درخواست سردار عبدالله پور از نمایندگان مجلس برای توسعه پایگاه دفاعی بسیج


عبدالله پور درباره رتبه بالای استان گیلان در برگزاری یادواره شهدا در کشور گفت: استان گیلان بهترین استان کشور در برگزاری یادواره شهداست که حاصل تلاش بسیجیان و مردم شهیدپرور است. استان گیلان.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، سردار محمد عبدالله پور در دیدار با اعضای مجمع نمایندگان شورای اسلامی گیلان و در سالن اجتماعات سپاه قدس گیلان با بیان اینکه الگوی شهدای مقاومت مقدس الگو است، اظهار کرد: الگوی شهدای مقاومت مقدس به عنوان الگو و الگوی شهدای مقاومت در حال اجراست. الگوی بی نظیر همچنین تصریح کرد: فرهنگ شهادت باید در مدارس، دانشگاه ها و عرصه های فرهنگی به خوبی نهادینه شود، هیچ نیرویی نمی تواند با جمهوری اسلامی مقابله کند، به همین دلیل دشمنان تلاش می کنند تا این موضوع در کشور نهادینه نشود.

وی با اشاره به نقش استان گیلان در دوران دفاع مقدس گفت: استان گیلان با تقدیم هشت هزار شهید در دوران دفاع مقدس ولایتمداری خود را به اثبات رسانده است.

فرمانده سپاه قدس گیلان بر لزوم توجه به کنگره بزرگ هشت هزار شهید استان گیلان در سال ۱۴۰۳ تاکید کرد و اظهار داشت: آخرین کنگره هشت هزار شهید استان گیلان مستقیماً توسط خود شهدا رهبری و اجرا شد. . در غیر این صورت در اختیار ما نیست و اختیار انجام این وظیفه را نداشتیم.

عبدالله پور حضور شهید سرلشکر حاج قاسم سلیمانی در کنگره هشت هزار شهید گیلان را از افتخارات گیلان دانست و خاطرنشان کرد: شهید سرلشکر حاج قاسم سلیمانی به دلیل مشغله زیاد قصد حضور در این کنگره را نداشت اما متوجه وابستگی شدید ایشان شدیم. و به احترام ما، مادرش شدیم، پس دعوتنامه ای با امضای مادران شهدای گیلانی فرستادیم.

وی درباره رتبه بالای استان گیلان در برگزاری یادواره شهید در کشور افزود: استان گیلان بهترین استان کشور در برگزاری یادواره شهید است که حاصل تلاش بسیجیان و عاشقان شهید است. استان گیلان

فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه بنای هشت هزار شهید استان گیلان در شهرستان رشت ساخته می شود افزود: با تلاش های صورت گرفته در تلاش هستیم تا ساختمان کنگره هشت هزار شهید در گیلان ساخته و انجام شود. این. تشکیل شورای اسلامی با کمک اعضای مجمع نمایندگان گیلان در مجلس الزامی است.

عبدالله پور گفت: انتظار می رود نمایندگان مجلس در برگزاری کنگره هشت هزار شهید کمک کنند زیرا دومین کنگره هشت هزار شهید استان گیلان در سال ۱۴۰۳ برگزار می شود. گیلان.

وی با درخواست از نمایندگان مجلس برای کمک به توسعه پایگاه های دفاعی بسیج در کشور و استان گیلان خاطرنشان کرد: پایگاه های دفاعی بسیج در هر بحرانی در کنار مردم هستند و در عرصه های علمی، پژوهشی، فرهنگی، ورزشی و فقر نقش بسیار مهمی دارند. ، اما کمترین بودجه را دارند.

فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه تمامی فتنه گران گیلان دستگیر شده اند، تصریح کرد: دستگیری فتنه گران گیلان خسارت کمتری به اماکن عمومی گیلان داشته است.

به گفته عبدالله پور، اکثر رفتارهای فتنه گران اکنون سازماندهی نشده است زیرا خیانت دشمن شکست خورده است.

به اشتراک بگذارید