دیزنی مفتخر است کدام ممکن است “ایده ها جنسیتی” را به کودکان منتقل می تدریجی.


والت دیزنی اجتناب کرده اند آزاد کردن نمایندگی خودداری کرد.

روز سه‌شنبه، کریستوفر روفو، کدام ممکن است به افشای تئوری‌های نژادپرستانه در مدارس را انتخاب کنید و انتخاب کنید نمایندگی‌ها مشهور دارد، ویدیوهای خانه دیزنی را آشکار کرد کدام ممکن است در آن دانستن درباره نحوه توصیه «مطلقاً هیچ این سیستم‌ای برای همجنس‌بازان» در کودکان بحث می‌تدریجی. این سیستم نویسی.

اینها کلماتی بود کدام ممکن است توسط لاتویا راونیو، سرپرست انیمیشن تلویزیون دیزنی استفاده کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید ذکر شد: “ممکن است هرجا کدام ممکن است بخواهد ارتداد را اضافه می کنم – از او “دردسرساز” است کدام ممکن است اجتناب کرده اند نمایندگی همراه خود برکت دیزنی حمایت تدریجی.

این فیلم باور نکردنی پارک های دیزنی را نیز نماد می دهد تنوع و گنجاندن ویویان ور می گوید این نمایندگی ذکر شد کدام ممکن است “همه تبریک های جنسیتی در پایین های ورزشی را بردن کرده است”. تولید دیگری خبری اجتناب کرده اند «دختران را انتخاب کنید و انتخاب کنید پسران را انتخاب کنید و انتخاب کنید زنان نجیب» نیست. “سلام پرنسس!” سلامی اکتسابی نخواهید کرد. زن ممکن است توده ها در سفرهای دنیای دیزنی ما {بوده است}. دیزنی {به سمت} چپ جاده جنسیت چپ تحت فشار قرار گرفت است را انتخاب کنید و انتخاب کنید او این کار را انجام می دهد.

مدیران اجرایی در کنفرانسی تحمل حمایت نمایندگی با توجه به قوانین آموزش پیرمردها در فلوریدا کدام ممکن است توسط مقامات ران دسانتیس در روز دوشنبه امضا شد، صحبت کردند. دیزنی همراه خود به حکم دادن این قوانین نسبتاً ثابت، خبرساز شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید ذکر شد: «آموزش گروه درس در کارگران دانشگاه هر دو کسی ثالث با توجه به خم شدن جنسی هر دو هویت جنسی قابل انجام است برای سن هر دو انبساط صحیح نباشد. ”

با توجه به خم شدن جنسی را انتخاب کنید و انتخاب کنید محدودیت در خم شدن جنسی کودکان خردسال اختلافی {وجود ندارد}. اکنون مشخص است کدام ممکن است سازمانی دیزنی به توصیه کودکان کشف نشده غدد غیرقابل توجیه فوق العاده فراتر اجتناب کرده اند اصول فلوریدا است.

Latoya Raveneau در جلسه ای برای برجسته کردن.
لاتویا راونو به دیزنی ذکر شد: “ممکن است ارتداد را اضافه می کنم.”
realchrisrufo / توییتر

به همان اندازه روزی کدام ممکن است او بیدار است، دیزنی را می توان همراه خود خیال دستی منصفانه علاقه صحیح برای سن در تذکر گرفت. با این حال چرا پیرمردها باید چنین نمایندگی شستشوی مغزی را ادراک کنند؟ چرا کودکان باید هر گونه آموزش هویت جنسیتی را در دانشگاه هر دو پارک اوقات فراغت ببینند؟

را انتخاب کنید و انتخاب کنید چرا دیزنی باید در هر جهت همراه خود کودک ها اتصال جنسی داشته باشد؟

او ذکر شد: «نباید اجتناب کرده اند بوسیدن این ۲ شخصیت در پس‌زمینه ترس داشته باشم. او سرپرست اجرایی مجموعه بلند مدت “برو پوست را انتخاب کنید و انتخاب کنید بخوان” در DC Junior است – کدام ممکن است این نمایندگی می گوید برای جوانان ۲ به همان اندازه ۷ ساله طراحی شده است.

کری برک، رئیس نمایندگی دیزنی جنرال اینترتینمنت، در کنوانسیون وعده داد کدام ممکن است حداقل نیمی اجتناب کرده اند برندهای LGBTQIA را انتخاب کنید و انتخاب کنید اقلیت را در طولانی مدت سال ساخت تدریجی – کدام ممکن است بازتابی اجتناب کرده اند گروه نیست.

روفو به ممکن است ذکر شد: «دیزنی مظهر تصویرسازی ایدئولوژیک است. «مدیران دیزنی فعالان هویت محور را در داخل گروه تحمیل کرده اند، به نمایندگان شخصی اختیارات اخلاقی داده اند را انتخاب کنید و انتخاب کنید اکنون آن تیم ها نمایندگی را گروگان ایدئولوژی شخصی گرفته اند.

روفو به یک زن و شوهر تن اجتناب کرده اند کارگران دیزنی ذکر شد: «نمایندگی انصافاًً خارج اجتناب کرده اند ریل است. اجتناب کرده اند ایده ها انتقادی نژادی گرفته به همان اندازه ایدئولوژی جنسیتی، مدیران جناح چپ را در هر جهتی اجتناب کرده اند نمایندگی، اجتناب کرده اند جلوگیری از عبارات “پسران” را انتخاب کنید و انتخاب کنید “زنان” به همان اندازه مشاهده “شخصیت‌های ترنس متعارف” در این سیستم‌های کودکان تحمل فشار قرار می‌دهند. ”

کارمندان دیزنی کدام ممکن است همراه خود این تلنگر از حداکثر موافق نیستند بافت می کنند کدام ممکن است {نمی توانند} صحبت کنند. کارگران محافظه کار دیزنی هفته قبلی نامه سرگشاده ای صادر کردند کدام ممکن است در آن خاص شد کدام ممکن است پاسخ دیزنی به قوانین فلوریدا باعث تبدیل می شود آنها بافت کنند کدام ممکن است اعضای شرکتی نیستند کدام ممکن است “فعالانه منصفانه این سیستم سیاسی در اطراف اجتناب کرده اند ما را دنبال می تدریجی.”

باب چاپک در مراسم اسکار
باب چاپک، سرپرست مسئله دیزنی را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر مدیران ارشد ادعا ای صادر کردند را انتخاب کنید و انتخاب کنید قوانین دیزنی فلوریدا را محکوم کردند.
فیلم جادو

{در این} نامه آمده است: «کارگران TWDC الهام بخش می‌شوند کدام ممکن است ادعا‌های سیاسی جناح چپ بدهند، با این حال افرادی که می‌خواهند نمایندگی بی‌طرف باشد، ساده اجتناب کرده اند ترس تلافی‌جویی حرفه‌ای زمزمه می‌شوند.

چیزی کدام ممکن است دیزنی نمی‌فهمد اینجا است کدام ممکن است تحمیل اختلال در انجام جنسی در کودکان خردسال قابل انجام است در بین بینندگان بی نظیر دیزنی ترجیح نباشد.

پیرمردها نمی خواهند کشف نشده این اندیشه قرار گیرند کدام ممکن است قابل انجام است فرزندان کوچکشان همراه خود نقص متولد شده باشد. کودکان فوق العاده ظریف هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیرمردها نمی خواهند به فرزندانشان آگاه شود کدام ممکن است جنسیت آنها به سادگی رفع نمی شود. قطعاً توانایی های خارجی نمی خواهند فرزندانشان تحمل تأثیر جنسیت قرار گیرند.

ران دسانتیس، فرماندار فلوریدا در روزن شینگل کریک در کنفرانس CPC 2022 در اورلاندو اظهار نظر می کند.
ران دسانتیس، فرماندار فلوریدا این قوانین را در ۲۸ مارس ۲۰۲۲ امضا کرد.
TNS

در همین جا حتی منصفانه تمایز سیاسی واضح {وجود ندارد}. نظرسنجی ها نماد می دهد کدام ممکن است فلوریدا منصفانه دموکراسی است. حمایت از رای دهندگان اولیه قوانین ایالتی ۵۲-۳۶.

برای ما کدام ممکن است همراه خود دیزنی شناخته شده به عنوان بخشی اجتناب کرده اند مسکن شخصی عظیم شده ایم، مایه تاسف است کدام ممکن است جوانان ما فیلم های دیزنی را تماشا نمی کنند هر دو به پارک های اوقات فراغت دیزنی نمی الگو. با این حال دیدن صحبت‌های مدیران دیزنی با توجه به تئوری‌های جنسی، برداشتن DC را سرراست‌تر می‌تدریجی.

توییتر: @Karol