داستان های برتر برای Super Bowl 2022


منحصر به فرد بودن سوپر بول یک سال پیش فراتر از حضور تام بردی در لباسی غیر از لباس میهن پرستان بود.

با توجه به همه‌گیری بی‌سابقه کووید-۱۹، کمتر از ۲۵۰۰۰ هوادار در داخل استودیوم ریموند جیمز اجازه حضور داشتند تا شاهد کسب هفتمین قهرمانی بی‌سابقه حرفه‌ای برادی در اولین فصل خود با Buccaneers در پیروزی قاطع آنها بر چیفز باشند.

چند محدودیت کوچکتر مرتبط با کووید یک سال بعد همچنان اعمال می شود، اما NFL انتظار دارد زمانی که تیم شهر دیگری به نام رامز در روز یکشنبه در لس آنجلس در Super Bowl 2022 با بنگال های تازه کار روبرو شود، یک خانه کامل داشته باشد.

با شروع هفته پر هیاهو در مورد دو بازیکن اصلی، دو سرمربی ۳۰ ساله، بازیکنان محلی سابق و ستارگان شناخته شده شرکت کننده در بازی، در اینجا ۱۰ خط داستانی وجود دارد که باید قبل از تعیین قهرمان بعدی NFL در روز یکشنبه دنبال کنید. :

خانه، خانه شیرین

قبل از اینکه بردی و باکس یک سال پیش در تامپا قهرمان شوند، هیچ تیم NFL در یک سوپر باول در استادیوم خانگی خود حاضر نشده بود. اکنون، رام ها دو سال متوالی را پشت سر می گذارند، حتی اگر بنگال ها از نظر فنی به عنوان تیم میزبان این هفته در استادیوم SoFi در اینگلوود فهرست شوند، زیرا کنفرانس ها سال های متناوب را به عنوان آن نام گذاری می کنند. به این ترتیب، گمانه زنی هایی وجود داشت که Rams ممکن است مجبور شود رختکن معمولی خود را تخلیه کند، اما NFL هفته گذشته تأیید کرد که بنگالی ها به جای آن از باشگاهی استفاده خواهند کرد که معمولاً توسط Chargers استفاده می شود، که SoFi را با Rams در طول فصل عادی به اشتراک می گذارند.

OBJ فوق العاده به نظر می رسد…

اودل بکهام جونیور، گیرنده سابق جاینتز، یک منفرد چند تیمی دیگر نیست. یک پیکاپ عالی توسط رامز پس از آزادی او در اوایل این فصل توسط براونز بوده است. OBJ، که جاینتز در سال ۲۰۱۹ با کلیولند معامله کرد، مکمل کاملی برای گیرنده پیشرو NFL، کوپر کوپ، بوده است و در بازی NFC Championship در برابر ۴۹ers، ۹ پذیرایی به طول ۱۱۳ یارد داشت. پرو بولر سه بار نیز یک پاس TD گرفت و یک پرتاب ۴۰ یاردی را برای کم آکرز در راند وایلد کارت مقابل آریزونا تکمیل کرد.

اودل بکهام
اودل بکهام ۱۱۳ یارد دریافت در بازی NFC Championship داشت.
گتی ایماژ

… و دیگر غول های سابق

یکی دیگر از بازیکنان دور اول سابق که توسط غول‌ها مبادله شده بود، الی اپل، مدافع کرنر، دوباره به عنوان یکی از اعضای تیم دفاعی بنگال ظاهر شد. اپل ۲۶ ساله در جریان بازی های پلی آف با توییتی خبر داد که مطمئن نیست بین جاینتز و نیواورلئان که در سال ۲۰۱۸ با او معامله شد، از کدام یک از طرفداران بیشتر متنفر است. کانزاس سیتی، از جمله یک پنالتی تداخل پاس در منطقه پایانی و یک مهار احتمالی کاهش یافته، اما همچنین توقف کلیدی تایریک هیل در خارج از منطقه پایانی برای پایان نیمه اول.

