دستگیری ۲۱۱ نفر از اغتشاشگران نیروی انتظامی گیلان رضایت اغتشاشگران را ندارد


جانشین فرمانده انتظامی استان گیلان با اعلام اینکه ۲۱۱ نفر از عوامل اغتشاش، تحریک، تعرض به شهروندان و تخریب اموال عمومی در استان گیلان دستگیر شدند گفت: این افراد با تشکیل پرونده قانونی به مرجع قضایی معرفی شدند. رویه ها

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، سرهنگ حسن حسین پور در گفت وگو با فارس با بیان اینکه نیروی انتظامی با اخلال گران نظم جامعه قاطعانه برخورد می کند، اظهار داشت: در پی انتشار فراخوان های کورکورانه دشمنان نظام اسلامی برای سازماندهی اعتراضات غیرقانونی. در فضای مجازی، هشدارهای پلیس را نادیده بگیرید، این اعتراضات را رهبری کنید، نظم و امنیت عمومی را تضعیف کنید و به چندین اتحادیه کارگری آسیب بزنید.

وی از دستگیری ۲۱۱ شرور در استان گیلان به اتهام آزار و اذیت، تحریک، تعرض به شهروندان و تخریب اموال عمومی خبر داد: این افراد با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شدند.

جانشین فرمانده انتظامی استان گیلان با بیان اینکه مردم در چند روز گذشته نفرت خود را نسبت به اغتشاشگران اعلام کرده اند، تصریح کرد: حساب مردم از اغتشاشگران، اغتشاشگران، آسیب رسانان به بیت المال و اخلال گران نظم عمومی جداست. نیاز جدی شهروندان

حسین پور با اشاره به کشف انبوه سلاح سرد و گرم در بین فتنه گران گفت: در استان گیلان با تلاش همه نهادهای نظامی و امنیتی، تعداد زیادی سلاح سرد و مقادیر زیادی سلاح گرم از معترضان کشف و ضبط شد.

به اشتراک بگذارید