داماش و آکادمی کیا در مرحله پلی آف به تساوی رسیدند و وظیفه صعود به دور برگشت را بر عهده گرفتند


در دور اول مرحله پلی آف صعود به لیگ دسته دوم، دیدار داماش گیلان و آکادمی کیا با نتیجه صفر بر صفر به پایان رسید تا دو تیم در بازی برگشت صعود را برعهده دارند. مشخص خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از داماش یار، دو تیم فوتبال داماش گیلان و آکادمی کیا در دور اول مرحله پلی آف صعود به لیگ دسته دوم از ساعت ۱۹:۳۰ در ورزشگاه بعث تهران به مصاف یکدیگر رفتند. .

عرفان گال، رضا امیدی، مجتبی فرزام پور، پژمان نجات، مهرام دامادی، سیامک علیزاده، سعید طالبی، امیرحسین ملایی، رستین خرمدل، مسعود نوری و امید کلانتر در نیمه اول برای داماش گیلان به میدان رفتند.

نکته عجیب بازی در نیمه اول عدم حضور هواداران داماشی بود، نقص عدم حضور کافی اتوبوس باعث شد هواداران داماشی به تعداد زیاد اعزام نشوند، هواداران یک اتوبوس اجازه داشتند. هوادارانی که با وسایل نقلیه شخصی خود به ورزشگاه آمده بودند تا پایان نیمه اول به ورزشگاه نرسیدند تا تیم محبوب خود را تشویق کنند، در حالی که نیمه اول پر جمعیت بود.

نیمه اول بازی در ۳۰ دقیقه ابتدایی با حملات آکادمی کیا همراه بود اما داماشی ها در ۱۵ دقیقه پایانی نیمه اول بازی را به تساوی کشاندند و ۴۵ دقیقه ابتدایی با تساوی بدون گل به پایان رسید.

با تاریک شدن هوا، چراغ‌های ورزشگاه باث روشن شد و بخش‌هایی از زمین تاریک شد، زیرا روشنایی ورزشگاه مطابق با الزامات استانداری نبود و مشخص نیست که استادیوم چگونه مجوز برگزاری خود را دریافت کرد. بازی های خانگی کیا در طول فصل.

تلاش دو تیم در نیمه دوم منجر به گل نشد و تساوی بدون گل حاصل شاگردان داداش زاده و مهدوی کیا بود. مهمترین حاشیه این دیدار نیمه دوم بود که به سود تیم آکادمی کیا رقم خورد.

داماش گیلان با توجه به تساوی بدون گل مقابل آکادمی کیا کار آسانی برای صعود به مرحله بعد دارد، جایی که با حضور هواداران در ورزشگاه سردار جنگل رشت، دخالت چند نفر نمی تواند مانع از حضور گسترده هواداران شود!

به اشتراک بگذارید