کشته شد.
AP

دانشگاه کالیفرنیا در برکلی در بیانیه‌ای پس از مرگ وی گفت: «ما از شنیدن گزارش‌هایی مبنی بر اینکه جین رانسوم تالار مشاهیر Cal Athletics به عنوان قربانی یک تیراندازی مرگبار در بزرگراه شناسایی شده است، شوکه شده‌ایم». فکر ما با خانواده و دوستان جین برای این فقدان غم انگیز است. جین یکی از بهترین بازیکنان برنامه بسکتبال مردان ما در تاریخ بود، و او بسیار دلتنگ خواهد شد.”

رنسوم، متولد هوراس یوجین رانسوم در ژانویه. سانفرانسیسکو کرونیکل گزارش داد که در ۲۱، ۱۹۵۷، قبلاً با Athletes United for Peace، یک برنامه بسکتبال که به دنبال جلوگیری از ارتکاب جنایات کودکان است، و Reach Your Goals، گروهی که جوانان را در منطقه برکلی آموزش می دهد، کار می کرد.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر