دانشگاه اوکلند، دانشگاه مرکزی میشیگان به اشتباه به دانشجویان بورسیه اعطا کرد


دانشگاه میشیگان روز جمعه گزارش داد که دانش‌آموزان به اشتباه اعلام کرده‌اند که جایزه آموزش عالی دریافت خواهند کرد، درست چند روز پس از آن که مدرسه‌ای در ایالت به اشتباه اعلام کرد که بورسیه تحصیلی تمام وقت را دریافت کرده است.

دانشگاه اوکلند در شمال دیترویت با ارسال ایمیلی به برخی از دانشجویان اطلاع داده است که سیستم درخواست دانشجو در مقطع کارشناسی به دلیل خطای انسانی، بورسیه تحصیلی پلاتین دریافت خواهد کرد.

این مدرسه گزارش می دهد که حدود ۵۵۰۰ دانش آموز اخطارهای نادرست دریافت کرده اند. آگهی. طبق گفته مدرسه ای که این خطا را در ۴ ژانویه کشف کرد، آن دانش آموزان واجد شرایط دریافت بورسیه های دیگر هستند.

جایزه دانشگاه اوکلند بالا است، اما دانشجویانی که اعلان را دریافت می کنند، معیارهای واجد شرایط بودن را ندارند. دانشگاه گفت: آدرس ایمیل برای دانشجویانی در نظر گرفته شده است که نامه بورسیه رسمی از دانشگاه دریافت کرده اند.

مدرسه گفت: “اصلاح فوری در عرض دو ساعت برای دانش آموزانی که پیام های بورسیه اشتباه دریافت کردند ارسال شد.” اولین تیم فارغ التحصیل ما نیز تماس گرفت تا وضعیت را برای کسانی که با ما تماس گرفتند توضیح دهد.

دانشگاه اوکلند برای دانشجویانی که سیستم درخواست دانشجوی کارشناسی ارشد را دریافت کرده اند، ایمیل هایی ارسال کرده است که ادعا می کند برای بورسیه پلاتینیوم مدرسه واجد شرایط هستند.
دانشگاه اوکلند برای دانشجویانی که سیستم درخواست دانشجوی کارشناسی ارشد را دریافت کرده اند، ایمیل هایی ارسال کرده است که ادعا می کند برای بورسیه پلاتینیوم مدرسه واجد شرایط هستند.
نقشه های گوگل

عذرخواهی بعدی در ۵ ژانویه ارسال شد.

بورسیه ریاست جمهوری پلاتینیوم ۱۲۰۰۰ دلار در سال به مدت چهار سال ارزش دارد. متوسط ​​شهریه برای دانش آموزان ابتدایی و دبیرستان ۱۳۹۳۴ دلار است. میانگین کلاس و هیئت مدیره ۱۱۱۹۲ دلار در سال است.

دانشگاه مرکزی میشیگان در Mount Pleasant می‌گوید که ۵۸ جوان آخر هفته گذشته جایزه بورس تحصیلی مرکزی را از طریق پورتال دانشگاه دریافت کردند که شامل شهریه کامل، کلاس و هیئت مدیره، کتاب‌ها و مواد و یک “جایزه آموزش از راه دور” به مبلغ ۵۰۰۰ دلار است.

با این حال، دانشگاه روز چهارشنبه گفت که این پیام “اشتباه” است زیرا افرادی که ملاقات کردند جایزه معتبر را نبردند و کارکنان مدرسه در حال آزمایش فناوری پیام رسانی جدید بودند.

دانشگاه مرکزی میشیگان می گوید که 58 جوان جایزه بورس تحصیلی مرکزی را دریافت کرده اند که شامل یک دوره کامل، کلاس و هیئت مدیره و بودجه برای کتاب است.
دانشگاه مرکزی میشیگان می گوید که ۵۸ جوان جایزه بورس تحصیلی مرکزی را دریافت کرده اند که شامل یک دوره کامل، کلاس و هیئت مدیره و بودجه برای کتاب است.
نقشه های گوگل

WZZM-TV و Detroit News روز جمعه گزارش دادند که مدیر معارفه مرکز میشیگان دیگر در مدرسه استخدام نمی شود و کارمند دیگری مسئولیت را بر عهده گرفته است. هنوز مشخص نیست که او پس از ترک این سمت چه خواهد کرد.

مسئولان دانشگاه چهارشنبه شب بابت این اشتباه عذرخواهی کردند و به همه ۵۸ دانشجو بورسیه کامل دادند.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر