خیابان سوم نیویورک در UES از مرکز خرده فروشی به پزشکان و دندانپزشکان تبدیل می شود


دکتر در خیابان سوم از شمال بلومینگدیل تا خیابان ۷۹ شرقی است. دندانپزشک، دامپزشک و کرایوتراپ محله شما نیز همینطور هستند. راهرویی که زمانی برای لباس‌های ورزشی شناخته می‌شد، اکنون بیشتر شبیه یک نمایشگاه سلامت و تناسب اندام به طول مایل است تا بازار سنتی.

بیست بلوک از طریق ستون فقرات طبقه متوسط ​​Upper East Side (بر اساس استانداردهای منهتن) اکنون دارای سه مرکز مراقبت فوری پزشکی، دو کلینیک دندانپزشکی و دو مرکز دامپزشکی برای حیوانات خانگی است. نام ها عبارتند از CityMD، MedRite و MyDoctor. Tend (“منتظر دندانپزشک”) و Dntl Bar هنوز باز نشده است. و Small Door Veterinary and Bond Vet که نیازی به توضیح ندارند.

همچنین بیش از دوازده مرکز اسپا و سلامتی وجود دارد. آنها درمان های کرایوژنیک، اتاق های هیپرباریک و رژیم های پوستی باطنی را ارائه می دهند. حتی در میان معدود خرده‌فروشان واقعی پوشاک، بزرگ‌ترین آن‌ها به تناسب اندام مانند Lululemon و Alo Yoga Sanctuary هستند.

برخلاف گذشته، آنها در طبقات بالا یا زیرزمین قرار نمی گیرند، بلکه در سطح زمین قرار دارند. دامپزشکی درب کوچک با افتخار خود را با تابلوهای بزرگ در بخشی از فضای خالی بازار گریس اعلام می کند.

نمای بیرونی یک شهر MD
CityMD یکی از پیشگامان پیش از همه گیری بود، اما زمانی که بحران همه گیر در سال ۲۰۲۰ رخ داد، سایر مستاجران پزشکی و سلامت به او پیوستند.
الک تاباک برای NY Post

هجوم پزشکی و بهداشتی در سطح پیاده رو به خروج بازار خرده فروشی خیابان سوم از رکود کمک کرد. بر اساس گزارش Cushman & Wakefield، درخواست اجاره بین خیابان های ۵۹ و ۷۹ از ۲۰۶ دلار به ۲۲۱ دلار از سه ماهه چهارم سال ۲۰۲۰ تا ۴ سه ماهه ۲۰۲۱ افزایش یافت.

به طور معنادارتر، موجودی هایی که در سه ماهه چهارم سال ۲۰۲۰ به ۲۵.۹ درصد رکود مانند رسیده بودند، در مدت مشابه سال ۲۰۲۱ به ۱۷.۲ درصد قابل مدیریت کاهش یافتند. اجاره های جدید احتمالاً نرخ فرصت های خالی را بیش از پیش کاهش می دهد.

CityMD پیشگام پیش از همه‌گیری بود، اما با وقوع بحران در سال ۲۰۲۰، سایر مستاجرین پزشکی و سلامت به او پیوستند. این انتقال به‌طور چشمگیری صحنه خرده‌فروشی در حال تحول منهتن را نشان می‌دهد، زیرا مالکان در تلاش برای پر کردن ویترین‌های خالی فروشگاه‌ها هستند.

نمای بیرونی دامپزشکی درب کوچک در خیابان سوم 1231 در منهتن
بسته شدن اخیر فروشگاه‌های بزرگ پوشاک مانند The Gap، صاحبخانه‌های خیابان سوم را با تعداد زیادی فوت مربع کاملاً قابل مشاهده و خالی گذاشت و فضایی را برای مشاغلی مانند این دامپزشکی درب کوچک باز کرد.
الک تاباک برای NY Post

بسته شدن اخیر فروشگاه‌های بزرگ پوشاک مانند The Gap و American Apparel باعث شد صاحبخانه‌های خیابان سوم با تعداد زیادی فوت مربع کاملاً قابل مشاهده و خالی مواجه شوند. کارگزار خرده‌فروشی مستقل، استیسی کلز، گفت که برای مستاجران پزشکی و سلامتی، «فضاهای بزرگ‌تر در خیابان سوم، در ساختمان‌های آپارتمانی آجری که در دهه‌های ۱۹۶۰ و ۱۹۷۰ ساخته شده‌اند، از نظر فیزیکی کارآمدتر از اول و دوم است که خانه‌های مسکونی زیادی وجود دارد. ”

یک طرف تقاضا نیز وجود دارد. استیون ساوتندیک از کوشمن و ویکفیلد، که صاحبخانه را در اجاره‌نامه تند انتخاب کرد، گفت: «آپر ایست ساید در دهه ۷۰ متراکم‌ترین محله و پر از مردمی است که راحت ۱۰۰ دلار برای تمیز کردن دندان‌هایشان خرج می‌کنند.

«آنها درآمد قابل تصرف زیادی برای صرف سلامت، زیبایی و تناسب اندام خود دارند که پس از این همه گیری همه گیر هستند. آنها سگ و گربه زیادی دارند. آنها به خدماتی نیاز دارند که نمی توانید در آمازون یا وب دریافت کنید.

نمای بیرونی Restore Wellness با یک مشتری که وارد درب ورودی می‌شود
صاحبخانه ها با ایده مستاجران پزشکی در سطح خیابان، مانند این Restore Wellness در خیابان سوم ۱۳۲۰ آشنا شده اند.
الک تاباک برای NY Post

راس برکوویتز از نیومارک اضافه کرد که طبقه جدید مستاجران نشان دهنده جو جوانتر و نگرانی برای رفاه در زمان دشوار است. او گفت: «مردم بهترین ها را برای خود و حیواناتشان می خواهند.

همه صاحبخانه ها در ابتدا ایده مستاجران پزشکی در سطح خیابان را دوست نداشتند. راب بونیکورو، کارگزار CBRE، که نمایندگی کلینیک وان مدیکال را در اجاره جدید در ۹۱۹ سوم، که در جنوب بلومینگدیل است، به عهده داشت، گفت: “شاید صاحبخانه ها مستاجران سنتی خرده فروشی را ترجیح می دادند، اما آنها مجبور بودند نظر خود را تغییر دهند” زیرا خریداران لباس ورزشی به طور فزاینده ای خرید می کردند. آنلاین و از آنجایی که بیماری همه گیر مردم را در خانه نگه داشته است. بونیکورو گفت: “ادراک نیز تغییر کرد.” “آنها فضاهای زیبایی ساخته شده اند. آنها دیگر شبیه مطب های پزشکی قدیمی نیستند.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر