دستگیری تیراندازان در لاهیجان بدون تلفات درگیری بین همسایه ها


سرهنگ حمید محمدی نسب فرمانده انتظامی لاهیجان از دستگیری تیراندازان در این شهرستان خبر داد و افزود: این حادثه تلفات جانی نداشت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا فرمانده انتظامی لاهیجان از دستگیری تیراندازان در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ حمید محمدی نسب با بیان اینکه یکی از اصلی ترین ابزارهای پلیسی امنیت و آرامش جامعه است، تصریح کرد: شهروندان با حفظ آرامش و کنترل خشم در موارد استرس زا از بروز حوادث غیرقابل جبران جلوگیری کنند.

وی در تشریح جزئیات این خبر گفت: با دریافت گزارشی از مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره تیراندازی در یکی از روستاهای شهرستان لاهیجان، بلافاصله پیگیری موضوع را در دستور کار قرار دادند. حضور ماموران کلانتری بوسکیاگوراب در محل.

فرمانده انتظامی شهرستان لاهیجان افزود: پس از حضور ماموران پلیس در محل و تحقیقات، مشخص شد دو همسایه ۵۴ و ۵۷ ساله که با هم دشمنی شخصی و دیرینه داشتند به سمت خانه های یکدیگر تیراندازی کرده اند. سلاح های شکار.

این افسر پلیس با بیان اینکه این حادثه تلفات جانی نداشت، ادامه داد: دو متهم بلافاصله دستگیر و دو قبضه سلاح شکاری از محل کشف شد.

سرهنگ محمدی نسب در پایان با اعلام اینکه متهمان با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند، خاطرنشان کرد: برخورد با مخلان نظم و امنیت عمومی و افزایش احساس امنیت شهروندان همواره در دستور کار پلیس قرار دارد. .

به اشتراک بگذارید