“درد است” یک “درو سگ” هالیوود بودن


او هنوز جنی از بلوک است.

جنیفر لوپز، ستاره چند خط فاصله، در مورد اینکه چگونه تربیتش در برانکس او را برای هالیوود آماده کرد، و اینکه چرا هنوز احساس می‌کند باید برای تایید همسالانش بجنگد، بسیار صریح بود.

هنرپیشه ۵۲ ساله «با من ازدواج کن» در یک داستان روی جلد جدید به رولینگ استون گفت که چگونه مادرش، گوادالوپ رودریگز، برای تسخیر صنعت سرگرمی، حس سرسختی را در او القا کرد.

«گوش کن، مامان من هم مادر سرگرم کننده ای بود. مامانم هم مادری بود که مرا وارد موزیکال کرد و با انواع موسیقی آشنا شدم. لوپز گفت: من به خاطر مادرم یک سرگرمی هستم. “اما من همچنین می توانم از چیزهایی که در این تجارت زنده مانده ام زنده بمانم زیرا مادرم سختگیر بود. فکر نمی‌کنم او متوجه شود که مرا برای چه چیزی آماده می‌کند، اما متوجه شد.»

لوپز اضافه کرد که داشتن دانش اندک از تینسلتاون گاهی اوقات باعث می‌شود که او احساس کند یک سگ ضعیف است.

Global Citizen VAX LIVE: کنسرتی برای اتحاد دوباره جهان
این ستاره پاپ فاش کرد که گاهی اوقات در صنعت سرگرمی احساس می‌کند که یک سگ ضعیف است.
Getty Images برای Global Citizen

«همیشه احساس می‌کنم دارم از ته می‌کشم. همیشه. “من واقعی هستم” خواننده گفت: همیشه احساس می کردم که من آن کسی نیستم که قرار است در اتاق باشم. “این بخشی از پورتوریکوی بودن و اهل برانکس و یک زن است.”

او ادامه داد: می‌دانی منظورم چیست؟ همه اون چیزا به دنیا نیامدن در خانواده ای با پول. عدم شناخت کسی در این تجارت من فقط بیرون رفتم و گفتم: “F- این. من فقط سعی می کنم من سعی می کنم وارد اینجا شوم.»

با وجود اینکه جی لو به عنوان یک سرگرم کننده با تهدید سه گانه شهرت دارد، هنوز هم احساس می کند که گاهی یک قدم از دیگران عقب تر است.

نمایش امشب با بازی جیمی فالون - فصل 9
لوپز در مورد مادرش گوادالوپ رودریگز گفت: “اما من می توانم از چیزهایی که در این تجارت زنده مانده ام نیز جان سالم به در ببرم، زیرا مادرم سرسخت بود.”
بانک عکس NBCU از طریق Getty Images

فقط ۲۰، ۲۵ سال است که مردم می گویند، “خب، او آنقدرها هم عالی نیست.” او زیباست و موسیقی بامزه‌ای می‌سازد، اما واقعاً این و آن نیست. می‌دانی، من فکر می‌کنم در طول سال‌ها کارهای خوبی انجام داده‌ام، کارهای واقعاً خوبی، “او فاش کرد. اما باشگاهی وجود دارد که من جزئی از آن نبودم. و من همیشه طوری رفتار می کردم که “آره، من خوبم.” من خوبم. من خوبم. ‘”

مادر دو فرزند گفت: «اما اینکه شامل نشدن دردناک است. نمی دانم هرگز خواهم شد یا نه. یک حلقه درونی وجود دارد، مانند “ما هنرمندان بزرگ هستیم”. و سپس هنرمندان پاپ هستند.

با این حال، ستاره «خدمت‌کار در منهتن» همچنان از فرصت‌هایی که به دست آورده سپاسگزار است. او همیشه در زندگی‌اش احترام می‌گذارد: «بهترین کاری را که می‌توانم انجام دهم و دنیا را به مکانی بهتر تبدیل کنم».

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر