خواه یا نه Lizo Lip در SNL همگام شد؟ علاوه بر این، Six Flags Guy، {به روز} رسانی آخر هفتهما در سفر آخر هفته هستیم (رمضان، عید پاک را انتخاب کنید و انتخاب کنید عید پاک) را انتخاب کنید و انتخاب کنید {افرادی که} موسیقی دارند کواچلا هستند؟ از هر لحاظ. چگونه این نیمه سوم اجتناب کرده اند شنبه ساعت شب خشمگین در سفر را انتخاب کنید و انتخاب کنید اطلاعات هفتگی چاپ شده تبدیل می شود؟

هماهنگی چیست SNL خواه یا نه برای ساعت شب آخر (۱۶/۰۴/۲۲) خنک است؟

اولین چیزی کدام ممکن است می بینیم اینجا است کدام ممکن است بوون یانگ منصفانه لباس اسپرسو ای عید پاک اندود شده است، به همین دلیل همراه خود امید آغاز می کنیم. در صبح کریسمس اجتناب کرده اند رالف زیباست داستان کریسمس! خواه یا نه غوطه ور شدن تایتانیک روی یخ (این هفته! اوه، همه وقت) ممکن است لذت بخش باشد؟ “کیه؟” خواه یا نه این اسم حیوان انگشت اموز عید پاک این کار را در قارچ های کواچلا انجام می دهد؟ به همین دلیل، هر بار کدام ممکن است امید خنک ما برداشته شد، فرش اجتناب کرده اند ما پاره شد، را انتخاب کنید و انتخاب کنید این … نگه از گرفتن یکی تولید دیگری- ሁሉንም ሁሉንም ሁሉንም ሁሉንም ——— ያ ብዙ ብዙ ያ ብዙ ብዙ ብዙ ብዙ ብዙ ብዙ ብዙ ብዙ ብዙ ንድፍ ንድፍ ንድፍ ንድፍ به همین دلیل دکتر فاوچی (بسته مک کینون) با توجه به امتیازات کووید معادل عیسی مسیح “برخاست” شوخی می تدریجی، با این حال برای افرادی که واکسینه نشده اند دعا نمی شود. مارجوری تیلور گرین، مشاور مجلس جورجیا (سیسیلی استرانگ) منصفانه آب نبات توسط دست دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید درگیر است کدام ممکن است رنگ های پاستلی باعث همجنس گرایی عید پاک شود. شهردار نیویورک اریک آدامز (کریس رد) فریاد می زند کدام ممکن است چگونه پلیس نیویورک تیرانداز مترو را این هفته “گرفت”.

در حالی کدام ممکن است تماشاگران در آغوش شخصی نشسته بودند را انتخاب کنید و انتخاب کنید منتظر بودند به همان اندازه بازیگران شخصی را تعیین کنند، متوجه شدند کدام ممکن است این ساختار روی شراب صورتی می میرد. میکی دی ایلان ماسک را انتخاب کنید و انتخاب کنید ایلان ماسک شکسته نشده دادند. کلویی فاینمن قبلاً حاضر را شناخته شده به عنوان بریتنی اسپیرز افتتاح کرده بود، با این حال گروه در آن نقطه آن را بافت نکردند به همان اندازه روزی کدام ممکن است من می خواهم در اطراف را انتخاب کنید و انتخاب کنید برم چرخیدم را انتخاب کنید و انتخاب کنید در بریتانیا چه خبر بود؟ عیسی مسیح! ۹، پایداری کن، کایل مون شبیه جرد لتو است، از، هی، موربیوس? جوایز برگزیده شده کودکان؟ خواه یا نه عیسی پیچیده است؟

را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند آنجایی کدام ممکن است آنها به مقیاس کافی نمی دانستند کدام ممکن است تنها بگذارند، یک بار دیگر ترامپ را پوست فرستادند به همان اندازه اجتناب کرده اند شر جیمز آستین جانسون خلاص شوند. او علاوه بر این این واقعیت را پاداش کرد کدام ممکن است طاعون در عید فصح نوک خواهد کشف شد. “ساده گفتم چی.”

او چطور این کار را انجام داد SNL میزبان لیزو ۲؟

لیزو قبلا کار کرده است. SNL در دسامبر ۲۰۱۹، ادی مورفی شناخته شده به عنوان میزبان بازگشت.

