دیمون گیلسپی و گریس آکی در میان ادعاهای خشونت خانگی از یکدیگر شکایت می کنند


یک عاشقانه ساخته شده برای تلویزیون بین یک بازیگر و همسر ستاره یوتیوب او به یک دوئل قانونی تبدیل شده است – به دلیل ادعاهای او مبنی بر خشونت او.

دیمون گیلسپی بازیگر تلویزیون و رقصنده هیپ هاپ و گریس آکی بازیگر و یوتیوبر در سال ۲۰۱۴ در حین کار در تئاتر موزیکال با یکدیگر آشنا شدند و عشقشان به برادوی و آهنگ های نمایش را به هم پیوند زد.

این جفت که نامزدی آنها توسط مجله People گزارش شده بود، در اکتبر ۲۰۱۸ ازدواج کردند، اما طبق اسناد دادگاه تابستان گذشته، موسیقی به پایان رسید.

اکنون این دو با یکدیگر دعوا کرده اند.

یک ماه قبل از رسمی شدن جدایی آنها در جولای ۲۰۲۱، آکی در پادکست خود با عنوان “به من یک یکشنبه بگو” برای اپیزودی در مورد خشونت خانگی رفت و تجربه خود را در مورد آزار و اذیت توصیف کرد و ادعا کرد که گیلسپی او را مورد آزار و اذیت فیزیکی قرار داده و تهدید کرده است.

اسناد حقوقی نشان می دهد که او بازیگر را نه با نام، بلکه فقط به عنوان “شوهر” خود نام می برد و او را “هیولا، بدسرپرست، خودشیفته، مغرور، احمق” می خواند.

گریس آکی
گریس آکی مدعی شد که همسر سابقش دیمون گیلسپی نسبت به او خشونت آمیز و توهین آمیز بوده است.
WireImage
دیمون گیلسپی
دیمون گیلسپی از همسر سابقش گریس آکی در دادگاه عالی منهتن شکایت می کند و ادعا می کند که اتهامات او به قیمت کار او تمام شده است.
NBCU Photo Bank / NBCUniversal از طریق

گیلسپی، ۲۸ ساله، با طرح شکایتی در ماه سپتامبر علیه همسر سابقش در دادگاه عالی منهتن، پاسخ داد و مدعی شد که اتهامات وی به شهرت او لطمه زده و برای او هزینه کار کرده است. گیلسپی که در درام تلویزیونی NBC 2018، “Rise” بازی کرد، همچنین در “Inside Amy Schumer” ظاهر شد و در “Tiny Pretty Things” نتفلیکس نیز ایفای نقش کرد.

ماهیت واقعی گیلسپی تا سال ۲۰۱۹ برای آکی روشن نشد، او در شکایت خود در دادگاه عالی منهتن که روز جمعه ارائه شد، گفت.

آکی در شکایت خود در دادگاه عالی منهتن علیه او که روز جمعه ارائه شد، گفت: در سال ۲۰۱۹ بود که “او متوجه شد مردی که با او ازدواج کرده بود ویژگی های شخصیتی شرورانه ای را از او پنهان کرده است.”

آکی در اسناد قانونی ادعا می کند که گیلسپی او را مورد آزار و اذیت کلامی قرار داد، هل داد و او را هل داد و در یک نقطه او را به تنهایی در یک کشور خارجی رها کرد.

او ادعا می کند که او خانه آنها را در اوایل بیماری همه گیر ترک کرد و ماه ها بعد بدون هیچ توضیحی بازگشت. او طبق کت و شلوار خود را در اتاق خواب حبس کرد تا از او دور شود و فریاد کمک زد و از طریق اینستاگرام به دوستانش گفت که از امنیت خود می ترسد.

ظاهراً گیلسپی پیام‌های او را دید و عصبانی شد، به اجبار درب او را باز کرد که سوراخی در دیوار ایجاد کرد، سپس او را با پایش از تخت بیرون کشید و تهدید کرد، آکی در دعوا متهم شد.

دیمون گیلسپی گریس آکی
گریس آکی و دیمون گیلسپی در سال ۲۰۱۸ ازدواج کردند.
گتی ایماژ

آکی ادعا می کند که دعوای گیلسپی فقط ادامه بدرفتاری اوست.

به گفته وکیل آکی، والدی لیکول، حتی یک اصطلاح قانونی برای آن وجود دارد: دادخواهی استراتژیک علیه مشارکت عمومی یا SLAPP. هدف از دعوای به اصطلاح SLAPP کسب یک پیروزی قانونی نیست، بلکه ارعاب و ساکت کردن منتقدان است.

والدی لیکول از آکی گفت: “کت و شلوار او بی اساس است.” او می‌خواهد برای ساکت کردنش شکایت کند.»

گیلسپی در شکایت خود خشونت نسبت به آکی را رد کرد، اما گفت که آسیب به حرفه او وارد شده است.

دیمون گیلسپی گریس آکی
دیمون گیلسپی می گوید که تبلیغ کننده و نماینده اش او را در نتیجه اتهامات همسر سابقش گریس آکی اخراج کرده اند.
پاتریک مک مولان از طریق گتی ایمیج

او گفت که تبلیغ‌کننده و نماینده‌اش او را در نتیجه تبلیغات بدی که از پادکست او به دست آورده بود اخراج کردند و اینکه حرفه‌اش آسیب دیده است. او گفت که در شبکه های اجتماعی نیز توسط غریبه ها تهدید شده است.

وکیل گیلسپی از اظهار نظر خودداری کرد.

ریچارد آلتمن، وکیل گیلسپی به روزنامه پست گفت: «این رویه جهانی من است که پرونده هایم را در مطبوعات محاکمه نکنم. هر چیزی که باید بگویم در اسناد دادگاه است. نه من و نه موکلم هیچ نظری نخواهیم داشت.»

گزارش اضافی توسط Kathianne Boniello

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر