خواه یا نه نیمه دوم «عصر طلایی» HBO موجود است؟در فصل اول مسابقه، درام جولیان یاران HBO عصر گیلعاد آگهی. بینندگان را به تماشای درام تماشایی نیویورک هجده دهه هشتاد دعوت کرد. او واقعاً همه عامل را دارد: خوب گروه عظیم در پایین صحنه، توپ های جالب را انتخاب کنید و انتخاب کنید به دست آورد تونی در هر صحنه. تنها چیزی کدام ممکن است کم است اجزا اضافی است. اینجاست کدام ممکن است وارد تفریحی می شویم.

خواهید کرد سوال کردن می کنید کدام ممکن است خواه یا نه. عصر گیلعاد خواه یا نه فصل ۲ امتیاز خواهد گرفت؟ در همین جا چیزی است کدام ممکن است ما با توجه به بلند مدت نتفلیکس می دانیم.

فصل ۲ به راحتی در دسترس است {خواهد بود} خوب زمان خارق العاده در HBO؟

آره! در ماه فوریه، HBO رسما تمدید کرد عصر گیلعاد برای فصل ۲.

“فصل اول عصر گیلعاد ارین آندرهیل، رئیس یونیورسال تلویزیون این خبر را تایید می تدریجی زمان بالا). گسترش دید جولیان فوق العاده بیش از حد است را انتخاب کنید و انتخاب کنید ما بیدار بمانید یکپارچه کاوش در اعماق این عصر خارق العاده همراه خود HBO هستیم.

چه روزی اتفاق خواهد افتاد؟ خوب زمان خارق العاده منتشر شده فصل دوم در HBO؟

بر ایده تصمیم هایلایت جدیدترین، عصر گیلعاد فصل دوم اجتناب کرده اند مه به همان اندازه اکتبر ۲۰۲۲ فیلمبرداری ممکن است. اجتناب کرده اند آنجایی کدام ممکن است فصل ۱ برای بهار ۲۰۲۱ را انتخاب کنید و انتخاب کنید اوایل تابستان در گذشته اجتناب کرده اند بالا ژانویه ۲۰۲۲ این سیستم ریزی شده است، نسبتاً است کدام ممکن است اعتقاد کنیم فصل ۲ ممکن است در بهار هر دو تابستان ۲۰۲۳ آغاز شود.

فصل ۱ چگونه به عصر قایق بالا داد؟ فصل ۲ چه اتفاقی ممکن است بیفتد؟

عصر گیلعاد فصل ۱ همراه خود تلاشی سرشناس برای مخلوط آوری پول به بالا رسید. در همین جاری، نویسنده پگی اسکات (دین بنتون) تصمیم گرفت بود مرد بی جا شخصی را پیدا تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ماریان انتخاب گرفت همراه خود آقای رکس (توماس کاکرل) مخالفت تدریجی. می خواهید بدانید کدام ممکن است این قصه ها به مکان می رسند؟ خواهید کرد باید بهتر از کرست شخصی را اهدا کنید به همان اندازه متوجه شوید را انتخاب کنید و انتخاب کنید به فصل ۲ بروید!

مکان باید ظاهر شد کرد عصر گیلعاد