دستگیری دزد ۱۵ ساله ریاضی این نوجوان به ۱۱ سرقت اعتراف کرد!


سرهنگ امیر وهاب زاده فرمانده انتظامی صومعه سرا، سارق ۱۵ ساله ای که به ارتکاب ۱۱ فقره سرقت در این شهرستان اعتراف کرد، دستگیر شد: در تحقیقات پلیسی، سارق نوجوان ۷ فقره سرقت در اماکن خصوصی مجرم شناخته شد. ، سرقت ۲ موتور سیکلت ، سرقت ۲ خانه در مکان های مختلف. شهر ساومسارا اعتراف کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرسا، فرمانده انتظامی صومعه سرا از دستگیری سارق ۱۵ ساله ای که به ۱۱ فقره سرقت در این شهرستان اعتراف کرد، خبر داد.

سرهنگ امیر وهاب زاده مبارزه با سارقان و پیشگیری از سرقت را مهمترین وظیفه و اولویت عملیاتی پلیس عنوان و بیان کرد: تلاش شبانه روزی پلیس حفظ آرامش و آسایش مردم است.

وی افزود: با گزارش چندین فقره سرقت در شهرستان صومعه سرا، شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار پلیس قرار گرفت.

این افسر پلیس با بیان اینکه ماموران پلیس با اقدامات پلیسی و در دست گرفتن سرنخ ها موفق به شناسایی متهمان این پرونده ها شدند گفت: ماموران پلیس با هماهنگی قضایی در یک عملیات غافلگیرانه متهم را در مخفیگاه متهم دستگیر کردند.

وی گفت: سارق نوجوان در تحقیقات پلیسی به ۷ فقره سرقت در اماکن شخصی، ۲ فقره سرقت موتورسیکلت و ۲ فقره سرقت منزل در نقاط مختلف شهرستان سائومسارا اعتراف کرد.

سرهنگ وهاب زاده در پایان با اشاره به اینکه متهم ۱۵ ساله برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شد از مردم خواست در صورت رسیدگی به موارد مشکوک به هشدارهای پلیس توجه کرده و مراتب را از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند. .

به اشتراک بگذارید