دونالد ترامپ در پاسخ گفت که مایک پنس نمی تواند انتخابات را تغییر دهد


دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا روز جمعه مایک پنس، معاون رئیس جمهور سابق را به ضرب گلوله کشت – آمریکایی

او جمعه شب در بیانیه‌ای تند از ترامپ پنس و مشاورانش به‌خاطر «غیر عمدی» انتقاد کرد و میک مک‌کانوم، معاون رئیس‌جمهور سابق در امور اکثریت سنا، رهبر اکثریت سنا را «مایلی به مداخله در انتخابات بایدن» خواند.

رئیس جمهور پیشین آمریکا نوشت: مایک پنس در بیانیه خود اعلام کرده است که حق ندارد در اسرع وقت برای شمارش آرا به جز تسمه گیربکس اتوماتیک برای پیر تاج میچ مک کانل کاری انجام دهد.

«خوب، اگر نشانه‌هایی از تقلب یا بی‌نظمی در رأی‌دهی وجود داشته باشد، مکان معاون رئیس‌جمهور حمل‌ونقل خودکار نیست. به همین دلیل است که دموکرات‌ها و RINO در ۶ ژانویه با یکدیگر همکاری می‌کنند تا قوانینی را تغییر دهند که مایک پنس و مشاوران نادانش می‌گفتند چاره‌ای ندارند.

مایک پنس، معاون رئیس جمهور سابق، از ایده یک نامزد ریاست جمهوری
مایک پنس، معاون رئیس جمهور سابق، از دولت ترامپ به دلیل انجام ندادن کافی برای براندازی انتخابات ۲۰۲۰ انتقاد کرد و آن را “غیر آمریکایی” خواند.
A.P.

دلیل اینکه آنها می خواهند تغییر کند این است که نمی خواهند معاون رئیس جمهور اکنون رأی عادلانه ای داشته باشد.

ترامپ گفت: به عبارت دیگر حق با من بود و همه این را می دانند. «اگر تقلب یا فساد گسترده وجود داشته باشد، مناسب است که این آرا به قوه مقننه بازگردانده شود. Dames و RINO می خواهند فوراً آن را بگیرند.

دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا در پاسخ به مایک پنس گفت که او یک تسمه گیربکس اتوماتیک برای Macchoneel دارد تا جو بایدن را در اسرع وقت انتخاب کند.
دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا در پاسخ به مایک پنس گفت که او یک تسمه گیربکس اتوماتیک برای Macchoneel دارد تا جو بایدن را در اسرع وقت انتخاب کند.
گتی ایماژ

قبل از شورش‌های کنگره در ۶ ژانویه، ترامپ باعث خشم رای‌دهندگان معاون رئیس‌جمهور در آریزونا، جورجیا و پنسیلوانیا شد، زیرا او «فقدان شجاعت» در رد جو بایدن، رئیس‌جمهور کنونی آمریکا را برانگیخت. ترامپ گفته است که از تقلب گسترده در رأی‌دهی شکست خورده است، اما دادگاه‌ها ادعای او را رد کرده‌اند.

با ورود جمعیت به ساختمان کاپیتول، روابط بین این دو شروع به بدتر شدن کرد.

پنس که ممکن است این هفته مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری ۲۰۲۴ را در نشست انجمن فدرالیست در اورلاندو فلوریدا تماشا کند، گفت: «او حق ندارد انتخابات را پس بزند.

مایک پنس قبل از ناآرامی‌های کنگره در 6 ژانویه از ترامپ عصبانی بود، زیرا او شهامت رد رأی‌دهندگان را نداشت.
مایک پنس قبل از ناآرامی‌های کنگره در ۶ ژانویه از ترامپ عصبانی بود، زیرا او شهامت رد رأی‌دهندگان را نداشت.
خبرگزاری آنادولو توسط گتی ایماژ

“این هفته شنیدم که رئیس جمهور ترامپ حق دارد انتخابات را لغو کند. رئیس جمهور ترامپ اشتباه می کند. من حق نداشتم پنس ۶۲ ساله را لغو کنم.”

رئیس جمهور فقط برای مردم آمریکا و مردم آمریکاست. و البته، چیزی به نام ایده غیر آمریکایی بیش از دیگران وجود ندارد. طبق قانون اساسی من حق تغییر نتیجه انتخاباتمان را نداشتم.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر