در کل مبارزه اوکراین، شین پن به “مبارزه همراه خود روسیه” در نظر گرفته شده می کرد.


بازیگر سن پن به حمایت اجتناب کرده اند اوکراین در کل تهاجم بی علت روسیه به این ملت شکسته نشده می دهد.

ستاره ۶۱ ساله «مردگان متحرک» اجتناب کرده اند سال قبلی مشغول فیلمبرداری مستندی کسب اطلاعات در مورد بدتر کردن فشار ها {در این} ملت بود را انتخاب کنید و انتخاب کنید در ماه فوریه برای تماشای مبارزه به اوکراین پرواز کرد.

پس اجتناب کرده اند گذراندن مدتی در کیف، این بازیگر به روزنامه هالیوود اپتیکال اظهار داشت کدام ممکن است قصد دارد علیه روسیه سلاح به انگشت بگیرد.

اگر در اوکراین بودید [fighting] پن در مصاحبه ای کدام ممکن است روز شنبه چاپ شده شد، اظهار داشت: باید اجتناب کرده اند افکار شخصی حرکت کنید.

«را انتخاب کنید و انتخاب کنید در نظر گرفته شده می‌کنید این چه سنی است؟ چون روز گذشته در پمپ بنزین برنت وود بودم را انتخاب کنید و انتخاب کنید الان به مبارزه همراه خود روسیه در نظر گرفته شده می کنم؟ F. چه خبر است؟ ”

پن شکسته نشده می‌دهد: «تنها دلیلی کدام ممکن است سال قبلی در اوکراین ماندم، تفنگ بود، احتمالاً ۹ همراه خود زره هیکل، از شناخته شده به عنوان عالی خارجی می‌خواهید آن زره هیکل را به یکی بدهید. برای غیر سربازان هر دو برای رزمنده ای همراه خود استعدادتر اجتناب کرده اند من می خواهم، هر دو برای شخص هر دو زن جوانی کدام ممکن است ممکن است برای مدت زمان بسیار طولانی هر دو هر عامل عکس بجنگد.

سن پن بازیگر در مارس 2022 وارد لهستان شد.
پن اظهار داشت: «او در در نظر گرفته شده مبارزه همراه خود روسیه است.
گتی ایماژ

پس اجتناب کرده اند بازدید این بازیگر به کیف، سفارت اوکراین ادعا ای کسب اطلاعات در مورد امتحان شده این مستند برای مونتاژ این فیلم چاپ شده کرد.

«سن پن شجاعت متعدد تولید دیگری، به طور قابل توجهی سیاستمداران غربی را آرم داده است. سفارت اوکراین در ادعا ای کدام ممکن است توسط نیوزویک تفسیر شده است، ادعا کرد: چنین افرادی، دوستان دقیق اوکراین، حامیان مبارزات آزادی خواهانه، می توانند بلافاصله جلوی تجاوز روسیه را در ملت ما بگیرند.

در یک واحد مصاحبه دقیق هالیوود، پن علاوه بر این اجتناب کرده اند تحقق همراه خود ولودیمیر زلینسکی، رئیس جمهور اوکراین “در روز گذشته اجتناب کرده اند حمله” را انتخاب کنید و انتخاب کنید “همراه خود او در هنگام تهاجم، در روز اول” صحبت کرد.

شان پن و شهردار کراکوف، یاچک ماجیچروفسکی، یک توافقنامه بشردوستانه برای کمک به پناهندگان اوکراینی در لهستان امضا کردند.
شان پن را انتخاب کنید و انتخاب کنید شهردار کراکوف، یاچک ماجیچروفسکی، عالی توافقنامه بشردوستانه تواند به شما کمک کند پناهندگان اوکراینی در لهستان امضا کردند.
گتی ایماژ

وقتی زلنسکین را در آن روز دیدم، او اظهار داشت: «اجتناب کرده اند دیدن {کسی که} اکنون می‌داند کدام ممکن است باید به بالاترین مرحله شجاعت را انتخاب کنید و انتخاب کنید مدیریت انسانی برسد، شگفت‌زده شدم. در نظر گرفته شده می کنم او می دانست کدام ممکن است برای این کار به دنیا آمده است.

ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه حمله روسیه به اوکراین پس اجتناب کرده اند آن کدام ممکن است اصل حمله غول پیکر را در ۲۴ فوریه همراه خود استفاده اجتناب کرده اند نیروهای زمینی، اثیری را انتخاب کنید و انتخاب کنید دریایی صادر کرد، شکسته نشده دارد.

این تهاجم همراه خود محکومیت در سراسر جهان را انتخاب کنید و انتخاب کنید تحریم های مالی فزاینده علیه روسیه مواجه شده است.

در همین جاری، ستاره ۲ فاصله اسکار، پن، شناخته شده به عنوان عالی جهان مضر مشهور دارد. آگهی. پس اجتناب کرده اند طوفان کاترینا در سال ۲۰۰۵، او به نیواورلئان بازدید کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید در آنجا اجتناب کرده اند او در جاری نجات قربانیان طوفان عکس گرفت.