داماش ۳-۰ عقب نشینی کرد، داماش برای صعود به اما و ایفاس متکی است


گل سوم تیم پانیک عصبانیت هواداران داماشی باعث ناراحتی کادر فنی و بازیکنان شد، آنها خواستار لغو ادامه بازی تیم داماشی شدند. عصبانیت از دمشق که تیم را از زمین بیرون انداخت با واکنش داداش زاده!

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از داماش یار، از هفته شانزدهم مسابقات لیگ دسته سوم دو تیم فوتبال داماش گیلان و پانیک ثالش از ساعت ۱۹ در ورزشگاه ثالث پوری ولی به مصاف یکدیگر می روند.

داماش گیلان با تغییرات مستمر در کادر فنی و حضور بهزاد داداش زاده به عنوان سرمربی و امید هرندی به عنوان مدیر فنی در نیمکت لاجوردی بارون سیتی با وحشت مواجه خواهد شد.

بازیکنان داماشی نسبت به دیدارهای قبل تغییر چندانی نداشتند و عرفان گاله نبی، امیرمحمد پورطلمی، زمان فرزامپور، مهرام دامادی، پژمان نجات، مجید قریشی، مهرگان گلبرگ، سعید طالبی، آرمان شکوک، آرمان شکوک، آرمان را در اختیار داشتند.

پانیک تالش در دقیقه ۱۱ با گل دانیال مهدیان به میدان رفت. در حالی که هواداران منتظر سوت پایان پایان نیمه اول بودند، مردم وحشت زده با برتری ۲ بر صفر به رختکن رفتند و مدافع داماش گیلان با خطای دروازه بان محبی گل دوم را به ثمر رساند. ۰ سرب.

در نیمه دوم داماش گیلان به گل تبدیل شد و قلعه نبی جای خود را به تراق اقبال جو داد.

تفکرات داداش زاده برای داماش گیلان کارساز نبود و خود گل دل هواداران این تیم را به درد آورد!

گل سوم تیم پانیک عصبانیت هواداران داماشی باعث ناراحتی کادر فنی و بازیکنان شد، آنها خواستار لغو ادامه بازی تیم داماشی شدند. عصبانیت از دمشق که تیم را از زمین بیرون انداخت با واکنش داداش زاده! در این بین هواداران وحشت زده با پرتاب آتش بازی و اشیاء مختلف باعث درخشش بیشتر فضای ورزشگاه شدند!

با احتمال رای گیری کمیته انضباطی در مورد شکست داماش مقابل پانیک تالس، به نظر می رسد لاجوردی پوشان شانس خود را برای سوار شدن از دست داده است و این تیم تنها فرصتی برای سوار شدن دارد!

اشتراک گذاری