خیام سیاهکل بنیاد مصطفان برای ساخت کمربندی ۳۰ میلیارد تومان وام تصویب کرده است.


نماینده مردم سیاهکل و لاهیجان در مجلس گفت: بنیاد مصطفان با کمک آقای فتاح ۳۰ میلیارد تومان برای احداث کمربندی خیام سیاهکل اختصاص داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از خان ملت، رسول فاروقی میکال با اشاره به بازدید رئیس بنیاد مصطففان از حوزه انتخابیه خود خاطرنشان کرد: رئیس بنیاد مصطفان طی روزهای اخیر سفری به حوزه انتخابیه داشت. همچنین از مکان های مختلف دیدن کنید و برای رفع مشکلات موجود اقدام کنید.

وی افزود: بازدید آقای فتاح دیلمان از کارخانه سیمان و درخواست ما از رئیس بنیاد مصطفان این بود که برای کارخانه سیمان ست فیلتر تهیه کنند تا از آلودگی های مختلف منطقه جلوگیری شود.

نماینده مردم سیاکل و لاهیجان در مجلس گفت: کاشت درخت در راه های روستایی با درآمد کارخانه سیمان در واقع ایجاد کمربند سبز خوشبختانه از دیگر مواردی بود که درخواست کردم. این موضوع نیز مورد توافق قرار گرفت.

این نماینده مجلس گفت: یکی از مشکلات اساسی شهرستان سیاهکل نیز ساخت کمربندی خیام است که رئیس بنیاد مصطفان این اقدام را تصویب کرد و حدود ۳۰ میلیارد تومان برای این کار اختصاص داد. شهرداری می تواند به عنوان جاده کار این جاده را به اتمام برساند و ۲۰ میلیارد تومان از قانون بودجه سال ۱۴۰۱ برای این محور در نظر گرفته شده است.

فاروقی میکل گفت: رئیس بنیاد حدود ۱۰ میلیارد تومان به کمیته امداد و بهزیستی شهرستان سیاکل اختصاص داد تا با حمایت نهادهای حمایتی مشکلات بخشی از مردم حل شود.

این نماینده مجلس بیان کرد: باید گفت که تامین مالی آسفالت چند راه روستایی را بر عهده گرفته اند و بقیه را از اداره راه پیگیری می کنم.

به اشتراک بگذارید