درد مچ پا ست کوری نتز ممکن است عالی اشکال تکرار شونده باشد.


ست کوری می‌داند کدام ممکن است ۹ تنها ساعت شب‌ها همراه خود درد تفریحی می‌تدریجی، اما علاوه بر این احتمالاً به همان اندازه بالا فصل به این کار یکپارچه خواهد داد.

مچ پای چپ نتز در ۱۰ فوریه موردی بود کدام ممکن است در فیلادلفیا بیزینس مطرح شد. را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود اینکه خیلی دستی بود، یک بار دیگر جا بود.

“معمولاً مطمئنا. متنوع اوقات مطمئنا، صادقانه. من می خواهم می گویم کدام ممکن است ما امتحان شده می کنیم به همان اندازه او را مدیریت کنیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید آخر هفته ها معامله با صحیح را بدست آمده کنیم.” نمی‌توانم آن‌طور کدام ممکن است می‌خواهم {هر روز} انجام دهم را انتخاب کنید و انتخاب کنید به همان اندازه روزی کدام ممکن است کار بیشتری در تفریحی‌ام نداشته باشم، فوق العاده روی حیله و تزویر {خواهد بود}.

کری در نظر گرفته شده نمی کرد کدام ممکن است مچ پایش به جراحی مشترک خواستن داشته باشد.

«۹، که ممکن نیست. تا حد زیادی اجتناب کرده اند عالی سفر تمدید شده شاید ساده عالی ماه هر دو تا حد زیادی.» با این حال بدیهی است کدام ممکن است در جاری حاضر این غیرممکن است.

استیو نش این بازخورد را در گذشته اجتناب کرده اند شکست دادن پیستون های ۱۳۰-۱۲۳ در روز سه شنبه تکرار کرد.

نش کدام ممکن است همراه خود ۱۱ امتیاز را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۴ پاس گل به بالا رسید، دانستن درباره کری اظهار داشت: “شخصاً بهتر از آرامش است.” “مطمئنا، او احتمالاً باید این موضوع را در بقیه راه مدیریت تدریجی.

ست کری
پست نیویورک: چارلز ونزلبرگ

او ادامه دارد هم نسبتا خوشایند تفریحی می تدریجی. او عالی ساعت شب برتر برای ما داشت را انتخاب کنید و انتخاب کنید این را به خوبی تحمل کرد. او شخصیت فوق العاده مقاوم ای است را انتخاب کنید و انتخاب کنید تمایل دارد تفریحی تدریجی، به همین دلیل در نظر گرفته شده می کنم خوشایند احتمالاً خواهد بود. اگر جیبی وجود داشته باشد کدام ممکن است بتوانیم منتظر بمانیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید دقایق را محدود کنیم، امتحان شده خواهیم کرد.

کری در تفریحی روز سه شنبه به طور معمول ۱۵.۳ امتیاز کسب کرد.


نش اظهار داشت کدام ممکن است بن سایمون (بازگشت) در تعدادی از روز قبل نتوانسته کاری انجام دهد. او عالی اسکن MRI دوم انجام نداد، با این حال ادامه دارد آنقدر آلوده نشده نبود کدام ممکن است به شما فرصت دهد تک به تک شود، خیلی کمتر ورزش تدریجی.

«{هر روز} همین است. … من می خواهم {هر روز} عالی عامل را پوست می‌روم، به همین دلیل ساده عالی عامل را اصلاح نمی‌کنم.» وقتی اجتناب کرده اند او پرسیده شد، کری با اشاره به پیشرفت سیمونز صحبت کرد.

بدیهی است کدام ممکن است او قادر خواهد بود توپ را حرکت دهد. در کل تفریحی دیدید، واقعاً کار می کند. این شبیه به کاری است کدام ممکن است او انجام داد.» آندره دراموند فراهم می کند کدام ممکن است سیمونز اساساً به پیاده روها محدود تبدیل می شود.

علاوه بر این به سختی اعتصاب می کند. او خوشایند به نظر می رسد مانند است، او راضی به نظر می رسد مانند است. اجتناب کرده اند تذکر کاری کدام ممکن است انجام می دهد، هیچ عالی اجتناب کرده اند ما نمی دانیم. او مردی مرموز است. {هر روز} عرق می‌ریزد، را انتخاب کنید و انتخاب کنید بعد خدا می‌داند کدام ممکن است باید چه کار تدریجی. پس امیدوارم روز {به روز} در جاری افزایش را انتخاب کنید و انتخاب کنید افزایش باشد. وقتی آن را برگردانیم، آن را برمی گردانیم.


جی رایت، معلم ویلانووا، روز سه‌شنبه در این سیستم Cerius XM اظهار داشت کدام ممکن است کوین دورانت سعی کرد همراه خود جاستین مور، کدام ممکن است در فینال‌های NBA 2019 دچار شکستگی آشیل شد، صحبت کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید الهام بخش تدریجی.

دورانت اظهار داشت: جاستین اهل جهان من می خواهم است. من می خواهم را انتخاب کنید و انتخاب کنید معلم رایت {در این} تابستان زمان زیادی را صرف کردیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیوندهای محکمی تحمیل کردیم. اگر چیزی می‌خواست، به او می‌گفتم کدام ممکن است آنجا هستم را انتخاب کنید و انتخاب کنید کاملاً برعکس، را انتخاب کنید و انتخاب کنید او در نظر گرفته شده می‌کرد خوشایند است کدام ممکن است همراه خود او صحبت کنم. به همین دلیل من می خواهم ساده آرزو می کنم روشن کنم کدام ممکن است من می خواهم طرفدار او هستم.”

دورانت ۴۱ امتیاز برای سومین بار {در این} فصل ۴۰، را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۲۲ برای ۳۰ بار.


بروکلین با بیرون دیوید دوک جونیور (جی لیگ)، جو هریس (مچ پا) را انتخاب کنید و انتخاب کنید داخل شارپ (جی لیگ) نبود.

Hamidu Diallo (انگشت)، لوکا گارزا (G-League)، جرمی گرانت (Calf) را انتخاب کنید و انتخاب کنید Sabine Lee (G-League) برای دیترویت غایب هستند.


جامعه همراه خود کری، کایری اروینگ، کوین دورانت، بروس براون را انتخاب کنید و انتخاب کنید دراموند آغاز شد.


صفحه بحث رسانه ای دورانت اولین همکاری آموزشی شخصی را همراه خود عرف جونز در روز چهارشنبه برای افزایش دارایی ها به راحتی در دسترس است ورزشکاران طوفان سرخ ایجاد خواهد کرد.