رژیم لاغری سریع

در گذشته اجتناب کرده اند گرفتن، مظنون، جیمز جیمز، علیه نژادپرستی صحبت کرد.


فرانک آر جیمز، منصفانه سراسری‌گرای سیاه منافذ و پوست کدام ممکن است در حمله روز سه‌شنبه در مترو دستگیر شد، چگونه به حداقل یک افراط‌گرا تغییر شد؟

مظنون ۶۲ ساله در رسانه های اجتماعی فریاد می زند کدام ممکن است به نبرد نژادی اعتقاد دارد کدام ممکن است سفیدپوستان را اسیر را انتخاب کنید و انتخاب کنید غارت کرده است.

“عیسی سیاه، لطفا همه سفیدپوستان را بکشید” منصفانه میم بود.

از هر لحاظ، او با توجه به اسپانیایی ها، آسیایی ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید نژاد خودش را انتخاب کنید و انتخاب کنید مشکلات تمدید شده مدت سلامت روان صحبت کرد. ۲۹ نفری کدام ممکن است در گرفتن روز سه شنبه کشته شدند مختلط بودند، خواهید کرد حدس می زنید شلوغ ترین قطار زیرزمینی باشد. پلیس می گوید جیمز داروها منفجره شخصی را در گذشته اجتناب کرده اند شلیک ۳۳ گلوله به قطار N در نزدیکی منهتن منفجر کرد. پلیس منصفانه چکش، سه خشاب گلوله، وسایل منقل تفریحی را انتخاب کنید و انتخاب کنید بنزین پیدا کرد. آن یک است معجزه است کدام ممکن است کسی کشته نشده است.

با این حال صرف تذکر اجتناب کرده اند آسیب، به نظر می رسد مانند است جیمز منصفانه قاتل قاتل را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود تأمل ایدئولوژیک است کدام ممکن است پس اجتناب کرده اند مسابقه BLM-Antifa 2020 را انتخاب کنید و انتخاب کنید سخنان انزجار ناشی اجتناب کرده اند آن ایجاد کرد.

مناسب چون آن است دارل بروکس جونیور، کدام ممکن است ظاهراً ماشین شخصی را در جشن کریسمس رانندگی کرد، را انتخاب کنید و انتخاب کنید نوآ گرین، منصفانه اسلام‌گرا، پلیس کاپیتول را در آوریل قبلی مورد {ضرب و شتم} قرار دادند، جیمز نیز ظلم را انتخاب کنید و انتخاب کنید نژادپرستی را پذیرفته است. تفوق سیاهان، کدام ممکن است قبلا شناخته شده به عنوان “افراط گرایی هویت سیاه” شناخته می شد، توسط FBI هر دو تولید دیگری متخصصان حقوقی تایید نشده است.

در 13 آوریل 2022، در ارتباط با تیراندازی دسته جمعی در ایستگاه مترو 36 سنت، مظنون، فرانک جیمز، در منطقه نهم دستگیر شد.
سال‌ها، فرانک جیمز، معلم مترو، مطالب نژادپرستانه را در یوتیوب چاپ شده می‌کرد.
اریک پندیچ / شوتراستاک

ایدئولوژی افراطی

جیمز در وب های اجتماعی پستی با توجه به افراط گرایی سیاه پوستان چاپ شده کرد، اجتناب کرده اند جمله تصاویری اجتناب کرده اند ملت اسلامی، پلنگ های سیاه، نظامی آزادیبخش سیاه، BLM را انتخاب کنید و انتخاب کنید قاتل پلیس سراسری سیاه منافذ و پوست، میکا جانسون.

جیمز رتس، یکی اجتناب کرده اند یک دسته کامل ویدیوی یوتیوب کدام ممکن است در کانال عنوان کاربری prophetoftruth88 پست شده است، می گوید: «سفیدپوستان را انتخاب کنید و انتخاب کنید سیاه پوستان مجبور نیستند آنطور کدام ممکن است ما خودمان را می خوانیم، تماسی برقرار کنند. او را شناخته شده به عنوان مظنون ایجاد کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید این مورد در روز چهارشنبه اجتناب کرده اند یوتیوب بردن شد.

در ویدیوی عکس، قاضی جدید دیوان برتر ملت، کتانجی براون، اجتناب کرده اند این خبر کدام ممکن است همراه خود «شخص سفیدپوستی» کدام ممکن است جکسون شناخته شده به عنوان «دشمن» توضیح دادن می‌تدریجی عروسی کرده، عزادار است.

کارگران اورژانس روز سه شنبه 12 آوریل 2022 در ورودی ایستگاه مترو در بروکلین، نیویورک جمع می شوند.
پلیس به ۲۹ کشته در گرفتن قطار مترو کمک کرد.
AP / جان مینچیلو

“خواهید کرد اشخاص حقیقی سیاه منافذ و پوست را می شنوید [inspired by Jackson] بگو فرزندم . . رویای بخشی اجتناب کرده اند چیزی کدام ممکن است نیازی ندارید. . . خواهید کرد سفید نیستید، ecu نیستید. . . خواهید کرد می خواهید شخصی را به زور به این اشخاص حقیقی تحمیل کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید آنها خواهید کرد را خواهند کشت.

