در داخل نگاه کنید که جرارد گالانت چگونه رنجرز را در میان نخبگان NHL دارد


آنچه در آن کنفرانس های مطبوعاتی پس از بازی می بینید، آنچه از سرمربی رنجرز پشت نیمکت می بینید، همان چیزی است که از جرارد گالانت دریافت می کنید.

در تمام طول روز و هر روز.

تظاهر وجود ندارد. هیچ دستور کار پنهانی وجود ندارد. خود بزرگ بینی وجود ندارد. گالانت به سادگی مظهر هاکی مدرسه اولد است که رویکردش توسط تیمش پذیرفته شده است و یک رکورد خیره کننده ۳۰-۱۳-۴ را در مسابقه سه شنبه آینده در باغ در مقابل بروین پس از پایان تعطیلات زمستانی آبی شرت ها به ارمغان خواهد آورد.

کریس کریدر با استفاده از نام مستعار مربی که از ۴ سالگی داشته است، گفت: “تیم ها اغلب شخصیت رهبر خود را به خود می گیرند، و من فکر می کنم با ترک، او نوعی باور عفونی را به گروه ما منتقل می کند.” تعقیب بوقلمون ها در زیرزمین عمویش در جزیره پرنس ادوارد. کلمه‌ای که من استفاده می‌کنم «توانمندسازی» است.

او آرام صحبت می کند و بیش از حد قوی نیست، اما همه چیز با او یک هدف دارد. او با یک نیت و لحن بسیار خاص در ذهن ظاهر می شود. همیشه این باور در او وجود دارد که ما هرگز از بازی خارج نمی شویم، این را در خودمان داریم که هر کاری را که می خواهیم انجام دهیم.

“در مورد ترک، هرگز به این موضوع نمی رسد که ما نمی توانیم انجام دهیم. همیشه به این موضوع مربوط می شود که اگر ذهن خود را روی آن بگذاریم، چه کاری می توانیم انجام دهیم. شما نمی دانید این برای یک گروه چه معنایی دارد.»

رنجرز جرارد گالانت
جرارد گالانت سرمربی تیم کمک کرد تا رنجرز در اولین سال حضورش در این تیم به یکی از بهترین تیم‌های NHL تبدیل شود.
کوری سیپکین

تفاوتی بین نحوه مربیگری گالانت در تیم با روشی که دیوید کوین در سه سال قبل قبل از تغییر در فصل گذشته انجام داد وجود دارد. بسیاری از تفاوت ها به نحوه تعامل گالانت با بازیکنانش بر خلاف سیستم ها مربوط می شود. کوین می‌خواست با بازیکنانش مانند ورزشکاران شاگردش در BU روابطی مستقیم برقرار کند. این راه گالانت نیست.

رایان استروم گفت: «من امسال یک بار در دفتر ترک نرفته‌ام. فکر می‌کنم طولانی‌ترین مدتی که با او در یک مکالمه انفرادی صحبت کرده‌ام ۳۰ ثانیه بوده است، مثلاً «چه احساسی داری؟» یا، “من می خواهم ببینم که شما در مورد امتحان کردن این روی یخ فکر می کنید.” یه جوریه

مطمئناً با آنچه در گذشته به آن عادت داشتیم متفاوت بوده است، اما من همچنین فکر می کنم که ما به عنوان یک تیم با آن تعهد و اخلاق کاری تکامل یافته ایم. فکر می‌کنم این زمینه در چند سال گذشته فراهم شد. بچه‌ها سر کار می‌آیند، بچه‌ها بسیار فداکار هستند و فکر می‌کنم او متوجه شده است که مجبور نیست آن دکمه را با گروه ما زیاد فشار دهد، زیرا چیزهای دیگری وجود دارد که باید نگران آنها بود.»

اگرچه این وجود دارد. تیم متفاوت بود و شاید مهمتر از آن، مأموریت نیز متفاوت بود. کوین در اولین شغل خود در NHL به عنوان سرمربی، به عنوان مربی توسعه پس از The Letter and the Rebuild استخدام شد که شامل معاملات مهلت سال های ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ بود که در آن بازیکنانی مانند رایان مک دونا، ریک نش، متز زوکارلو و کوین هیز را در بر می گرفت. برای آینده فرستاده شدند. گالانت استخدام شد تا رنجرز را به پلی آف برساند.

کریدر، استروم و میکا زیبانژاد در گفتگوهای فردی جداگانه با The Post در شش هفته گذشته، همگی اذعان کردند که پایگاهی که در دوران تصدی کوین ایجاد شد، مزایای مشخصی را ارائه می‌کند.

زیبا نژاد گفت: «فکر می‌کنم بنیادی را ایجاد کرده‌ایم که احساس می‌کنیم می‌تواند موفق باشد. فقط بازی‌های روی یخ نیستند، فکر می‌کنم در رختکن، نحوه برخورد ما با بازی‌ها، نحوه برخورد ما با تمرین‌ها و آنچه در تلاش‌هایمان به آن اشاره می‌کنیم، مهم است.

و من فکر می‌کنم به دلیل همه چیزهایی که حتی در سال‌های ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ در جریان بود، زمانی که ما شرایط را با ترک بسیاری از بازیکنان کهنه‌کار متزلزل می‌کردیم، چند سال طول کشید تا پایه و اساس درون تیم ساخته شود. اما کار از آن زمان شروع شد.»

رنجرز جرارد گالانت
آنچه از جرارد گالانت در طول کنفرانس های مطبوعاتی می بینید همان چیزی است که رنجرز در پشت صحنه دریافت می کند.
کوری سیپکین

با اخراج جان دیویدسون، رئیس جمهور جان دیویدسون و مدیر کل جف گورتون در ماه می گذشته، تمرکز از توسعه به مرحله پلی آف تغییر کرد. هنگامی که کریس دروری برای پر کردن هر دو پست استخدام شد، رنجرز بلافاصله به سمت تمرکز بر افزودن ظرافت و تنوع به گروهی رفت که به نفع خود بسیار همگن بود.

کرایدر درباره گالانت گفت: «این چیزی است که ما درباره آن صحبت کرده‌ایم، اما او از شما می‌خواهد که یک بازی ساده انجام دهید.» با وگاس برای کار او در سال ۱۸-۲۰۱۷ در هدایت تیم گسترش به فینال جام. او می‌خواهد یک بازی مردانه انجام دهد، او می‌خواهد شما به سبک پلی‌آف بازی کنید.

او می‌داند که فرصتی برای نمایش‌های زیبا و بروز مهارت‌های شما وجود خواهد داشت، اما از شما می‌خواهد که اراده را مقدم بر مهارت قرار دهید و چیزهایی را که می‌توانید کنترل کنید، کنترل کنید. من فکر می کنم او نبض بسیار خوبی برای زمینه و موقعیتی که گروه در آن قرار دارد دارد. او می‌تواند یک قدم به عقب بردارد و از جایگاه ما در تصویر بزرگ‌تر قدردانی کند.”

رنجرز جرارد گالانت
بازیکنان رنجرز توسط جرارد گالانت احساس قدرت کرده اند.
رابرت سابو

گالانت پیام روز اول را تا حد امکان مثبت نگه داشته است. او در این فصل تنها دو بار در کنفرانس های مطبوعاتی پس از بازی خود از رنجرز فراخوانده است که در طی آن تا آنجا که ممکن است کمتر چیزی را فاش می کند. همه در داخل می ماند. باز هم، این یک انحراف از دو فصل گذشته است – به طور خاص، سال گذشته – زمانی که کوین حتی پس از پیروزی‌ها نمی‌توانست از منطقه‌بندی تیم به بازی «شرق-غرب» خودداری کند.

استروم گفت: «من فکر می‌کنم که بچه‌ها هم قدمی در روند بلوغ برداشته‌اند و همچنین فکر می‌کنم که ما به جای اینکه در یک بازی یا یک باخت اینقدر احساساتی شویم، کار بهتری در اتخاذ یک رویکرد تصویری بزرگ انجام داده‌ایم. “من فکر می کنم شما این را با یک رکورد بهتر ترکیب کنید، نتیجه مثبت است.

«اما رویکرد ترک به معنای زیادی بوده است. این بزرگه. سرمربی شما همان کسی است که اگر حس خاصی نسبت به تیم داشته باشد، تیم در تمرین آن خشم را احساس می کند یا آن انرژی را از او احساس می کند. بدیهی است که امسال کمی متفاوت است، اما ما بازی هایی داشتیم که شکست خوردیم یا عالی بازی نکردیم و روز بعد آمدیم و این بود: “چه خبر، بچه ها، چه احساسی دارید؟” من احساس می کنم نگرش او تقریباً هر روز یکسان است، برد یا باخت. همانطور که گفتم، بر اساس رکورد راحت‌تر بود، اما در رختکن این راز نیست که ما مربی‌ای داریم که هر روز وارد زمین می‌شود و مشتاقانه منتظر بازی بعدی است و او هر کاری را که باید آن روز انجام می‌دهد تا آماده شود. .»

رنجرز جرارد گالانت
گروه رهبری رنجرز بر این باور است که جرارد گالانت به ایجاد پایه‌های اولیه در دوران دیوید کوین کمک کرده است.
AP

باز هم گالانت اندکی از خودش را فاش می کند. او مردی کم حاشیه در یک تجارت و شهر با مشخصات بالاست. اما آنچه می بینید، بله، همان چیزی است که به دست می آورید.

استروم گفت: “مردی که می بینید، همان مردی است که ما می شناسیم، ۱۰۰ درصد.” او در تمرین فوق العاده آرام است، دوست دارد بچه ها را مسخره کند، دوست دارد به دستیارانش اجازه دهد کارهایشان را انجام دهند و کارها را اجرا کنند و اجازه دهد بازیکنان حرفه ای باشند و برای بازی ها آماده شوند.

او نیازی ندارد که هر روز بچه ها را فشار دهد، اما تنها چیزی که در مورد او دوست دارم این است که در طول بازی واقعاً شدید است و روی نیمکت آتشین است. اگر شیفت بدی دارید، او مجبور نیست چیزی بگوید، او این نگاه را به شما خواهد داشت و شما آن را می دانید. او این شدت را به بازی‌هایی که من دوست دارم می‌آورد.»

رنجرز بسیار در حال پیشرفت است. اما در حالی که از نردبان رقابت بالا می‌روند، از آنجایی که برای اولین بار از سال ۲۰۱۷ به مرحله پلی‌آف می‌رسند، پشت سر مربی‌ای قرار می‌گیرند که حتی با تمرکز بر نتایج، محیطی برای رشد ایجاد کرده است.

کریدر گفت: «در پایان، این روایت است که مهم است و روایت ما این است که ما در آن سوی آن سال‌های چالش‌برانگیز بهتر از آن بیرون آمده‌ایم». ما آنچه را ترک و عصا موعظه می کنند، گرفته ایم و پذیرفته ایم. هیچ کس اینجا باور نمی کند که او یک مسافر است. همه معتقدند که او نقش مهمی دارد که به پیروزی کمک می کند. باز هم، این «توانمندسازی» است.

“ما در موقعیت خوبی هستیم. می دانم که باور داریم می توانیم برنده شویم و حالا هم برنده شویم. ما به این باور ادامه خواهیم داد.»

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر