رئیسی: عملکرد مدیران دولتی و استانداران را ارزیابی و نتایج را به اطلاع آنها رساند.


رئیس جمهور کمیسیون اصل ۹۰ را به دلیل پیگیری موضوعات مبرم کشور در ارتباط با دولت موثر دانست و خاطرنشان کرد: موضوع محور بودن این کمیسیون نکته خوبی برای کمک به دولت برای پیگیری است. در مشکلات کشور.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، سید ابراهیم رائیزی پیش از ظهر امروز در دیدار با اعضای کمیسیون اصل ۹۰ شورای اسلامی، شهادت امام جواد (ع) را تسلیت و به کمیسیون اصل ۹۰ ابلاغ کرد. دولت به دلیل اینکه پیگیر مشکلات کشور است، موثر است، افزود: مشکل محور بودن این کمیسیون نکته خوبی برای کمک به دولت در پیگیری مشکلات کشور است.

رئیسی با اشاره به اینکه کار کمیسیون اصل ۹۰ منجر به تنظیم در دستگاه ها می شود، گفت: بخشی از کار شما رسیدگی به تخلفات و بخشی دیگر حمایت از مدیران و کارکنان پرتلاش است.

آیت الله رائیزی گفت: ارزیابی مدیران و فرمانداران ادارات مختلف داشتیم که برای اولین بار این اتفاق افتاد و عملکرد آنها بر اساس شاخص ها ارزیابی شد و نتیجه به آنها ابلاغ شد.

رئیس کمیسیون اصل ۹۰ پیش از سخنان حجت الاسلام حسن شجاعی علی آبادی رئیس جمهور گفت: ابزار رسیدگی به شکایات را داریم. کمیسیون، خروجی این کمیسیون ارائه گزارش به مردم و نمایندگان و همچنین ارجاع متخلفین به مراجع مسئول می باشد.

جذب پرستار، لزوم تبیین اقدامات ارزنده دولت در زمینه پیشگیری از کرونا، تسریع در اجرای قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز و اصلاح گمرک از دیگر موارد این جلسه است. این سامانه، مشکلات تاییدیه کنکور و لزوم به روز رسانی سامانه املاک و مسکن از سوی برخی اعضای کمیسیون مطرح شد و رئیس جمهور قول مساعد برای بررسی و اقدام بیشتر در این زمینه را داد.

اشتراک گذاری