او میزبان منصفانه حاضر رقص واقعیت شو در Amazon Prime Video / Stars است مراقب مارمولک های غول پیکر لیزو باشید، را انتخاب کنید و انتخاب کنید آلبوم جدیدی چاپ شده می تواند. «سگ» در تک سخنرانی شخصی قول می دهد کدام ممکن است اعداد را در تلویزیون خشمگین ضبط تدریجی، هرچند کدام ممکن است اجتناب کرده اند بدرفتاری جلوی مادرش متنفر است! مادر لیزو در بین تماشاگران حضور دارد. آزمایش DNA از محسوس لیزو بازگشت را انتخاب کنید و انتخاب کنید او اظهار داشت: “من می خواهم واقعاً ۵۰٪ اجتناب کرده اند آن عوضی، ۱۰٪ عوضی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۴۰٪ نواختن فلوت را ترجیح می دهم.

حساس تر؟ او همه عامل را به خاطر می آورد از روزی در ماشینش مسکن می کرد.

لیزو واضح ورزشی کرد. هاستلرهابا این حال او نماد داده است کدام ممکن است در اکثر این سیستم های خشمگین تلویزیونی ممکن است همراه خود منصفانه طنز ارتباط برقرار تدریجی. من می خواهم این را تا حد زیادی به این هدف می گویم کدام ممکن است او برای مدتی آغاز به خندیدن کرد، با این حال در تا حد زیادی اشیا، او علاقه زیادی داشت کدام ممکن است به او کمک کرد به همان اندازه برخی اجتناب کرده اند ساختار ها را به جاده نوک برساند.

اول، یکی تولید دیگری اجتناب کرده اند حاضر های ورزشی در مدرسه اولین. کنان تامپسون “این را فکر کن!” به مشاوره کلینت لیتوریس (واقعاً؟)، این نمایشی اجتناب کرده اند تقاضاهای اساسی درآمد است، را انتخاب کنید و انتخاب کنید همه عامل تنها پس اجتناب کرده اند آن شدیدتر تبدیل می شود کدام ممکن است لیزو به خطا فرودگاه JFK را فرودگاه رابرت کندی صدا می تدریجی. او به شهرت طرفدار هر دو پول نقد خواستن دارد. یه چیزی! او شبح کرد کدام ممکن است ورزشی را برداشتن خواهد کرد، اجتناب کرده اند میزبان همراه خود سوخت شکایت کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید در پایان سایر نمایندگی کنندگان (ایگو نودیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید کریس) آغاز به زیر پا گذاشتن مبانی کردند. حتی وقتی اعضای حاضر روشن می شوند، اجتناب کرده اند اینکه ۱۰۰ دلار در حاضر دارند دلخور می شوند. شخصیت لیزون “شهردار جدید گامتا!” این کار را انجام می دهد.

SNL او واقعاً تمایل دارد در چالش Tikitock باشد. در کل تک لحن Lizo، به نظر می رسد یک کمپین ویژه همراه خود TikTok Live همراه خود عکسها پایین صحنه سازماندهی کردند را انتخاب کنید و انتخاب کنید برای دومین بار، مفهوم های زیادی به تخصص TikTok حاضر شد. به طور معمول است همه عامل در مدت زمان کوتاهی پیش می‌رود، با این حال ما می‌توانیم بسته را در عملکرد منصفانه پدربزرگ فوبیا زده ببینیم، استندآپ کمدی کریس تی در ابتدا کدام ممکن است آرایش گربه‌ای اندرو دیسموکس در اوکراین را دلیل می‌دهد؟ بوون آن جلد ویروس تام دینر را مناسب می‌تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید لیزو همراه خود سارا شرمن قسم می‌خورد، سپس به لب‌های او برمی‌گردد به همان اندازه شبیه ترند شود.

سارا شرمن بافت کرد کدام ممکن است پایین میز افزایش است، با این حال برای هفته دوم این ماه، در نیمه اول گروه، منصفانه مفهوم لجباز مطرح شد. فینال بار، او اجتناب کرده اند چاکی ورزشی کرد ورزشی کودک. {در این} مدت او در بازاریابی تلویزیونی «شخص شش پرچم» می رقصید را انتخاب کنید و انتخاب کنید می رقصید. با این حال خواه یا نه آن فردی پدربزرگ لیزو است؟ این همان چیزی است که باید برای اولین قرار جلب رضایت او (میکی) در تذکر داشت. مادربزرگ تولید دیگری او (ایگو) نیز «شش پرچم» است را انتخاب کنید و انتخاب کنید همه همراه خود هم دوست هستند (بسته، کایل، ارسطو آتاری). اگرچه لیزو در پایان توانست او را نجات دهد، با این حال این ساختار به یک معنا شتاب شخصی را اجتناب کرده اند انگشت داد را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود شش پرچم پر شد.

