خوب است بدانید: آزمون راگلند


بسیاری از آزمایشات “ساده” وجود دارد که می توانید بر روی بیماران خود برای تعیین عملکرد بدن و سیستم بدن انجام دهید. من ده سال گذشته را صرف به اشتراک گذاشتن آموخته های خود با سایر متخصصان کردم تا آنها در درمان بیماران خود م effectiveثرتر باشند.

یکی از این آزمون ها ، تست افت فشار خون وضعیتی راگلند است. این در واقع یک آزمایش ساده فشار خون است. دکتر دی سی راگلند ، پزشک دهه 1920 ، فشار خون گسترده را بلافاصله پس از ایستادن با فشار خون مرتبط کرد تا عملکرد غده فوق کلیوی را نشان دهد.

آرشیو تاریخی SeleneRiverPress.com دارای مقاله ای عالی است که توسط دکتر جورج گود هارت DC در سال 1965 نوشته شده است ، که نحوه انجام آزمایش راگلند و همچنین نتایج نشان می دهد و نحوه تصحیح آزمون راگلند را توضیح می دهد. برگرفته از مقاله دکتر قلب خوب، مصرف زیاد کمپلکس ویتامین C طبیعی (Cataplex C) به همراه G طبیعی (Cataplex G) و عصاره های آدرنال سیتوتروفیک (Drenatrophin PMG ، Symplex F / M ، Paraplex) و کلسیم نیز ارزشمند هستند. ”

یک روز صبح پس از خواندن این مقاله و قبل از رفتن به مطب ، تصمیم گرفتم که به دستیارم آموزش انجام آزمایش راگلند را بدهم و این کار را برای همه بیمارانی که صبح آن روز آمده بودند انجام دهم. من از نتایج شگفت زده و هنوز ناامید شدم. هر بیمار این آزمایش را به غیر از یکی از دست می دهد. چند مورد از عملکردهای فوق کلیوی بیمار من از دست رفته بود؟ تنها مریضی که از بین رفت بیماری بود که به طور خاص روی آدرنال خود کار می کرد. بنابراین این خبر خوبی بود.

در آزمایش های عضلانی ، غدد / اندام ها ممکن است به اندازه ای پایین کار کنند که ظاهر نشوند. به همین دلیل است که وقتی مشکوک به غدد / اندام ها هستید ، باید از دو نکته برای حذف بازتاب پنهان استفاده کنید.

با ضبط صدای قلب ، غدد فوق کلیوی ضعیف می توانند خود را با احتقان تنفسی فعلی یا اخیر مانند سرماخوردگی یا آنفولانزا پنهان کنند. پس از رد احتقان ریه ، ضبط کننده صدای قلب علائم نارسایی آدرنال را در دریچه ریوی با صداهای 2a بالا همراه با یک ثانیه طبیعی یا کم در دریچه آئورت نشان می دهد. باز هم ، استثناء این قاعده این است که بیمار به عفونت ریه مبتلا شده یا به تازگی بر آن غلبه کرده است.

بنابراین ، من توصیه می کنم که همه بیماران از نظر نارسایی آدرنال با استفاده از آزمون راگلند ارزیابی شوند.

در کنار اکتشافات عینی راگلند ، یافته های ذهنی مانند خستگی مزمن ، سرگیجه دراز کشیدن تا ایستادن و عدم تحمل استرس وجود دارد.

آزمایش راگلاند به من نشان داد که من باید آدرنال را برای محصولات آدرنال MediHerb ، محصولات فرآیند استاندارد و داروهای هومیوپاتی NET ارزیابی کنم. با ترکیبی از آزمایش عضلات و ارزیابی طول پا ، می توانم پروتکلی را برای آن فرد با نارسایی آدرنال یا آدرنال ضعیف توصیه کنم.

من همیشه با بیمار مشورت می کنم که آیا مکمل فرایند استاندارد حاوی پتاسیم از آنچه از دکتر رویال لی آموخته ام وجود دارد: “غدد فوق کلیوی به ویتامین C کمپلکس و مقداری ویتامین B نیز نیاز دارند. آنها همچنین به پتاسیم و سدیم نیاز دارند.” بعداً ، در همان مقاله توسط دکتر لی ، “در کمبود پتاسیم کم و بیش عملکرد غدد فوق کلیوی مهار می شود. بدون شک ، همه بیماریهایی که کورتیزون یا ACTH برای آنها استفاده می شود اساساً یک بیماری به دلیل کمبود ناشی از کمبود پتاسیم است.

محصول انتخابی من برای پتاسیم ((آیا شما آماده این کار هستید؟) EZ MG است. بله EZ Mg! من می دانم که شما چه می گویید ، “اما چرا؟ این یک محصول منیزیم ساخته شده با چارت و گندم سیاه است.” شما درست می گویید ، اما این محصول عالی دارای 380 میلی گرم پتاسیم است. یا البته ، ما می توانیم مواد معدنی قابل اعتماد قدیمی را که از نظر ارگانیک متحد هستند ، در نظر بگیریم.

بگذارید واقع بین باشیم ، مردم امروز بیش از 3 سال پیش استرس دارند. مردم بیش از 3 سال پیش دچار سوء تغذیه هستند. و البته ، مردم نسبت به 3 سال قبل سمی تر هستند.

اکنون زمان ارزیابی عملکرد آدرنال است ، نه تنها با بیماران ، بلکه با کارکنان ، خانواده و البته خود ما.

تمرین خود را گسترش دهید و سلامت مردم خود را بهبود بخشید: انجام آزمایش RAGLAND را روی تمام بیماران خود انجام دهید.

تصاویر از iStock / cihatatceken (اصلی) ، Dr_Microbe (انتشار).

دکتر. لاول کپل

دکتر Keppel دکترای خود را در رشته کایروپراکتیک از کالج Logan of Chiropractic در سال 1983 دریافت کرد ، پس از مدرک کاردانی در علوم از کالج محلی جنوب غربی میشیگان. وی در سال 1999 ، پس از مطالعه مستقیم با بنیانگذار برنامه ، دکتر ، در تکنیک عصبی احساسی مجوز گرفت. اسکات واکر. او انواع مختلفی از آموزش های اضافی را از جمله گیاه شناسی ، توانبخشی ستون فقرات و ادامه تحصیل در زمینه تغذیه انجام داده است.

دکتر کپل می داند که همیشه سمینار ، کتاب یا مجله ای وجود دارد که می تواند دانش شما را عمیق کند یا اطلاعات کمی بیشتر ارائه دهد که می تواند مستقیماً به درمان موثر تبدیل شود. او از منظر تجربه بالینی و سالها تمرین ، توصیه های صحیحی می کند.

اخیراً ، دکتر کپل سمینارهایی را در Standard Process West تدریس می کند. او تبدیل به یک متخصص داخلی کایروپراکتیک شده است و به عنوان مربی سایر متخصصان در سراسر منطقه دنور شناخته می شود.

برای اطلاعات بیشتر ، از وب سایت آنها در DoctorKeppel.com دیدن کنید یا مستقیماً با آنها در آدرس تماس بگیرید [email protected]به

محصولات دکتر لاول کپلدیدگاهتان را بنویسید