تکل دفاعی بی‌جی هیل، که توسط غول‌ها به بنگال‌ها برای خط حمله بیلی پرایس در ماه آگوست انجام شد، با ۵.۵ اخراج در طول فصل عادی قبل از اضافه کردن ۱.۵ اخراج دیگر در پلی‌آف AFC، رکوردی فوق‌العاده در دوران حرفه‌ای خود داشت.

ما نه هستیم ۱

مسابقه کوارتربک شامل دو انتخاب پیشین شماره ۱ در درافت کلی برای دومین بار در تاریخ سوپربول است که متیو استافورد (۲۰۰۹ توسط دیترویت) رهبری رامز را بر عهده داشت و جو بارو، ستاره نوظهور سال دومی (۲۰۲۰) در مقابل بنگال ها. تنها بار دیگری که اتفاق افتاد؟ شش سال پیش، زمانی که پیتون منینگ و برانکوها کم نیوتن و پانترز را شکست دادند.

به درستی توجه زیادی به موفقیت فوری و حال و هوای «جو کول» به وجود آمده توسط بارو، که به سختی یک سال از جراحی‌های زانو ACL/MCL حذف شده و فصل تازه‌کار سال ۲۰۲۰ او را پیش از موعد به پایان رساند، معطوف خواهد شد. برنده سابق Heisman Trophy در LSU می تواند به تام بردی، بن روتلیسبرگر و راسل ویلسون به عنوان کوارتربک بپیوندد تا در دومین فصل NFL خود، Super Bowl را برنده شود.

جو بارو، متیو استافورد
جو بارو، متیو استافورد
گتی (۲)

برعکس، استافورد در دوازده فصل اول خود با دیترویت، قبل از معامله “Out Like a Lion, In Like a Ram” به لس آنجلس در ژانویه ۲۰۲۱، در یک بازی پلی آف (۰-۳) برنده نشده بود. بدون شک یک قطعه جالب دیگر را خواهیم شنید. در مورد استافورد این است که هم تیمی دوران کودکی و دبیرستان او در فوتبال و بیسبال که در تگزاس بزرگ شده بود، برنده سه دوره Cy Young، کلایتون کرشاو بود که انتظار می رود یکشنبه در این مسابقه حضور داشته باشد.

معلم در مقابل دانشجو

شان مک‌وی، سرمربی ۳۶ ساله واندرکایند رامز، هنوز به اندازه کافی بزرگ نیست که بتواند تیم حریف را تحت الحمایه داشته باشد، اما زک تیلور، سرمربی تیم بنگال – دستیار تهاجمی سابق رامز – بنگال‌ها را از یک تیم بازسازی کرده است. ۲-۱۴ کیسه بوکس در سال ۲۰۱۹ به شرکت کنندگان سوپربول در طول سه فصل حضورش در سینسیناتی. تیلور در واقع تقریباً سه سال از مک‌وی بزرگ‌تر است، کسی که دومین حضور خود در عنوان مربیگری را پس از باخت ۱۳-۳ به پاتریوتز سه سال پیش در کم‌ترین امتیاز سوپربول تاریخ انجام می‌دهد.

گرفتن در

شماره مربوطه ۱ گیرنده در هر تیم مسیرهای مختلفی را برای رسیدن به رده بالای موقعیت خود طی کردند. کوپر کوپ از لس آنجلس در دور سوم از شرق واشنگتن در زیربخش قهرمانی فوتبال NCAA انتخاب شد، در حالی که جامار چیس، تازه‌کار پویا، قبل از تبدیل شدن به پنجمین منتخب کلی در درفت ۲۰۲۱، با بارو در LSU هم‌گروه شد.

در پنجمین کمپین NFL خود، کوپ دومین دریافت (۱۴۵) و دریافت یارد (۱۹۴۷ یارد) را در یک فصل در تاریخ NFL ثبت کرد و سپس ۲۵ برد دیگر برای ۳۸۶ یارد و چهار تاچ داون در سه مسابقه پلی آف NFC اضافه کرد. با احتساب بازی های پلی آف، چیس ۲۱ ساله در طول فصل تازه کار خود، ۱۰۱ شکار برای ۱۷۳۴ یارد و ۱۴ تاچ داون ثبت کرده است.

کوپر کوپ تولد سوپر باول رامز را جشن می گیرد.
کوپر کوپ تولد سوپر باول رامز را جشن می گیرد.
گتی ایماژ

یک پنجره تنگ

پس از اینکه تایلر هیگبی از رامز و سی جی اوزوما از بنگال، قهرمانی کنفرانس مربوطه خود را با مصدومیت زانو پشت سر گذاشتند، هر دو تیم همچنان امیدوارند که به بازی های اولیه خود بازگردند. هر دو بازیکن با رگ به رگ شدن MCL تشخیص داده شدند و در دسترس بودن آنها در طول هفته به روز می شود. هیگبی دومین هدف مورد علاقه استافورد پس از کوپ در طول فصل عادی بود، با ۶۱ شکار برای ۵۶۰ یارد و ۵ TD در ۱۵ بازی. Uzomah همچنین پنج بار در میان ۴۹ دریافت به مدت ۴۹۳ یارد، منطقه پایانی را پیدا کرد و در راند وایلد کارت نیز مقابل رایدرها گلزنی کرد.

بانک، هارون

رامز در سال‌های اخیر از طریق معاملات پرفروش، با پنج بار مدافع کرنر Pro Bowl (از جکسونویل در سال ۲۰۱۹) و هشت بار مدافع خط دفاعی Pro Bowl، فون میلر (از دنور در نوامبر) قدرت ستاره‌ای جدی به واحد دفاعی خود اضافه کرده‌اند. تکل دفاعی آرون دونالد، سه بار برنده بهترین بازیکن دفاعی سال NFL در چهار فصل گذشته، همچنان رهبر دفاعی و محور اصلی سازمانی آنهاست. فقط اضافه کردن یک حلقه قهرمانی، میراث دونالد را به‌عنوان برترین بازیکن دفاعی NFL در نسل خود تثبیت می‌کند و می‌تواند منجر به تجدید نظر در سه سال آخر تمدید ۱۳۵ میلیون دلاری شود که او در سال ۲۰۱۸ امضا کرد.

آرون دونالد.
آرون دونالد
گتی ایماژ

شکایت فلورس

انتظار می‌رود سوالات و بحث‌های زیادی در مورد شکایت تبعیض نژادی، برایان فلورس، مربی سابق دلفین‌ها که هفته گذشته علیه NFL و تیم‌های آن، از جمله جاینت‌ها، در مورد شیوه‌های استخدام اقلیت‌ها و “قانون رونی” مطرح شد، وجود داشته باشد. یک سرمربی سیاهپوست در NFL – مایک تاملین از پیتزبورگ – قبل از اینکه میامی، هماهنگ کننده تهاجمی ۴۹ers، مایک مک دانیل، را که دو نژادی است، روز یکشنبه مورد حمله قرار دهد، وجود داشت. راجر گودل، کمیسر NFL، هفته گذشته در یادداشتی به ۳۲ باشگاه قول داد سیاست‌ها و شیوه‌های لیگ را “بازنگری” کند، اما بیایید ببینیم که او به طور خاص در مورد آن و سایر موارد در طول سخنرانی سالانه خود قبل از رویداد امضای این ورزش چه می‌گوید.

مسائل رسانه ای

صحبت از افزایش سالانه بازی بزرگ، رادیو راو پس از غیبت مشخص آن در سال گذشته به دلیل اقدامات احتیاطی COVID-19 در تامپا، به هفته Super Bowl بازگشت. اما همه سنت‌های مرتبط با رسانه‌ها در این هفته در لس‌آنجلس به سطح قبل از همه‌گیری بازنخواهند گشت. برای کسانی که از پرسش‌های نامتعارف سالانه «خبرنگاران» غیرسنتی با لباس‌های عروسی و سایر لباس‌های حواس‌پرتی لذت می‌برند، برای دومین سال متوالی هیچ «روز رسانه‌ای» رسمی وجود نخواهد داشت. در عوض، مجدداً با تنظیم مصاحبه مجازی «شب رسانه‌ای» عصر دوشنبه جایگزین می‌شود. بنگال‌ها پس از برگزاری یک گردهمایی هواداران در استادیوم پل براون در سینسیناتی، حتی تا سه‌شنبه به لس‌آنجلس نمی‌رسند.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر