در آشپزخانه با ادن – سارا گلدشتاین


نام کوچک: ادن فیلیپا

حرفه: زرگر

در این مدت با چه کسانی در قرنطینه هستید؟ شریک من ، آدم ، و پسر ما که به سگ ما ، بارگو نیز معروف هستند.

1-2 جمله برای خلاصه کردن زندگی خود در حال حاضر: توافق انحصاری

یکی از غذاهایی که اخیراً دوست داشتید چیست؟ Api

3 خواربار یا کالای غیرقابل مذاکره در حال حاضر چیست؟ 1. برنج

2. بلوبری منجمد

3. کامبوچا: من در حال حاضر به اندازه کافی سیر نمی شوم!

چگونه و از کجا برای آشپزی الهام می گیرید؟ چند کتاب / وبلاگ آشپزی مورد علاقه؟الهام می آید و می رود. من معمولاً با دوستان ملاقات می کنم تا ببینم آنها چه کاری انجام می دهند و از آن الهام می گیرم ، یا در اینستاگرام قدم می زنم و غذاهای Bon Appetit را که می پزند ، تماشا می کنم.

در چهل سالگی غذای مورد علاقه شما چیست؟؟ توفو ترد + برنج سرخ شده کیمچی https://pinchofyum.com/kimchi-fried-rice

نکته آشپزی که اخیراً آموخته اید چیست؟ این هفته مافین زغال اخته درست کردم و فهمیدم که پوشاندن توت ها با کمی آرد به آنها کمک می کند تا به پایین فرو روند.

اگر سفارش داده اید ، رستوران غذای مورد علاقه شما چیست؟ ما هفته گذشته از اتحادیه پرسیدیم و آن بوسه سرآشپزها * بود. آنها یک بشقاب پولنتا پنیری دارند که من عاشق آن هستم.

آیا سرگرمی های جدید / کتاب های مورد علاقه / پادکست های مورد علاقه وجود دارد؟ من کتاب سالی رونی را خواندم مردم عادی و سپس بلافاصله بعد از کتاب دیگر او گفتگو با دوستان – آنها سریع می خواندند و من نیز نمی خواستم پایان یابد!

آیا می توانید توصیه یا فعالیتی ارائه دهید که شما را در این مدت ایمن / سالم / سالم نگه دارد؟ من زیاد حمام کرده ام و مطمئن هستم که همیشه یک کتاب در حال حرکت دارم. من همچنین در کلاس های Peleton شرکت کرده ام که با دوستان خود چت ویدیویی کرده و با سگ ها پیاده روی کرده ام. در مجموع ، همه این موارد به من کمک کرده تا احساس تعادل خوبی داشته باشم.دیدگاهتان را بنویسید