در استفاده از رسانه از دشمن درس بگیریم واردات برنج اثری جز مقابله با شالیکاران و کشاورزان ندارد


نماینده مردم لنگرود در مجلس با بیان اینکه زمزمه هایی مبنی بر ورود برنج های آلوده و بی کیفیت به کشور شنیده می شود، گفت: معنای عقیدتی این امر مقابله با شالیکاران و کشاورزان بود. با توجه به هزینه بالای تولید برنج، باید به این محصول توجه بیشتری شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از خان ملت، پرویز محمد نژاد قاضی محله در جلسه عمومی روز یکشنبه دوم مردادماه شورای اسلامی در تذکر شفاهی به رئیس جمهور گفت: همانطور که بارها هشدار داده ایم ساختار تشکیلاتی شما این است. نه یک سیستم، اگر نتوانید سیستم را درست کنید، اگر هزاران میلیارد تومان و هزاران میلیارد دلار وارد کشور شود، پروژه ها به اهداف خود نمی رسند. به وضعیت ساختار و تشکیلات اجرایی توجه کنید.

نماینده مردم لنگرود در مجلس یازدهم در یادداشتی خطاب به وزیر ارشاد گفت: آقای وزیر مهم ترین حلقه ارتباطی مسئولان، مردم، رسانه ها و رسانه ها بود، اما حالا باور کردند. از دشمن بیاموزید که چگونه از رسانه ها استفاده کند و به اهداف شوم خود دست یابد، زیرا بداند آنها هیچ پشتوانه ای ندارند!

وی در یادداشتی خطاب به وزیر جهاد کشاورزی گفت: ضمن تشکر از توفیقات در برخی زمینه ها، متاسفانه زمزمه هایی مبنی بر ورود برنج های آلوده و بی کیفیت به شالیزار می شنویم که با زحمت در حال استخراج است. ملت و معنای ایدئولوژیک آن اقدامی علیه برنجکاران و کشاورزان است. با توجه به هزینه بالای تولید برنج، باید به این محصول توجه بیشتری شود.

محمد نژاد در تذکری خطاب به وزیر آموزش و پرورش افزود: از مدیریت سنتی و قالب قبلی خارج شوید، علاقه ای به تغییر مدیریت، کارکرد، کاربردی، مهارت آموزی در آموزش و پرورش ندارید. فراموش شده، قالب موسسات فنی و هنرستان ها فاقد بهره مندی از امکانات خوب است.

وی در یادداشتی خطاب به وزیر راه و شهرسازی گفت: اگر بخواهیم به ثروت، گردشگری، مناطق مختلف و … دسترسی داشته باشیم باید زیرساخت های جاده ای را فراهم کنیم، در حال حاضر لنگرود رها شده است. مدت زیادی از بازدید مسئولان می گذرد. رها شده، نادیده گرفته شده. ۹۰ درصد کانال های ارتباطی لنگرود بدون دسترسی غیر قابل استفاده است. امروز بیشترین نارضایتی از راه و شهرسازی است.

به اشتراک بگذارید