در جلسات باید مسائل عمده، عزل و نصب در استان مورد تحلیل و بررسی قرار گیرد.


دل قوش ابتری درباره لزوم پرهیز از اختلافات جزئی با گیلان، گفت: نبود اجماع، گیلان را با دردسرهای زیادی مواجه کرده است و باید تلاش کنیم در آینده شرایط فعلی ایجاد نشود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از شبستان، سید کاسم دلخوش ابتری در جلسه شورای اداری استانداری گیلان گفت: امیدوارم بتوانیم با کمک همه اعضای مجمع نمایندگان استان گیلن و مسئولان استانی مشکلات و چالش ها را برطرف کنیم. ” استان.

رئیس مجمع نمایندگان گیلان تصریح کرد: از تلاش سازمان آب و برق برای رسیدگی به مشکلات مردم و کشاورزان در حوزه کشاورزی و شالیزار تشکر می کنم.

دلخوش ابتری با اشاره به دستورات مقام معظم رهبری مبنی بر کمک به دولت سیزدهم، رئیس جمهور را فردی اسمی دانست و افزود: “

نماینده شهرستان صومعه سرا در مجلس ابتدا مردم را به سلامتی دعوت کرد: گیلان به ظاهر یکی از استان هاست اما عدم همفکری آسیب های زیادی به بار آورده است و باید تلاش کرد تا وضعیت فعلی ایجاد نشود. در آینده.

وی با یادآوری تصمیم مجلس مبنی بر تکمیل پروژه های عمرانی تا پایان شهریورماه گفت: با معاونان رئیس جمهور برنامه ریزی کرده بودیم که در برخی از جلسات خود در تهران از جمله نماینده ولی فقیه، استانداران و استانداران گیلان حضور داشته باشیم و مسائل کلیدی را پیگیری کنیم.

رئیس مجمع نمایندگان استان گیلان در ادامه با تاکید بر اختلافات جزئی در استان تصریح کرد: از استاندار گیلان می خواهم به مسائل کلان استان از جمله عزل و نصب در جلسات رسیدگی کند.

دلخوش آبتری اظهار داشت: در موضوعات مهم در کنار استاندار گیلان هستیم، اگر نهاد یا اداره ای مانند شهرداری رشت نیاز به اعتبار داشته باشد در استان جایی ندارد.

نماینده مردم صومعه سرا در مجلس با پیشنهاد تشکیل کارگروهی برای نیازسنجی استان گیلان و پیگیری آن در سطح ملی خاطرنشان کرد: اگر مدیران کل استان مکاتبات و نیازی داشته باشند کمک خواهیم کرد. به استاندار و معاونانش اجازه ظلم داده نمی شود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: امیدواریم شهردار رشت برای جذب به موقع اعتبارات ۱۰۰۰ میلیاردی سفر رئیس جمهور در حوزه پسماند پیگیری کند.

اشتراک گذاری