دستور کار جلوگیری از فساد در مدیریت جدید است


در مراسمی برای تقدیر از زحمات سیف الله مسرور، سجاد ده دهجانی به عنوان بازرس جدید سازمان بازرسی گیلان معرفی شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیورمیرزا، معاون نظارت و بازرسی امور تولیدی سازمان بازرسی کشور در مراسم تکریم و معارفه بازرس کل گیلان گفت: پیشگیری و مبارزه با فساد یکی از مهم ترین راهکارهای سازمان بازرسی کل کشور است. جمهوری اسلامی».

احمد رحمانیان خطاب به مدیریت جدید افزود: دستور کار پیشگیری از فساد بود. مطابق با ویژگی های صحیح. ”این باید به طور منظم نظارت شود.

وی بررسی برنامه ها در بخش ها و نهادهای مختلف را یکی از وظایف مهم پیشگیری از فساد عنوان کرد.

سرپرست معاونت، سرپرست معاونت نظارت و بازرسی سازمان بازرسی با در نظر گرفتن اهمیت اجزا و نیروی انسانی: لزوم اجرای برنامه‌ها و توصیه‌هایی با بهره‌گیری از توانمندی‌های نیروی انسانی عالی و مستعد، متعهد، متخصص و مشاوران ذی‌صلاح.

احمد رحمانیان با اشاره به اهمیت نظارت در کاهش و پیشگیری از وقوع جرم افزود: در بحث نظارت به یک سو نگاه نمی کنیم، بلکه به حسن اجرای قوانین، پیشگیری از رفتارهای ناپسند و تامین سلامت مدیران نگاه می کنیم. سرمایه سازمان.»

وی پایش هوشمند را نظارت الکترونیکی و نظارت مطلوب و مجاز دانست و گفت: نظارت الکترونیکی در رویکرد مدیریتی جدید مقتدرانه و پرهیز از تعامل دلسوزانه و عادلانه با دستگاه های دولتی در دستور کار ما قرار دارد. گیلان به عنوان یک استان پایلوت کامل و جامع است.

تاکید معاون و سرپرست معاونت بازرسی و نظارت بر امور تولیدی سازمان بازرسی کشور: استفاده از فضای مجازی، رسانه ای و شبکه های ماهواره ای برای تبلیغ علیه نظام جمهوری اسلامی.

احمد رحمانیان با بیان اینکه تمرکز بر فرآیندهای فساد برای کاهش و از بین بردن فساد یکی از وظایف مدیران سازمان های نظارتی و امنیتی است، گفت: کارآمدتر کردن نظارت، به روز رسانی، بازنگری و به روز رسانی روش ها، شیوه ها و توصیه ها. تمام تجهیزات امنیتی توسط ارتش غیرنظامی استفاده شد.

وی با تاکید بر شناسایی، پیشگیری و رفع بد جریانی با ورود به محدودیت های مالی، گفت: در کشور گزارش های هشداردهنده ای به مدیران دستگاه های اجرایی ارسال شده است که در مرحله بعد می تواند منجر به بازگشت به تعقیب کیفری شود. خسارت مالی

معاون و سرپرست معاونت امور بازرسی و تولید سازمان بازرسی با عنایت به اهمیت مؤلفه ها و نیروی انسانی، ایجاد بانک اطلاعاتی مدیران و سوابق آنها و طراحی ۷۲۲ پرونده مشاهداتی مبتنی بر مشکل با اهداف بعدی. . وی رسیدگی همه جانبه به پرونده های کیفری و اداری و سایر طرح ها و فعالیت ها در دوره جدید آزمایشی در سراسر کشور را برشمرد.

سیف الله در پایان این دیدار از زحمات مسرور تقدیر و سجاد دهدجانی را به عنوان بازرس کل سازمان بازرسی گیلان معرفی کرد.

در پایان این مراسم معاون نظارت و بازرسی تولید سازمان بازرسی از دو شرکت دانش بنیان سازمان بازرسی بازدید و کنتورهای هوشمند برق و گاز واقع در ایالت فشیتم را طراحی و طراحی کرد. دهکده فناوری و نوآوری

اشتراک گذاری