در آینده نزدیک شاهد رونق ملی و بین المللی منطقه آزاد انصالی خواهیم بود


علی آزاد اکبری مقدم اظهار داشت: منطقه آزاد انصالی یکی از قدرتمندترین مناطق کشور است و در آینده نزدیک شاهد رونق ملی و بین المللی آن خواهیم بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان در مراسم تقدیر و معارفه با حضور علی اوطاس اکبری مقدم مدیرعامل سابق سازمان منطقه آزاد انزلی شرکت کردند. مشاور رئیس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد منطقه دکتر آزاد انصالی یکی از مناطق با پتانسیل بالا در کشور است که شاهد رونق ملی و بین المللی آن خواهیم بود. سعید محمد گفت. در آینده نزدیک شاهد شکوفایی بخشهای مدیریتی و مستقل کشور خواهیم بود.

وی با اشاره به اقدامات ایجاد رفاقت و همدلی در بین کارکنان سازمان افزود: یکی از مهمترین دستاوردهای این دوره، گسترش بیشتر همکاری ها با فعالان بخش خصوصی و جوامع محلی بود. ، تولید کنندگان، تجار، کسب و کار این بخش را به دست آورده اند و تولید آن رونق فضای کسب و کار است.

اکبری مقدم با بیان اینکه فعال سازی کریدورهای بین المللی عبوری از منطقه آزاد انصالی یکی از مهمترین دستاوردهای دوران مدیریت خود است گفت: در حال حاضر دو بندر انصالی و کاسپین با ۲۱ پست اسکله فعال وجود دارد. بیش از ۱۲ میلیون تن کالا در منطقه بارگیری می شود. متاسفانه ۲ میلیون تن از آن بهره برداری می شود.

وی با بیان برنامه های اجرا شده برای حمایت از تولیدکنندگان صادرات محور برای استفاده حداکثری از ظرفیت ترانزیتی و بازار کشورهای حاشیه دریای خزر تصریح کرد: فعالان اقتصادی منطقه از تعامل خوبی با سازمان برخوردار بوده و مشکلات آنها را حل می کنند. زیرا رویکرد این سازمان مبتنی بر بازکردن درهای مدیران به روی تمامی فعالان اقتصادی، حذف بروکراسی اداری و ایفای نقش بیشتر برای فعالان اقتصادی است.

مدیرعامل سابق سازمان منطقه آزاد انصالی با اشاره به بزرگ ترین رویداد فرهنگی در حوزه عفاف و حجاب در منطقه آزاد انصالی تصریح کرد: این حوزه به دلیل حضور گسترده گردشگران از سراسر کشور از فرصت های خوبی برخوردار است. حجاب می تواند در عرصه فرهنگ نقش داشته باشد که خلاقیت بیشتری دارد.

اکبری مقدم در پایان با بیان اینکه از هیچ رسانه ای گلایه ای ندارم و تمام توانم را برای رسیدن به اهداف توسعه ای منطقه آزاد انصالی صرف کردم، گفت: رسانه گیلان در قالب و عرصه منتقد همراه ما بود. از تمامی همکاران، اقتصاددانان و مسئولین سازمان در استان گیلان کمال تشکر را دارم.

به اشتراک بگذارید