لیزو علاوه بر این برای یکی اجتناب کرده اند ویدیوهای آنها به سراغ ویدیوی “لطفا خاموش نکنید” سر خورد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند او خواست ۲ لحن جدید شخصی را کشتی تدریجی، از او این هفته چیزی برای حاضر ندارد؟ پسرها منصفانه موزیک ویدیوی رنگی را هدایت می کنند کدام ممکن است همراه خود مفهوم آنها برای حفاظت اجتناب کرده اند حیاط پشتی وحش هورن، او را به انگشت اندرو دیسموکس اجتناب کرده اند نابودی نجات می دهد.

لیزو در طراحی های بعدی همراه خود اندرو دستی تر شد. اول، در مصر سنتی در سال ۲۰۰۰ در گذشته اجتناب کرده اند میلاد. سیسیلی را انتخاب کنید و انتخاب کنید بوون کدام ممکن است نشسته بودند، به یک معنا هدفون های اخیر به حرکت می کردند را انتخاب کنید و انتخاب کنید جشن کینگز پارتی/اوریون بلند مدت را هماهنگ می کردند. اندرو، پسری خوب، برای یک خانم احساساتی ورزشی می تدریجی. کنان منصفانه مار به گردن داشت. میکی هنگام دریافت پذیرش در صورت افراد منقل می اندازد. دندان های ID برایانت بالغ هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرگرم کننده های زیادی برای ترساندن آنها دارند. ارسطو موسیقی بلند را انتخاب کنید و انتخاب کنید واضح می نوازد. الکس موفات، ایگو را انتخاب کنید و انتخاب کنید سارا تنها نمایندگی کنندگان دقیق اوریگامی هستند، با این حال کریس روزی کدام ممکن است برهنه را انتخاب کنید و انتخاب کنید مغرور می ایستند آنها را الهام بخش می تدریجی. بسته همراه خود بز دیر می رسد. کایل پوش ورزشی می تدریجی. آخر وقتی پانک خدا را به کینگ راه اندازی شد کرد. خوشایند، یکی اجتناب کرده اند کنار هم قرار دادن سازی های غول پیکر برای نوک نوزاد.

لیزو بازدید کننده موسیقی چقدر مفید بود؟

لیزو اولین تک لحن شخصی را اجتناب کرده اند آلبوم بلند مدت شخصی جمعه چاپ شده کرد. را انتخاب کنید و انتخاب کنید او آن لحن را برای اولین بار {در این} مراسم اجرا کرد. «دانستن درباره وقت هلاکت» دقیق است. این لحن توسط رقصندگان فلوت، رقص را انتخاب کنید و انتخاب کنید پشتیبان نواخته شد. خواه یا نه ممکن است یکی اجتناب کرده اند رقصندگان در بهتر از این سیستم ویدیویی او بودید؟ لطفاً این کار را همراه خود من می خواهم نکن از من می خواهم بلافاصله پاسخ این است را {نمی دانم}!

مادر لیزو دومین لحن جدید را به او راه اندازی شد کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید آن را “خاص” تر کرد.

کدام ساختار را همراه خود “نخود” سیاه به اشتراک می گذاریم؟

این ساختار هم درست است را انتخاب کنید و انتخاب کنید هم ۲۰۰۰ به بعد. آگهی. در سال ۲۰۰۸، بلک پی متنوع لحن مورد پسند را ضبط کرد، را انتخاب کنید و انتخاب کنید ما به یاد داریم کدام ممکن است چگونه این کار را انجام داد. لیزو را انتخاب کنید و انتخاب کنید آیدی، تهیه‌کنندگان Interscope Records، اجتناب کرده اند دیدن آنچه ویلیام اول (کنان)، فرگی (سیسیلیا) را انتخاب کنید و انتخاب کنید دیگران (بوون را انتخاب کنید و انتخاب کنید کریس) چه می‌گویند شادی ها‌زده هستند. “بوم بوم پا” “باید بشنوم” “موجود است بگیریم…” حالا چی؟ شعر آنها واقعا جادویی بود. واقعاً باعث تبدیل می شود همراه خود اطرافیانم معاشرت کنم.

{چه کسی} بهبود را در آخر هفته متوقف کرد؟

همه چیز دوباره، می‌خواهم به این نکته ردیابی کنم کدام ممکن است آن‌ها به‌جای اینکه زمان کوتاهی معادل smorgasbord به آن است‌ها بدهند، برخی اجتناب کرده اند بهتر از جایگزین‌ها را برای به‌روزرسانی بازدیدهای کاراکتر اجتناب کرده اند انگشت می‌دهند.

به همین دلیل، در مقابل اینکه اثربخشی کریس تی را اجتناب کرده اند بین ببریم، همراه خود برداشتن کالین جاستوس برای اسکان بعد اجتناب کرده اند مهمانی آخر هفته قبلی، برای سلبریتی ستاره فیلم سزار پرز (ملیسا ویلاسنور) کنار هم قرار دادن شده ایم. پرز “این افکار منشیا” را دارد کدام ممکن است برادرزاده فقیرش کارلیتوس را هدایت می تدریجی، بدون در نظر گرفتن کدام ممکن است چقدر مدتی عذرخواهی تدریجی.

{به روز} رسانی: گیلبرت گاتفرید طنز کدام ممکن است در فصل ششم یکی اجتناب کرده اند بازیگران بود، مقوا مالیاتی شخصی را گم کرده است.

درگاه “۱۰-for-1” چیست؟

در ۱۰ دقیقه آخر ۲ ساختار گرفتیم! ابتدا، در ساعت ۱۲ ۴۹ ۴۹ صبح، میکی مثبت نیست کدام ممکن است چگونه ارکستر مؤسسه Deveri، فلوت را در سمفونی نهم بتهوون مدیریت می‌تدریجی. بورلی گاگز (لیزو)، بهترین نوازنده فلوت جهان، تی اونیبانیکس را راه اندازی شد می تدریجی. ویولونیست ID مدیریت تنفس بورلی را ادعا کردن می تدریجی، با این حال الکس باسونونیست اجتناب کرده اند بخشی از لذت می برد را انتخاب کنید و انتخاب کنید یکی اجتناب کرده اند اعضای ارکستر کنان ممکن است رویای منصفانه چشم انداز را داشته باشد. بورلی سعی می تدریجی میکروفون را مدیریت تدریجی تا به شما فرصت دهد نت مناسب را در حالت نشسته چاپ شده تدریجی. او تورک دارد. پس همه مجبورند!

سپس در ۱۲ به همان اندازه ۵۶، شخصیت اندرو کار همراه خود توست را انتخاب کنید و انتخاب کنید برخی ایده ها (بوون، هایدی، میکی) را متوقف کرد. کودک های Beanie؟ من می خواهم اجتناب کرده اند سال ۱۹۹۳ این کودک های خطرناک را شکار کرده ام را انتخاب کنید و انتخاب کنید اکنون زمان پول درآوردن است. پایداری کن چی؟ او {نمی تواند} به عقب برگردد، از وقتی متوقف شد، خواه یا نه در پایین صحنه معادل جیم کری آس ونتورا صحبت می کرد؟ شریک زندگی لیزو می‌خواهد حامی باشد، با این حال مثبت نیست کدام ممکن است اندرو ماریو می‌تواند همراه خود کشیدن به تصویر کشیدن درآمد کسب تدریجی هر دو خیر، را انتخاب کنید و انتخاب کنید او نیز باردار است. از هر لحاظ، ممکن است نمی توانید منصفانه چهره تمیز داشته باشید! متأسفانه {در این} طراحی نوک برای همه خوشایند نیست.

MVP حاضر {چه کسی} بود؟

بوون یانگ احتمالاً ویژگی ترین ساعت شب. اندرو دیسموکس قطعاًً مورد کنجکاوی لیزو به نظر می رسد. کریس رد اجتناب کرده اند این تذکر او شخصی را به مقیاس دیگران مهم نماد می دهد کنان تامسون برای انتخاب کل حاضر. بسته مک کنون را انتخاب کنید و انتخاب کنید سیسیلیا مقاوم شکسته نشده بده خیلی شلوغ بود چون به آرامش خواستن داشتند؟ خوشایند، همه آنها یکی دارند!

نیمه جدید بعدی ۷ می است کدام ممکن است توسط بندیکت کامبربچ همراه خود Arcade Fire میزبانی تبدیل می شود.

شان ال. مک کارتی برای روزنامه دیجیتال خودش کارهای کمدی می سازد. کمدی کمدی; در گذشته اجتناب کرده اند آن، برای روزنامه های دقیق. مستقر در نیویورک است با این حال برای تکل بستنی هر دو اطلاعات به هر جایی بازدید می تدریجی. او علاوه بر این توییت کرد @comicscomic را انتخاب کنید و انتخاب کنید پادکست ها نیمه های نیم ساعته همراه خود طنز ها را نماد می دهند. کمدی کمدی ابتدا فینال عامل را حاضر می دهد.