رئیسی: حقیقت را می شنویم و زیر بار آزار نمی رویم، واقعاً دشمن شکست خورده است.


رئیس جمهور گفت: بارها اعلام کرده ایم که اگر کسی حرف راست بزند یا حرفی بزند صدایش شنیده می شود اما برهم زدن امنیت کشور و مردم بر دوش کسی نخواهد بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از ایسنا، سیدابراهیم رایضی در بازگشت به کشور در فرودگاه مهرآباد با حضور دانشجویان و وکلایی که به استقبال وی آمده بودند، اظهار کرد: ملت بزرگ ایران در راه است. اسلام با رهبری نبوی رهبر معظم انقلاب می گذرد.

وی افزود: می خواهند موج سواری کنند و هرج و مرج ایجاد کنند. آنها فکر می کنند که می توان با چنین حرکت هایی جلوی کشور را گرفت.

رئیسی یادآور شد: امروز ملت یکپارچه هستند، همه پشت سر رهبری هستند، من هم خادم این مردم هستم، بنابراین اجازه نمی دهیم امنیت و آرامش مردم در هیچ عرصه و شرایطی به خطر بیفتد.

رئیس جمهور کشورمان با بیان اینکه دشمنان تلاش کردند صدای ایران را خاموش کنند، تصریح کرد: صدای ملت ایران صدای مظلومیت شهدایی چون حاج قاسم بود، در این صورت دشمنان در نقشه خود برای خاموش کردن صدا موفق نشدند. از مردم

رائیزی مجمع عمومی سازمان ملل متحد را فرصتی برای بیان و تبیین مواضع جمهوری اسلامی ایران دانست و دشمنان و مخالفان تلاش زیادی کردند تا صدای کشور ایران در آنجا به گوش نرسد اما گزارش رسانه ها حاکی از آن است که دشمنان واقعا شکست خورد
شهدای بزرگ انقلاب اسلامی مانند حاج قاسم سلیمانی صدای قدرت و ظلم و ستم، صدای ملت ایران، لزوم رفع تحریم های ظالمانه، صدای تعامل با همه بودند. ملل جهان، شرق و غرب.
رئیسی افزود: پرهیز از یکجانبه گرایی، اعتراض به مواضع دوگانه و چند سطحی غرب در موضوعاتی مانند تروریسم، حقوق بشر و مسائل هسته ای از جمله موارد مطرح شده در مجمع عمومی سازمان ملل است.
رئیس جمهور گفت: حضور در مجمع عمومی سازمان ملل متحد، بستر دیگری را برای بیان مظلومیت کشور فلسطین و دیگر کشورهایی که امروز مورد ظلم و ستم هستند فراهم کرد.
وی با بیان اینکه دشمنان نتوانستند صدای ملت ایران را در خارج از کشور بشنوند، اضافه کرد: ملت عزیز ما در داخل کشور نیز دشمنان را شکست دادند، لذا امروز شاهد نمایش زیبای حضور مردم در سراسر کشور بودیم.
رئیس جمهور گفت: حضور امروز مردم، نمایش اقتدار و عزت جمهوری اسلامی است.
وی افزود: این صدایی است که من سعی کرده ام به عنوان خدمتگزار کشور مطرح کنم.
رئیس جمهور گفت: این شکوهی است که ملت بزرگ ایران آفریده و اقتداری که شهدای بزرگوار ما خلق کردند.
رئیسی به دیدارهای خود با سران کشورهای آسیایی، اروپایی، آمریکای لاتین و آفریقایی اشاره کرد و افزود: در این دیدارها توسعه روابط دوجانبه و مسائل منطقه ای و بین المللی مطرح شد.
رئیس جمهور ضرورت همکاری جمهوری اسلامی ایران و این کشورها و ارتقای روابط تجاری و اقتصادی را از محورهای گفت وگو با سران کشورهای مختلف اعلام کرد.
رایضی تصریح کرد: امروز تمایل به فعالیت اقتصادی و تجاری با جمهوری اسلامی زیاد است.
رئیس جمهور همچنین با اشاره به دیدار با دبیرکل سازمان ملل متحد گفت: آقای گوترش همچنین به نقش، جایگاه و ظرفیت بالای جمهوری اسلامی ایران در حل مشکلات منطقه پی برد.

به اشتراک بگذارید