در همین جا تعداد انگشت شماری سطل زباله ۲۰۲۲ را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۱۵ عمیق آلوده نشده در همین جا آمده است.


ممکن است می خواهید مفید وعده های غذایی بخورید را انتخاب کنید و انتخاب کنید بهتر از رژیم غذایی را برای بهزیستی شخصی محدوده کنید. همراه خود این جاری، همراه خود متعدد اجتناب کرده اند وعده های غذایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید اصل العمل های فصلی، پیش آگهی اینکه {کدام یک} بیشتر است دردسر است. خواه یا نه باید با بیرون گلوتن بخورید؟ طبیعی؟ شاید سرخپوشان؟ اگرچه اینها سوالات مهمی هستند کدام ممکن است باید اندیشه در مورد شوند، با این حال مسئله مهم عکس در ورزشی موجود است: غذاهای طبیعی. چون آن است در بازار مواد غذایی قدم می زنید، بالقوه است همراه خود برچسب نوزاد بی تجربه رنگ غذای طبیعی USDA شناخته شده شوید. اجتناب کرده اند پاستا را انتخاب کنید و انتخاب کنید جو گرفته به همان اندازه مرغ را انتخاب کنید و انتخاب کنید توفو، برچسب طبیعی USDA بر روی بسیاری از محصولات، (به طور قابل توجهی) محصول ممکن است حال است. غذاهای طبیعی دارای فواید تمدید شده مدت برای بهزیستی هستند، با این حال بودجه نیستند. به همین دلیل، اگر چیزی غیرعادی به ذهنتان خطور می‌تنبل، آن‌ها باید در مکان شخصی {تجدید نظر} کنند. همراه خود این جاری، راه‌هایی برای استراتژیک بودن با اشاره به بازاریابی ممکن است موجود است – را انتخاب کنید و انتخاب کنید همه اینها به لطف ده‌ها نامطلوب است. اگر این لیست را دنبال کنید، می توانید خوب کسب کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید در عین جاری اجتناب کرده اند بهزیستی شخصی نیز صرفه جویی کنید.

The Dirty Dozen چیست؟

هر سال، کارگروه محیطی (EWG) منصفانه راهنمای عمومی به تماس گرفتن “آفت کش ها راهنمای بلعیدن کننده” چاپ شده می تنبل. تعداد انگشت شماری زباله. این فهرست برای ادغام کردن دوازده بهتر از میوه را انتخاب کنید و انتخاب کنید سبزیجات بر ایده تحقیقات جدیدترین است. اساساً اینها غذاهایی هستند کدام ممکن است می خواهید به همان اندازه حد امکان طبیعی بخرید.

اجتناب کرده اند EWG تعداد انگشت شماری سطل زباله ۲۰۲۲ را اختراع کرده است. فهرست بر ایده نتایج آزمایش برای حدودً ۴۵۰۰۰ الگوی USDA اجتناب کرده اند میوه ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید سبزیجات. بر ایده EWG، بیش اجتناب کرده اند ۷۰ سهم محصولات رایج آفت کش ها قابل مقایسه با تکه زنبور عسل هستند. حشره کش های نیونیکی (ممنوع در اروپا)، {به دلیل} عواقب متضاد بر جو زیست را انتخاب کنید و انتخاب کنید سلامت انسان.

Pure 15 چیست؟

این بدان معناست کدام ممکن است همه غذاهای طبیعی متشابه نیستند – ویژه به ویژه روزی کدام ممکن است می خواهید ساخت کنید. در حالی کدام ممکن است برخی اجتناب کرده اند آنها دارای سطوح بالایی هستند (تعداد انگشت شماری نامطلوب)، سایر میوه ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید سبزیجات “پاک” اندیشه در مورد می شوند. به همین دلیل، کسب این وعده های غذایی، قابل مقایسه با بسیاری از توت ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید سبزیجات برگدار، در غذاهای غنی اجتناب کرده اند آفات ایمن تر اجتناب کرده اند حد استاندارد است.

شناخته شده به عنوان منصفانه قاعده عمومی، غذاهای حال در لیست ۱۵ خالص شامل پوسته، منافذ و پوست، درگاه هر دو ظروف بیرونی محافظ مقاوم هستند (به خاطر داشته باشید منافذ و پوست موز سیاه را انتخاب کنید و انتخاب کنید منافذ و پوست آووکادو). اساسا، آنها یک هستند محافظت محافظ خالص دارند کدام ممکن است اجتناب کرده اند قرار تکل کشف نشده آفت کش های مقاوم دفاع کردن می تنبل! به همین دلیل نسبتاً است کدام ممکن است این وعده های غذایی در لیست قرار گیرند. به آموزش داده شده است EWG، آفت‌کش‌ها در هنگام تمیز کردن را انتخاب کنید و انتخاب کنید مصرف کردن روی این وعده های غذایی کمتر باقی می‌قابل مقایسه با. به همین دلیل اگر به در نظر گرفته شده کسب را انتخاب کنید و انتخاب کنید صرفه جویی در قیمت هستید، کسب این وعده های غذایی به فرآیند طبیعی بی خطر است.

لیستی اجتناب کرده اند سطل های زباله ۲۰۲۲

در زیر محصولات را انتخاب کنید و انتخاب کنید محصولاتی کدام ممکن است همراه خود سطوح بالای تخم مرغ را انتخاب کنید و انتخاب کنید سموم از بین بردن آفات مختلف تحمل معامله با قرار گرفته اند معرفی شده است شده است.

# ۱ توت فرنگی

# ۲ اسفناج

# ۳ کالاندولا، کلارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید بی تجربه خردل

# ۴ شهد

# ۵ سیب

# ۶ شراب

# ۷ فلفل دلمه ای را انتخاب کنید و انتخاب کنید معاصر

# ۸ گیلاس

# ۹ هلو

شماره ۱۰ پیر

شماره ۱۱ کرفس

شماره ۱۲ گوجه فرنگیها

لیست سطل زباله ۲۰۲۲ قابل مقایسه با لیست غذاهای سال قبلی است. تنها اصلاح اینجا است کدام ممکن است فلفل بلغاری را انتخاب کنید و انتخاب کنید فلفل پرخطر لیست را اجتناب کرده اند شماره ۱۰ به شماره ۷ افزایش داده اند، کدام ممکن است دلالت بر آن دارد احتمال وجود آفت کش ها از آنها تا حد زیادی است. غذای عکس کدام ممکن است باید ایجاد شود؟ اسفناج. دلیلی موجود است کدام ممکن است چرا در لیست بالا قرار دارد! در مقابل همراه خود سایر محصولات، این برگ بی تجربه روزمره شامل ۱.۸ برابر تا حد زیادی آفت کش است. اگر برای هر غذایی غذای طبیعی می کسب، بی تجربه باشید!

دوازده غذای برتر کشف نشده خطر هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید ممکن است می توانید لیست درست ۴۶ غذای بررسی شده را پیدا کنید. همین جا.

لیست ۲۰۲۲ Pure 15

# ۱ آووکادو

# ۲ ذرت بو داده *

# ۳ آناناس

# ۴ پیازها

# ۵ پاپایا *

# ۶ نخود شیرین (یخ زده)

# ۷ مارچوبه

# ۸ خربزه عسلی

# ۹ کیوی

شماره ۱۰ کلم

شماره ۱۱ قارچ

شماره ۱۲ طالبی

شماره ۱۳ انبه

شماره ۱۴ هندوانه

شماره ۱۵ سیب زمینی سیب زمینی

* ملاحظه: علاوه بر این اسبابک ها فوق، ذرت شیرین، پاپایا را انتخاب کنید و انتخاب کنید کدو تابستانی کدام ممکن است در آمریکا فروخته تبدیل می شود اجتناب کرده اند دانه های تغییر کرده است ژنتیکی تهیه می شوند. کسب بسیاری از طبیعی این محصولات پیشنهاد تبدیل می شود به همان اندازه حد امکان اجتناب کرده اند محصولات تغییر کرده است ژنتیکی .

آووکادو شاد باشید، دوستان من می خواهم! این میوه کم قند را انتخاب کنید و انتخاب کنید مفید برای روده ها در بالای لیست خالص قرار دارد. با اشاره به بقیه لیست ۱۵ را پاک کنید، فوق العاده شبیه به لیست سال قبلی است. با این حال، تعدادی از افزوده جدید موجود است کدام ممکن است باید اجتناب کرده اند آنها استقبال کنید! فهرست ۲۰۲۲ Pure 15 اکنون برای ادغام کردن انبه، سیب زمینی را انتخاب کنید و انتخاب کنید خربزه تبدیل می شود کدام ممکن است متفاوت زرده تخم مرغ، کلم بروکلی را انتخاب کنید و انتخاب کنید گل کلم تبدیل می شود. در مجموع ۷۰ سهم اجتناب کرده اند این الگوی‌های میوه را انتخاب کنید و انتخاب کنید سبزیجات پس اجتناب کرده اند کنار هم قرار دادن‌سازی صحیح، گمشده هرگونه آفت‌کش قابل پیش آگهی بودند. به همین دلیل، به وسط کسب بروید را انتخاب کنید و انتخاب کنید تمام این غذاهایی کدام ممکن است به درد ممکن است می خورد را دانلود کنید!

گرفته شود

کسب طبیعی راه خوبی برای تجویز قرار تکل کشف نشده آفت‌کش‌ها است، با این حال می‌تواند پرهزینه باشد. بازاریابی از واقعی ممکن است در محدوده محصول طبیعی برای گرفتن را انتخاب کنید و انتخاب کنید نادیده تکل آن کمک تنبل. چون آن است می بینید، همه وعده های غذایی شامل مقدار یکسانی آفت کش نیستند – برخی اجتناب کرده اند وعده های غذایی (قابل مقایسه با آووکادو را انتخاب کنید و انتخاب کنید آناناس) ایمن تر اجتناب کرده اند سایرین هستند، در حالی کدام ممکن است برخی تولید دیگری (قابل مقایسه با بسیاری از توت ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید کلم) باید به فرآیند استاندارد اجتناب شود. آنها راهنمایی مفید را انتخاب کنید و انتخاب کنید کامل بلعیدن کننده را برای تسهیل کسب ۱۵ کسب آلوده نشده حاضر می دهند. گرفته شده؟ چیزی را پیدا کنید کدام ممکن است صحیح ممکن است را انتخاب کنید و انتخاب کنید سبک مسکن ممکن است باشد. برتر این است که اگر بتوانید تمام محصولات طبیعی را بخرید! اگر Dirty Dozen and Clean 15 را بخرید، برتر است.

این لیست ها را مرجعی برای گرفتن ساده کنید!