جیمز، یکی اجتناب کرده اند حامیان CNN، در چندین ویدیوی شخصی در برابر این منصفانه صفحه تلویزیون غول پیکر در یک واحد کانال کابلی چپ به نظر می رسد شد. شکایات با توجه به “سفید” قابل انجام است توسط جامعه های تلویزیونی نژادپرست CNN را انتخاب کنید و انتخاب کنید MSNBC به سطح درز کرده باشد. تنها تمایز بین بازخورد جوی رید با توجه به قربانیان “سفیدپوست را انتخاب کنید و انتخاب کنید عمدتا مسیحی” اینجا است کدام ممکن است او نژادپرست است را انتخاب کنید و انتخاب کنید جوی رید “اشک های سفید” را دلفریب می تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید آمریکایی ها به نبرد اوکراین اهمیت می دهند. خشونت او در ویدئویی اظهار داشت: «می‌خواهم همه عامل را در چشمانم بکشم.

او در ویدئویی تهاجم به اوکراین را منصفانه “فناوری کشی” در آمریکا توضیح دادن کرد.

«در طولانی مدت روز، آنها یکدیگر را می کشند را انتخاب کنید و انتخاب کنید فناوری کشی می کنند. در نظر گرفته شده می کنی همراه خود الاغ سیاه چه می کنند؟ . . .”

شهردار آدامز اجتناب کرده اند سیاه پوستانی کدام ممکن است شخصی را مبتلا نمی دانستند انتقاد کرد. خواهید کرد دکترای شخصی را گرفتید. حرفه را انتخاب کنید و انتخاب کنید منصفانه جفت کفش انصافاً گرفتید. خواهید کرد تحصیل کردید با این حال اکنون منصفانه کپی کربن اجتناب کرده اند کسی هستید کدام ممکن است خواهید کرد را به بردگی گرفته است … خواهید کرد باید به این مادر جویان خدمت کنید.

او دانستن درباره سفیدپوستان می‌گوید: «اگر به گذشته تاریخی سیاه‌پوستان این ملت مورد توجه قرار گرفت کنید، نمی‌دانم چقدر خوشایند هستند. . . چه انواع اجتناب کرده اند آنها واقعاً در روزی کدام ممکن است تا حد زیادی به آنها خواستن داشتیم جدا ما ایستادند هر دو همراه خود ما بودند. . . آنها به همان اندازه روزی کدام ممکن است ما بلند نشدیم جدا ما ایستادند.»

او فریاد زد: «می خواستم ببینم مردمان مناسب جلوی چشمان پادشاهم می میرند.

“حمله تروریستی

پلیس نیویورک به ما اظهار داشت کدام ممکن است تعدادی از ساعت پس اجتناب کرده اند حمله، مترو منصفانه حمله تروریستی نبود.

با این حال {به دلیل} ایدئولوژی انزجار، تنها گرگ منصفانه حمله تروریستی باشد.

کمیسر پلیس نیویورک، کیکانت سوئل، در یک کنفرانس خبری در شهر نیویورک در 12 آوریل 2022 شرکت کرد.
کیکانت سوئل، کمیسر پلیس نیویورک اظهار داشت کدام ممکن است گرفتن در ابتدا مورد تجزیه و تحلیل قرار نگرفت با این حال جیمز به تروریسم فدرال متهم شده بود.
الکسی جی روزنفلد / گتی ایماژ

به معنای واقعی کلمه هستند، در ادعا ای کدام ممکن است روز چهارشنبه چاپ شده شد، برن پیس جیمز، دادستان مستقر در بروکلین، اظهار داشت کدام ممکن است او به تروریسم فدرال متهم شده است.

در همین ادعا مطبوعاتی، اف‌بی‌آی گزارش‌هایی مبنی بر حضور جیمز در هیچ منصفانه اجتناب کرده اند داده ها جاسوسی را رد کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اظهار داشت کدام ممکن است آژانس‌ها قبلاً دانستن درباره او تجزیه و تحلیل نکرده‌اند.

اگر اف‌بی‌آی زمان زیادی را برای خنثی کردن شیوع سفیدپوستان، به دام انداختن حامیان ترامپ را انتخاب کنید و انتخاب کنید تجزیه و تحلیل دانستن درباره گزارش‌های نادرست در گاراژهای نسکار صرف نمی‌کرد، بیشتر بود سال‌ها سخنان انزجار‌انگیز جیمز را در وب‌های اجتماعی تماشا می‌کرد. .


همراه خود محافظت Post Live، فینال {به روز} رسانی ها را با توجه به گرفتن مترو بروکلین بدست آمده کنید.


تنها منصفانه مفهوم موجود است، با این حال شاید FBI نباید اجازه تذکر متخصصان را انتخاب کنید و انتخاب کنید پوشش با توجه به محل ذخیره دارایی ها شخصی را بدهد.

واحد ضد تروریسم اف بی آی سریع اذعان کرد کدام ممکن است ایدئولوژی افراطی سیاه پوستان تهدیدی برای تروریسم خانه است.

محل کار در گزارشی در ۳ آگوست ۲۰۱۷، به قتل ۵ افسر پلیس در جریان تصویر اعتراضی در سال ۲۰۱۶ در Dallas Black Live Matter ردیابی کرد.

مردی در خارج از ایستگاه مترو در بروکلین، نیویورک، در روز سه شنبه، 12 آوریل 2022 متوقف شد.
پلیس می گوید جیمز در گذشته اجتناب کرده اند شلیک ۳۳ گلوله به موجود در واگن مترو، بمب های دودزا را منفجر کرد.
ویل بی وایلد در AP

بر مقدمه مقالات را انتخاب کنید و انتخاب کنید اظهارات جانسون ژورنال به پلیس، به نظر می رسد مانند است تحمل تأثیر BIE قرار گرفته است. [black identity extremist] ایدئولوژی، “منصفانه گزارش FBI می گوید.

“اف بی آی به مستعد ابتلا به آن را تجزیه و تحلیل کرده است [BIE] خشونت پلیس علیه آمریکایی های آفریقایی تبار در نتیجه افزایش حمله ها عمدی را انتخاب کنید و انتخاب کنید تلافی جویانه به مجریان قوانین شده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید انگیزه کافی برای چنین خشونتی است.

پاسخ بلافاصله بود را انتخاب کنید و انتخاب کنید رسانه ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید فعالان اف بی آی را به نژادپرستی متهم کردند. کریستین کلارک، رئیس کمیته سراسری حمایت اجتناب کرده اند حقوق مدنی، به کنگره اظهار داشت: «چیزی به تماس گرفتن افراط گرایی هویت سیاه پوستان {وجود ندارد}. “آن یک است شبح دقیق نیست.”

ظرف تعدادی از ماه، این اداره عبارت افراط گرایی سیاهپوستان را جدا گذاشت را انتخاب کنید و انتخاب کنید کریستوفر وایر، رئیس اف بی آی، در سال ۲۰۱۹ به کنگره اظهار داشت کدام ممکن است «آنچه خواهید کرد شیوع سفیدپوستان می نامید» پایین متنوع اجتناب کرده اند خشونت های خانگی است.

خدمه تحقیقاتی مستقر در واشنگتن دی سی در وسط پوشش امنیتی واشنگتن دی سی. ”

کایل شیدلر، سرپرست وسط ایمنی خانه را انتخاب کنید و انتخاب کنید کشتی همراه خود تروریسم، اظهار داشت: “اف بی آی، DHS را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر اعضای محله اطلاعاتی اجتناب کرده اند شبح بدون شک افراط گرایان سیاه منافذ و پوست آگاه هستند.” . .

او در روزنامه ای کدام ممکن است روز چهارشنبه چاپ شده شد نوشت: «به دلیل این فشار سیاسی، تحقیقات را انتخاب کنید و انتخاب کنید آموزش به سختی برای آموزش مجریان قوانین با توجه به پیچیدگی های افراط گرایی سیاه پوستان را انتخاب کنید و انتخاب کنید فشار ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید لفاظی های مختلف آن موجود است.

افسران اداره پلیس شهر نیویورک فرانک آر جیمز 62 ساله را در تیراندازی در دهکده شرقی نیویورک دستگیر کردند.
افسران پلیس نیویورک پس اجتناب کرده اند اینکه جیمز اجتناب کرده اند گرفتن به قطار مترو در روستای شرقی خبر داد، بیش اجتناب کرده اند ۲۴ ساعت بازداشت شدند.
کلیدهای AP / PC

اما علاوه بر این احتمال دارد انکار این گونه حمله ها همراه خود انگیزه سیاسی را انتخاب کنید و انتخاب کنید انکار گوشه تروریسم برای تحقیقات تا حد زیادی است.»

پوشش هویت بس است

چگونه مجریان قوانین می توانند با بیرون دخالت در پوشش های هویتی کار شخصی را انجام دهند؟

درک این موضوع کدام ممکن است سخنان انزجار پرستانه، با بیرون برای درمان اینکه {چه کسی} مشخص شده است، پتانسیل تداوم افراط گرایی را دارد. همه، اجتناب کرده اند رئیس جمهور به همان اندازه زیرین، جداسازی نژادی در سرمایه سیاسی را متوقف خواهند کرد.

ما معتقدیم کدام ممکن است آمریکا عادلانه ترین، باورپذیر ترین را انتخاب کنید و انتخاب کنید تعدادی از قومی ترین ملت جهان است را انتخاب کنید و انتخاب کنید آرزو می کنیم این ملت یکپارچه یابد.